Sony Telefon Servisi
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 0 Yorum

Sony Telefon Servisi Arıyorsanız Buraya Bakın

Sony telefon servisi Sony cep telefonlarına kendi sitesinden verdiği cep telefonu destek telefonuyla destek vermektedir.  Sony cep telefonu destek telefonu  olarak vermektedir. Sony telefon servisi destek telefonu hafta içi sabah 9 akşam 6 arası, cumartesi sabah 10 akşam 6 arası hizmet vermektedir.


Sony Telefon Servisi Hakkında ?

Yine kendi sitesinden yaşanılan popüler sorunları telefon modeline göre listelemiş bu sorunların çözümleri ve nereden kaynaklanabileceği hakkında bilgi veriyor. Ayrıca sony telefon servisi olarak her bölgede bulunan yetkili teknik servisler, KVK teknik servisi, teknik servisler, cep telefonu tamircileri bulunmaktadır.


Sony Yetkili Servisi ?

Sony marka telefonunuz arıza yaptığında nereye başvuracağınızı bilemiyorsanız, size sony telefonlarınızın arıza yaptığında nerelere gitmeniz gerekeni anlatacağız. Sony marka telefonunuz arıza yaptı ve sony telefon servisi arıyorsunuz, öncelikle telefonunuzun garanti süresinin devam edip etmediğini bilmeniz gerekiyor. Telefonunuzun garanti süresi devam ediyorsa ilk yapacağınız şey sony ile iletişime geçip bir yetkili servise yönlendirilmeniz. Daha sonra arızalı ya da herhangi bir problem oluşan telefonunuzu yetkili sony servisine götürmeniz gerekir. Telefonunuzu yetkili sony servisine götürdüğünüzde yapılacak işlemlerden sürekli haberdar olup sorun konusunda ve tamirat konusunda bilgilendirilirsiniz. Ayrıca garanti kapsamında bulunan hataları ya da arızaları herhangi bir ücret ödemeden düzelttirebilirsiniz. Garanti süreniz devam etmiyorsa bile yetkili servisleri tercih etmeniz hem yapılan işlemlerin garantili olması hem kullanılan parçanın orijinal olması hem de muhattabınızın sony şirketi olmasını sağlarsınız.


Sony Teknik Servisleri

Yapılan işlemlerin daha uygun ve daha hızlı olması açısından diğer teknik servislere de başvurabilirsiniz. Cep telefonu tamiri günümüzde bir hayli gelişme gösterdiği için hemen hemen her telefon teknik servisinde işlem kolayca ve garantili olarak yapılmaktadır. Sony telefon servisi olarakta hizmet veren cep telefonu tamircileri her model telefonunuzun tamirini kısa sürede gerçekleştirebilir. Teknik servislerin bazıları yaptığı işlemlere de belli bir süre garanti verebilmektedir.

Sony ekran değişimleri için tıklayınız.

Sony Xperia C4 Ekran Değişimi
310,00 ₺
Sony Xperia C5 Ultra Ekran Değişimi
380,00 ₺
SONY XPERİA E5 EKRAN DEĞİŞİMİ
320,00 ₺
Sony Xperia M4 Aqua Ekran Değişimi
260,00 ₺
Sony Xperia M5 Ekran Değişimi
380,00 ₺
Sony Xperia T2 Ultra Ekran Değişimi
300,00 ₺
Sony Xperia X Ekran Değişimi
450,00 ₺
Sony Xperia Xa Ultra Ekran Değişimi
440,00 ₺
Sony Xperia Xa1 Ultra Ekran Değişimi
470,00 ₺
Sony Xperia Z Ekran Değişimi
260,00 ₺
Sony Xperia Z1 Ekran Değişimi
260,00 ₺
Sony Xperia Z1 Compact Ekran Değişimi
270,00 ₺
Sony Xperia Z2 Ekran Değişimi
280,00 ₺
Sony Xperia Z3 Ekran Değişimi
280,00 ₺
Sony Xperia Z3 Compact Ekran Değişimi
280,00 ₺
Sony Xperia Z4 Ekran Değişimi
320,00 ₺
Sony Xperia Z5 Ekran Değişimi
390,00 ₺
Sony Xperia Z5 Compact Ekran Değişimi
390,00 ₺


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Cep Hastanesi Teknik Servisi

Ülkemizden alınan cep telefonlarının hemen hemen hepsi KVK teknik servisi garantilidir. KVK, cep telefonlarının satışı sonrası hizmetlerle ilgilenmektedir. KVK garantili aldığınız telefonu KVK teknik servislerinde de rahatlıkla onarım ve bakım yaptırabilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri ?

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Bilgilendirme Sayfası
Yazı Tarihi
İncelenen Sayfa
Sony Telefon Servisi Arıyorsanız Buraya Bakın
Değerlendirme
51star1star1star1star1star

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir