Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Sony Xperia Ses Gitmiyor

Sony Xperia Ses Gitmiyor

Sony Xperia Ses Gitmiyor

Sony Xperia Ses Gitmiyor; Sony Xperia akıllı telefonunuzla konuşurken diğer tarafa ses gitmezse, bu meselenin birkaç sebebi vardır. Birincisi, ayarlarda mikrofonun kapalı olmasıdır. İkincisi, mikrofon deliğinin tıkanmasıdır. Üçüncü olarak, mikrofon soketi hasarlı olmasıdır.

İlk iki sorun sizin tarafınızdan çözülebilir. Üçüncü soru, kaliteli bir teknisyen tarafından müdahale gerektirir. Bu makalede, Cep Hastanesi mikrofon soketinin nasıl değiştirileceği kapsamlı olarak açıklanmaktadır.

Sony Xperia Ses Gitmiyor Çözümü

Sony Xperia mikrofon soketi değişimi alanında uzman ve tecrübeli SONY teknisyenlerimiz eşliğinde, cihazınıza herhangi bir zarar gelmemesi için gerekli tüm teknik servis koşullarının sağlandığı alanda, özel üretim teknisyen ekipmanları ve orjinal ürün kullanılarak yapılır. Sony Xperia mikrofon sorunu çözüm süresi teknik servisimizde ortalama olarak 45 dakika iken bu süre tek taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında sadece 3 (üç) iş günüdür.

  1. Telefon onarım işlemi sırasında hiçbir zaman sıfırlanmaz. Bilgileriniz bozulmadan kalır. Silinmez.
  2. Karşı tarafa gitmeme sorunu tamamen kaybolur.
  3. Orijinal mikrofon soketi telefon modeli için kullanılır.
  4. Telefonunuz 3 aylık Cep Hastanesi onaylı mikrofon soketi garanti kartı ile beraber gelir. Garanti süresi boyunca, mikrofon soketindeki kullanıcı hatası haricinde teknik sorunlar ücretsiz olarak çözülür.

Sony Xperia mikrofon odası tasarlanmıştır. Periyodik olarak sterilize edilir. Statik elektrikten tamamen ücretsiz. 7/24 güvenlik kameraları ile kontrol altında tutuluyor. Cihaz güvenlik için sigortalıdır.

Sony Xperia Mikrofon Değişimi Fiyatlandırması

Sony Xperia smartphone mikrofon soketi değiştirme fiyat listesi aşağıda belirtilen tablo üzerinden paylaşılır. Telefon modelini tablonun solundaki sütunda ve sol sütundaki mikrofon değiştirme fiyatının tam karşısında bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Honor 20 tanıtıldı

Çağrılar esnasında ses kötü

Aramalar sırasında ses kalitesi zayıfsa, bu adımları sırayla deneyin. Bir sonraki işleme geçmeden önce sorunun çözülüp çözülmediğini görmek için her işlemden sonra doğrulayın. Cihazınızın bir ağa bağlı olduğundan emin olmak için durum çubuğundaki ağ sinyal gücünü kontrol edin. Sinyal zayıf yada yoksa, engelsiz bir açık alana geçin yada bir pencereye gidin. Telefonun mikrofonunu elinizle kapatmadığınızdan emin olun. Xperia ™ ‘ nizde bir kapak yada kılıf var ise, ses kalitesinin iyileşip iyileşmediğini görmek için çıkarın. Mikrofonu yada mikrofonun etrafındaki alanı engelleyen su yada toz olmadığını kontrol edin.
Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; sony xperia ses sorunu , sony xperia m4 ses gitmiyor , sony xperia m2 ses gitmiyor , sony xperia z konuşurken ses gitmiyor , sony xperia xz ses sorunu , sony xperia z2 ses sorunu , sony xperia whatsapp ses sorunu , sony xperia z ses gelmiyor
sony xperia m4 aqua hoparlörden ses gitmiyor , sony xperia m4 aqua karşı tarafa ses gitmiyor , sony xperia mikrofondan ses gitmiyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.