Sony Xperia Batarya Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Sony Xperia Batarya Değişimi

Sony Xperia Batarya Değişimi , özel üretim teknisyeni ekipmanı kullanılarak gerekli teknik servis ortam koşullarının yerine getirildiği alanda uzman ve deneyimli SONY teknisyenlerimiz tarafından ortalama 45 dakika içinde gerçekleştirilir. Bu dönem 3 (üç) iş günü bizim ücretsiz PTT Kargo hizmeti kullandığınızda.

Telefonun şarjı çabuk bitiyor ise ya da batarya şişmesi sorunu ile karşılaşılmış ise 3 ay Cep Hastanesi onaylı kaşeli batarya garanti kartı verilerek sorunlu olan bataryanın değiştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Sony Xperia Batarya Değişimi Fiyat Listesi

Sony Xperia batarya değişim fiyat listesi aşağıdaki tablo ile paylaşılır. Tablonun sol sütunundaki pil değişimini ve ters sütundaki pil (pil) değiştirme fiyatını bulabilirsiniz.
Telefon modeli tabloda yoksa ya da fiyatı mevcut değil ise stok açılıp açılamayacağını öğrenebilmek için teknik servisimizi arayabilirsiniz.

Sony Xperia Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Sony Xperia batarya değişimi  uzman ve deneyimli SONY teknisyenlerimiz tarafından özel olarak geliştirilmiş ekipmanlarla üretilmiştir. Teknik servisimize gelirseniz pil değiştirme süresi 45 dakikadır ve ücretsiz 2 yönlü nakliye hizmetimizi kullandığınızda 3 (üç) iş günü.

  1. Orijinal Ürün Sony Xperia pil değiştirme kullanılır.
  2. Değişiklikten sonra bilgileriniz silinmez.
  3. Pilin değiştirildiği teknik servis odası, statik elektrikten arındırılmış olarak tamamen sterilize edilir. Aynı zamanda, 24/7 gözetim kameraları kontrol altında tutulur.
  4. Değişiklikten sonra, bunu sevmediğim ya da tereddütlü iseniz, istediğiniz gibi birçok kez telefonunuzu test etme hakkına sahiptir.

Sony Xperia batarya değiştirildikten sonra, telefonunuz 3 aylık Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı ile size teslim edilir, böylece garanti süresi boyunca kullanıcı hatası dışında karşılaşılan herhangi bir teknik sorun ücretsiz olarak çözülür.

İlginizi Çekebilir: iPhone Ekran Çitası Değişimi

Hangi Durumlarda Batarya Değişimi Yapılmalı

Sony Xperia pillerin her pilde olduğu gibi bir ömrü vardır. Örneğin, 500 kullanımdan sonra, şarjın ilk günlerinde birkaç gün saatlik olarak azaltılabilir. Pil ömrünün sonuna ulaştığında, değiştirilmesi gerekir. Şarjınız çok hızlı sona ermeye başladığından, telefonla konuşurken cihazı kapatabilirsiniz.

Yukarıdaki problemlerle birlikte, pil şişmesi problemiyle karşılaşılırsa, mümkün olan en kısa sürede değişiklik yapılmalıdır. Çünkü şişmiş pil anakart ve ekranda kırılmaya neden olabilir.
Sony Xperia pil değiştirme hakkında herhangi bir sorunuz varsa, teknik Servisimizi arayabilir veya yorumlar alanına yazarak sorabilirsiniz. Tüm sorularınız uzman ve deneyimli SONY teknisyenleri tarafından cevaplandırılacaktır.

Sony Xperia Batarya Değişim Süresi

Sony Xperia Batarya Değişimi, yoğunluğu bağlı olarak 1-2 saat arasında sürebilmektedir.

  1. Batarya değişimi tamamlanan cihazınız gün içinde kargoya teslim edilir
  2. Ücret hakkında sizler ile iletişime geçip bilgilendiriyoruz.
  3. İstanbul dışındaysanız cihazınızı kargo ile gönderip batarya değişimi yaptırabilirsiniz
  4. PTTn kargo ile gönderi ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır.
  5. Dilerseniz Şubemize gelip cihazınızı tamiri yapılırken izleyebilir testleri yapılan cihazınızı kontrol edip teslim alabilirsiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;   sony xperia ekran değişimi fiyatı, sony xperia ekran tamiri, sony xperia ekran kırıldı, sony xperia z3 ekran değişimi, sony xperia xa ekran değişimi, sony xperia z1 ekran değişimi, sony xperia z5 ekran değişimi, sony xperia m5 ekran değişimi, sony xperia z2 ekran değişimi, sony xperia m5 ekran değişimi ankara, sony xperia xa ekran değişimi fiyatı, sony xperia z2 ekran değişimi fiyatı, sony xperia z3 ekran değişimi fiyatı, sony xperia ekran değişimi ne kadar, sony xperia xa ekran camı değişimi, sony xperia z2 ekran camı değişimi, sony xperia c5 ekran camı değişimi, sony xperia c3 ekran değişimi, sony xperia c5 ekran değişimi, sony xperia c5303 ekran değişimi, sony xperia dokunmatik ekran değişimi, sony xperia z3 dokunmatik ekran değişimi, sony xperia z2 dokunmatik ekran değişimi, sony xperia z5 dual ekran değişimi, sony xperia z5 dokunmatik ekran değişimi, sony xperia xa dokunmatik ekran değişimi, sony xperia m5 dokunmatik ekran değişimi.