Sony Ixperia Z6 Ekran Degisimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Sony Xperia Z6 Ekran Değişimi

Sony Xperia Z6 Ekran Değişimi  marka cihazın Dokunmatik LCD panel ve Full ekran değişim hizmetimizde Dokunmatik panel veya Full komple ekranı tamamen orijinal parçalarla değiştirmekteyiz. Dokunmatik Ekran Değişimi olarak Sony Xperia cihazlarınıza takılacak olan Dokunmatik ekran ve diğer tüm parçalar orijinal kalitededir tam kalite orijinal parçalar kullanıyoruz.

Sony Xperia Z6 Ekran Değişimi cihazlar için ekran değişim fiyat tablosu aşağıda liste halinde verilmiştir, fiyat tablosunda modellere göre ayrılmış olup bu sayfadaki fiyatlarımız yalnızca Sony Xperia modellerinin Ekran Değişimi içindir, diğer arızalar veya diğer marka ve modeller için sitemizdeki bakabilirsiniz veya bize mesai saatleri içerisinde 0532 245 0532 nolu telefondan arayarak veya Whatshapp üzerinden ulaşarak fiyat alabilirsiniz.

Sony Xperia Z6 Ekran Değişimi

Sony Xperia Z6 Ekran Değişimi modelleri cam değiştirme hizmeti vermemektedir, bunun yerine tam ekran değiştirme yapıyoruz. Ekranlar ve kullandığımız diğer tüm parçalar tamamen orjinal ve seri numaralı ürünlerdir. Ekran değiştirme için kullanılan ürün %100 orjinal , seri numarası ve tek parçadan oluşur.

Diğer bir deyişle, ön cam + içekran + dokunmatik ekran + dışpanel, tek parça halinde orjinal olanla değiştirilir. Bu model için dokunmatik ekran değiştirme sadece orjinal olmayan ön cam değiştirme değildir. Telefonunuzun ekranı tam tek parça diğerbir deyişle dokunmatik + ön cam + ekran ile tam tek parça paneline değiştirilir.

İlginizi Çekebilir: iPhone Ekran Değişimi Tuzla

&Quot;≪Yoastmark

Sony Xperia Ekran Değişimini Dokunmatik Ekran Değişiminde

Yaptırmanız Size Ne Kazandırır?

  • Orjinal sony xperia orjinal ekran ile değişim,
  • Koşulsuz 3 ay değişim garantisi,
  • Yapılan işlemlerin sistemlerin altında kayıt altında olması.

Bilgileriniz güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken huzur. onarım veya değiştirme sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriğinizle aynı şekilde saklanır. Sony Xperia modelleri için, sadece ekranı değiştirirken sorunu çözüyoruz, telefonunuzun içeriğine dokunmuyoruz. Ancak, telefon modeliniz nedeniyle olası kayıp riskini en aza indirmek için, gelmeden önce bir yedekleme yapmanızı öneririz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; sony xperia cam değişimi , sony xperia z5 dokunmatik ekran değişimi , sony xperia xz ekran değişimi , sony xperia ekran değişimi , sony xperia z ekran değişimi , sony xperia z6 fiyat , sony f8331 ekran değişimi , sony xperia ekran tamiri
sony xperia z6 , sony xperia z6 fiyatı , sony xperia z1 dokunmatik ekran değişimi , sony xperia z6 premium , sony xperia z3 compact dokunmatik ekran değişimi

CİHAZ TESLİM AŞAMASI

İstanbul içerisinde iseniz siz bize gelmeden biz sizden telefonunuz alıyoruz veya sizin müsait zamanınız var işe sizlerin gözleri önünde ekranınız değiştirip cihazınız size teslim etmekteyiz. Tabi ki cihazınız sizde bizim bize elde teslim edebilirsiniz. Bunun için öncelikle 0850 840 0532 numaralı telefondan bizle iletişime geçmeniz yeterli.