sony xperia cep telefonu tamiri istanbul
/ Yazan:Teknisyen / Teknik Servis / 0 Yorum

Sony Xperia Cep Telefonu Tamiri istanbul

Sony xperia  cep telefonu tamiri istanbul

Sony xperia  cep telefonu tamiri istanbul ; Sony firmasının tasarımıyla zirveyi hedeflediği Xperia serisi cep telefonları günden güne yepyeni kullanıcılarla tanışıyor. Kendine özgü kavrama hissini veren, özellikle kamera seçimiyle ayrıcalıklı bir kitleye hitap eden Xperia telefonlar, tutkunları için başka bir telefona kolay kolay değiştirilmek istenmiyor. Üzerine titrediğimiz bu şık tasarımlı telefonlarımızın herhangi bir arıza durumunda doğru ellerde olması gerektiğini unutmamak gerekir.


Sony Xperia  Kullanıcıları Telefonlarının  Ne Kadar Özel Olduğunu Bilirler

Sony Xperia Cep Telefonu Tamiri istanbul
Sony Xperia Cep Telefonu Tamiri istanbul

İnceliği ve seri çalışma sistemine sahip Sony Xperia Cep telefonlarınıza uygun ve güncel teknik donanım hizmetini almıyorsanız sonrasında büyük sıkıntılarla karşı karşıya gelebilirsiniz. Sony xperia cep telefonu tamiri istanbul’da yalnızca tek bir noktada güvenle yaptırılmaktadır.

Xperia farkına alışkın olan bir kullanıcı olarak, “defalarca telefonumu teknik servislere götürdüm ama net bir sonuç alamadım” veya “sorunum tam olarak çözülmedi” gibi şikayetlere alışıksanız, sırf bu nedenle farklı telefonlara geçiş yapmak zorunda kaldıysanız sizi çok iyi anlıyoruz.


Sony xperia cep telefonu tamiri istanbul 

Teknik Servisi olarak bu tür şikayetleri sürekli almaktayız. Cihaz sağlığı konusunda acele eden  ve bize ulaşan kullanıcılar mutlu bir şekilde cihazlarının keyfini sürmeye devam ediyorlar. Peki, bize hangi sorunlar için başvurup, sonuç alıyorlar dersiniz? Dilerseniz Sony Xperia konusunda bize gelen şikayetlerin bir kısmını ve çözümlerini paylaşalım.

  • Ekran Kırılması ve Çatlaması: Maalesef birçok telefonda olduğu gibi Sony Xperia telefon modelleri de ekran camı kazalarına maruz kalmaktalar. Ekran camının kırılması çatlaması aslında çok dert edilecek bir konu değildir. Burada üzerine düşünmeniz gereken yeni ekran camlarının alıştığınız kullanımı size geri kazandırıp, kazandırmayacağıdır. Pek çok telefon bu arızadan sonra onarım aşamasında kalitesiz hizmet sonucu eski konforlu kullanımından ödün verebilmektedir. Sony xperia cep telefonu tamiri istanbul teknik servisi hizmeti veren Cep Telefonu Hastanesi size orijinal ekran camı değişimi ve koruması hizmetini en uygun fiyattan sunmaktadır.
  • Ekran Sararması veya Görüntü Bozuklukları: Xperia serisi ekran görüntüsü ile ayrıcalıklı telefon modeli içeriğine sahiptir. Elbette bu kaliteyi düşünerek aldığımız cihazlarımızın ekranındaki sorunlar bizi zaman içinde rahatsız edecektir. Sony xperia cep telefonu tamiri istanbul teknik servisi olarak Xperia ekran donanımına tam anlamıyla hakim olduğumuzu belirtmeliyiz. Kullandığımız tüm donanımlar orijinal Sony serisinin parçalarını kapsamaktadır. Gönlünüz rahat bir şekilde ekranınızın sorunlarını düzeltmek ve cihazınızı ilk günkü keyfiyle kullanmak istiyorsanız firmamızın ücretsiz kargo hizmetinden hemen yararlanın.

Sony xperia cep telefonu tamiri istanbul – Pendik noktasından tüm Türkiye’ye hızlı ve eşsiz bir hizmet sunulmaktadır. Telefonunuzdan alacağınız keyfi katlayın, işi uzmanına bırakın…

Sony xperia ekran değişimi için : https://www.cephastanesi.org/sony-servisi/sony-xperia-z-ekran-degisimi/


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

 

 

[Toplam:2    Ortalama:4.5/5]

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir