Sony Tarihe Kazılacak 3D Face ID Sensör Geliştiriyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 0 Yorum / 487 Görüntülenme

Sony Tarihe Kazılacak 3D Face ID Sensör Geliştiriyor

Sony Tarihe Kazılacak 3D Face ID Sensör Geliştiriyor Bilgilere göre, Sony Ağustos ayı nihayetinde atik üretime başlayacak ve Sony Tarihe Kazılacak 3D Sensör Geliştiriyor ile Apple Face ID’DEN çok henüz yüksek doğruluk ve henüz geniş bir kullanım yelpazesi sunacak.

Tam ekran akıllı telefonların yaygın olarak konuşlandırılmasıyla, oldukça Çok akıllı telefon üreticisi fiziksel parmak izi tarayıcısını cihazın arkasına taşımayı seçti. sonrasın da Apple, iPhone X ile 3D Çehre Tanıma teknolojisini açıkladı ve oldukça Çok Müstahsil fiziksel parmak izi tarayıcısından vazgeçmeye karar verdi ve Çehre Tanıma teknolojisine dönüştü.

Sony Tarihe Kazılacak 3D Face ID Sensör Geliştiriyor
Sony Tarihe Kazılacak 3D Face ID Sensör Geliştiriyor

Japon teknoloji devi Sony akıllı telefonlarıyla en nihayet trendleri takip etmese de, en popüler akıllı telefonlar Sony Tarihe Kazılacak 3D Face ID Sensör Geliştiriyor kameralarında kullanmayı seçenek ediyor. Bunun farkında olan Sony Yepyeni 3D sensör teknolojisi üzerinde çalışıyor ve şirketin açıklamalarına göre, bu sensörler yılın ikinci yarısında satışa sunulacak.


Apple ve Huawei gibi şirketler tarafından kullanılan Çehre Tanıma Teknolojisi, binlerce enfreruj fotonu kullanıcının yüzüne gönderiyor ve bu şekilde Çehre üç boyutta modelleniyor. Sony’nin 3D sensörleri, üç boyutlu modelleme için titreşimli lazer sinyalleri kullanır. Şirketin iddiasına göre, bu metot enfreruj sensörlerden çok henüz yüksek doğruluk sağlar.

Sony Tarihe Kazılacak 3D Face ID
Sony Tarihe Kazılacak 3D Face ID

henüz da ehemmiyetlisi, Sony’nin 3D sensörü 5 metreye kadar yüzleri tanır. Bu, sensörlerin yalnızca akıllı telefonların ön ve geri kamerasında olmadığı mananına gelir; otonom araçlarda, insansız uçaklarda, robotlarda ve henüz fazlasında kullanılabileceği mananına gelir. Sony 3D sensörler muhtemelen görmek amiral gemisi telefonların sonbaharında tanıtılacak.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

0216 596 0532  0532 245 0532

Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik/Istanbul ( Yol tarifi için Tıklayınız. )

 


Sony Tarihe Kazılacak 3D Face ID Sensör Geliştiriyor
5 (100%) 2 oy mevcut

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir