sony-sarj-soket-degisimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Şarj Soketi Değişimi / 0 Yorum

Sony Şarj Soket Değişimi

Sony Şarj Soket Değişimi, Alanında uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından telefonunuza gerekli tüm teknisyen yenlerin ekipmanları kullanılarak gerekli tüm teknik servis şartlarının sağlandığı bir ortamda gerçekleştirilmektedir.

Teknik Servis Ortamı Nasıl Olmalı

Sony Şarj Soket Değişim, Akıllı telefonun soket değişiminin yapıldığı teknik servis odası, 8 farklı güvenlik kamerası ile 7/24 kontrol edilmektedir. Tamamen statik elektrikten arındırılmış olarak tasarlanmıştır. Belirli aralıklarla periyodik olarak sterilize edilir.

Cihaz güvenliği için teknik servis ortamı sigortalıdır. Ek bir önlem olarak teknisyenlerimiz statik elektrikten bir arındırıcı bileklik ve özel olarak sterilize edilmiş teknisyen eldivenleri giyerler.

Sony Şarj Soket Değişimi Nasıl Yapılıyor

Cep Hastanesi İletişiminde soket değişimi, profesyonel teknisyenler tarafından orijinal ürün kullanılarak yapılır. Kırık soket dikkatlice çıkarılır ve orijinali ile değiştirilir.

  1. Servisimizde soket değişim süresi ortalama 240 dakikadır.
  2. Teknik servisimize gelemiyorsanız 2 ila 3 (bir) taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilir ve 3 (üç) iş günü içerisinde soket değiştirebilirsiniz.
  3. soket değişmeden önce ve sonra telefon kesinlikle sıfırlanmaz. Cihaz biçimlendirilmemiştir, bu nedenle bilgileriniz silinmez. Her şey olduğu gibi kalır.
  4. soket değiştirme işlemi tamamlandıktan sonra telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleme ve herhangi bir şüpheniz varsa para iadesi alma hakkına sahip olursunuz.
  5. Tabii ki, cihazın soket performansında, yani dokunma hızı – hassasiyet ve soket parlaklığı – çözünürlüğünde bir değişiklik yok.
  6. soket görüntü kalitesi ilk günkü performansına döner.
  7. Telefonunuz 1 ay Cep Hastanesi İletişim onaylı soket garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
Şarj Almayan Telefon Nasıl Tamir Edilir

Garanti kartına sahip olduğunuz için garanti süresi boyunca soket ilişkin kullanıcı hatası dışındaki teknik sorunlar teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak çözülür.

Sony Şarj Soketi Fiyat Listesi – Mayıs Ayı

Aşağı kısımdaki tabloda şarj soketi değişimi fiyatları yer almaktadır.

ModelFiyat
Sony Xperia XZSorunuz.
Sony Xperia C4Sorunuz.
Sony Xperia C5 UltraSorunuz.
Sony Xperia E5Sorunuz.
Sony Xperia M4 AquaSorunuz.
Sony Xperia M5Sorunuz.
Sony Xperia T2 UltraSorunuz.
Sony Xperia XSorunuz.
Sony Xperia Xa UltraSorunuz.
Sony Xperia Xa1 UltraSorunuz.
Sony Xperia ZSorunuz.
Sony Xperia Z1Sorunuz.
Sony Xperia Z1 CompactSorunuz.
Sony Xperia Z2Sorunuz.
Sony Xperia Z3Sorunuz.
Sony Xperia Z3 CompactSorunuz.
Sony Xperia Z4Sorunuz.
Sony Xperia Z5Sorunuz.
Sony Xperia Z5 CompactSorunuz.

 

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; sony m5 şarj soketi değişimi , sony z5 şarj soketi değişimi , sony z1 şarj soketi değişimi
sony m2 şarj soketi değişimi , sony Xperia z2 şarj soketi değişimi fiyatı , sony şarj soketi fiyatı , sony şarj soketi tamiri , sony z2 şarj soketi değişimi

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir