Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Sony Tamiri
 3. Sony Şarj Soketi Değişimi

Sony Şarj Soketi Değişimi

Sony şarj soketi değişimi  güncel fiyat listesine bu kategorimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Fiyatlar ürünlerin hemen altında olup detaylar ürün içeriklerinde mevcuttur.

Sony Şarj Soketi Değişimi Fiyat Listesi

Telefonlarınızda oluşan; ses problemi, sıvı teması, pilin şarj olmaması, kendiliğinden açılıp kapanması, ses açma kapama tuşunun bozulması, güç tuşunun bozulması, şarj soketi arızası, kamera sorunu, cihaza görüntü gelmemesi, dokunmatik cam kırılması, hafıza kartı, sim kartı yuvası, rom – root  yazılım sorunları, android yazılım yükselteme, kablosuz ağ (Wifi) sorunu gibi sorunlarda bizi rahatlıkla arayabilirsiniz.

Pendik başta olmak üzere İstanbul ‘un ve Türkiye ‘nin her yerinden, arızalı olan telefonlarınızı anlaşmalı kargo firmaları sayesinde ücretsiz olarak bizlere gönderebilirsiniz.

ModelFiyat
Sony Xperia XZSorunuz.
Sony Xperia C4Sorunuz.
Sony Xperia C5 UltraSorunuz.
Sony Xperia E5Sorunuz.
Sony Xperia M4 AquaSorunuz.
Sony Xperia M5Sorunuz.
Sony Xperia T2 UltraSorunuz.
Sony Xperia XSorunuz.
Sony Xperia Xa UltraSorunuz.
Sony Xperia Xa1 UltraSorunuz.
Sony Xperia ZSorunuz.
Sony Xperia Z1Sorunuz.
Sony Xperia Z1 CompactSorunuz.
Sony Xperia Z2Sorunuz.
Sony Xperia Z3Sorunuz.
Sony Xperia Z3 CompactSorunuz.
Sony Xperia Z4Sorunuz.
Sony Xperia Z5Sorunuz.
Sony Xperia Z5 CompactSorunuz.

Zaman içinde tıkanma ve şarj bağlantıları sökmeyi sonucu oluşabilecek bir arıza yuva hasar şarj oluyor. Şarj pimlerinin ezilmesi veya kirlenmesi sonucunda birçok sorunla karşılaşacaksınız. Müşterilerimizin onarım formlarındaki şikayetleri aşağıda listelenmiştir.

 • Sony şarj bitti şimdi şarj olmuyor açılmıyor.
 • Şarj sorunum var Sony şarj olmuyor.
 • Şarj soketim sorunlu, bazen şarj oluyor bazen olmuyor.
 • Telefonumun şarj girişinde ezik var.
 • Sony şarj giriş yeri bozuldu.
 • Şarj soketine kabloyu taktığım zaman şarj olmuyor.
 • Sony şarj olurken çok ısınıyor.
 • Sony telefonumun şarj yuvası sorunlu.

Sony , Şarj soketine entegre edilmiş bir kulaklık soketine ve mikrofona sahiptir. Sony Şarj etmez, Sony bilgisayar görmüyor, Sony mikrofon çalışmıyor şikayetleri varsa, gibi şarj soketi değiştirmek gerekir, muhtemelen Sony Şarj soketi; olmayan bir orijinal adaptörü kullanarak, araç üzerinden şarj, sıvı temas, tozlama, olmayan orijinal USB kablosu şarj ve çarpma nedeniyle bu nedenlerle. Bazı durumlarda, yabancı madde sıkma gibi komplikasyonlar aşırı strese neden olabilir. Bunun için ve benzeri, cihazınızı kolayca servisimize getirebilirsiniz. . Lütfen doğru ve güvenilir yerlerden teknik hizmetler alın ve garanti koşullarını kontrol edin.

Sony Şarj Soketi Değişimi Süresi

Çoğu borsada olduğu gibi, Sony şarj yuvası da elinde kalması gereken bir konudur. Profesyonel ekipman ve ekipmana sahip olmak çok önemlidir. Cep Hastanesinde şarj soketi 30 ila 60 dakika içinde tamamlanır.

Sony şarj değiştirilmesi gerekip gerekmediği, Sony tüm onarımlardan önce bir şarj soketi ile değiştirilmesi gerekiyor, telefon bu amaçla geliştirilen yüksek teknoloji cihazları kullanarak bir dizi teste tabi tutuluyor. Bu testler sayesinde, hangi bileşenin aslında sorun olduğu daha doğru bir şekilde belirlenir.