Sony Xperia Teknik Servis Nerede
/ Yazan:Teknisyen / Teknik Servis / 0 Yorum

Sony Xperia Teknik Servis Nerede

Sony Xperia Teknik Servis Nerede, Kullandığınız akıllı telefon ve ait olduğu marka, gerektiği zaman teknik servis konusunda size arama sonuçlarıyla birlikte yardımcı olabilir. Elbette ki tercih ettiğiniz markanın ülke genelindeki servis sonuçları büyük önem taşımaktadır. Yaşadığınız şehirde bunun için çok fazla alternatif bulabilirsiniz. Hem teknik hem de yetkili servis desteği ile birlikte parça değişimi veya tamir konusunda önemli bir avantaja sahip olmanız, elbette ki daha kolay olacaktır.

Bulunduğunuz bölgedeki tamircilerin nerede olduğunu öğrenmek için internet üzerinden yapacağınız araştırmalar gerçekten büyük önem taşımaktadır. Özellikle de nitelik bakımından çok farklı olan Sony Xperia telefonlar için yetkili servis ve tamir bakım servisinin ortaya koyduğu sonuçta çok büyük önem taşımaktadır. İhtiyaç duyduğunuz zaman bir tamir veya yedek parça değişimi noktasında orijinal seçenekler, telefon kabiliyetini koruma açısından önemlidir.

Ana sayfa » Haberler » Teknik Servis » Sony Xperia Teknik Servis Nerede

Özellikle de nitelik bakımından çok farklı olan Sony Xperia telefonlar için yetkili servis ve tamir bakım servisinin ortaya koyduğu sonuçta çok büyük önem taşımaktadır. İhtiyaç duyduğunuz zaman bir tamir veya yedek parça değişimi noktasında orijinal seçenekler, telefon kabiliyetini koruma açısından önemlidir.Ekran kırığı, batarya değişimi program ile alakalı sorunların giderilmesi noktasında gerçekten bu kaliteli ve nitelikli servis hizmetlerinin çalışmaları gerçekten dikkat çekiyor. Sony Xperia teknik servis nerede dediğimiz zaman, yapacağınız araştırmalarla birlikte bulunduğunuz bölgedeki teknik servisleri hemen gözden geçirme şansına sahip olabilirsiniz.

Ülke genelindeki çalışmalarla birlikte bölgesel olarak şehirlerde düzenlenen hizmet ekipleri, kabiliyet ve avantaj yönünden gerçekten size yardımcı olmak durumundadır. İnternet üzerinden yaptığımız araştırmalarda, hem servis adresi hakkında fikir alabilirsiniz hem de telefon numarası bilgileri ile birlikte gerekli iletişimi sağlayabilirsiniz. Gerekli iletişim ile birlikte telefon şikâyet etlerinizi bildirdiğiniz anda, teknik servis bu konuda size yardımcı olacaktır.


Sony Xperia Teknik Servis İstanbul Anadolu Yakası

Özellikle kullandığınız ve tercih ettiğiniz telefon markasının size ne gibi avantajlar sağladığını gözden geçirmeniz önemlidir. Bununla beraber bölgesel olarak tamir noktası veya yetkili servis avantajları, sizinle araştırmalarımızda birlikte daha olumlu sonuç verecektir. Sony telefon yetkili servis İstanbul Anadolu Yakası, özellikle İstanbul’un bu bölümünde çok büyük bir performans ortaya koymak durumundadır. Geniş ve kabiliyetli bir altyapıya sahip olan sektörde yetkili hizmet veren unsurlar, uzman teknoloji ve orijinal seçenekleri ile birlikte insanlara yardımcı olmaya devam etmektedir.

Sony Xperia Teknik Servis Nerede
Sony Xperia Teknik Servis Nerede

Eğer iletişim için Sony marka bir telefonu tercih etmişseniz, buradaki tamirci avantajları orijinal yedek parça seçenekleri ile birlikte size yardımcı olmaya devam edecektir. Elbette ki bu adam Sony Xperia teknik servis nerede dediğinizde, arama sonuçlarının sizi nereye götürdüğünü gözden geçirmemiz büyük önem taşımaktadır. Özellikle kullandığınız internet avantajları ile birlikte bulunduğumuz yer haritalarda çıkmaktadır. Dolayısıyla aradığınız sonuçlarla birlikte kendi bölgenizde yakın olan bir yetkili servisi hemen ilk sıralarda görebilirsiniz. Sorgulama yapmak suretiyle kaliteli ve garantili bir tamirat noktasında yetkili servis avantajlarını hemen değerlendirmeye başlayabilirsiniz. 7/24 sürekli olarak müşterisinin yanında olan pek çok markanın, gerek garanti gerekse de tamir noktasında yaptığı çalışmalarla birlikte size sağladığı imkânlar gerçekten dikkat çekmeye devam ediyor.

Ekran Değişimi Yaptığımız Bazı Modeller

Telefonunuz aşağıdaki listede yok mu? Bizi daha detaylı bilgi için arayın!

 

Sony Xperia C4 Ekran Değişimi
310,00 ₺
Sony Xperia C5 Ultra Ekran Değişimi
380,00 ₺
SONY XPERİA E5 EKRAN DEĞİŞİMİ
320,00 ₺
Sony Xperia M4 Aqua Ekran Değişimi
260,00 ₺
Sony Xperia M5 Ekran Değişimi
380,00 ₺
Sony Xperia T2 Ultra Ekran Değişimi
300,00 ₺
Sony Xperia X Ekran Değişimi
450,00 ₺
Sony Xperia Xa Ultra Ekran Değişimi
440,00 ₺
Sony Xperia Xa1 Ultra Ekran Değişimi
470,00 ₺
Sony Xperia Z Ekran Değişimi
260,00 ₺
Sony Xperia Z1 Ekran Değişimi
260,00 ₺
Sony Xperia Z1 Compact Ekran Değişimi
270,00 ₺
Sony Xperia Z2 Ekran Değişimi
280,00 ₺
Sony Xperia Z3 Ekran Değişimi
280,00 ₺
Sony Xperia Z3 Compact Ekran Değişimi
280,00 ₺
Sony Xperia Z4 Ekran Değişimi
320,00 ₺
Sony Xperia Z5 Ekran Değişimi
390,00 ₺
Sony Xperia Z5 Compact Ekran Değişimi
390,00 ₺


Cep Hastanesi tanıtım videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Sony Müşteri Hizmetleri

Özellikle teknik servis arayışı için müşteri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgedeki geniş imkânları görme açısından size sağlanan fırsatların, gerçekten iyi bir avantaj ve iyi bir ayrıcalık oluşturduğunu rahatlıkla su ödeyebiliriz. Belli bir kabiliyet ve önemli özellikleri ile beraber teknoloji konusunda yapılan çalışmalar büyük önem taşıyor. Sony Xperia teknik servis nerede dediğinizde ise alacağınız cevaplarla birlikte, buradaki sorunları daha kolay bir şekilde bertaraf etmeniz mümkün olacaktır.

Sony Xperia Ekran Değişimleri İçin Tıklayınızı.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

 

Sony Xperia Teknik Servis Nerede
5 (100%) 1 oy mevcut

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir