Sony Xperia XZ4 Performans Testi Görüntülendi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 0 Yorum / 454 Görüntülenme

Sony Xperia XZ4 Performans Testi Görüntülendi

Sony Xperia XZ4 Performans Testi Görüntülendi, Sony son zamanlarda telefon pazarında ne istediğini bulamadı, ancak Sony teste geri koymuyor. Onun 21: 9 boy oranı telefon, Xperia Xz4, ayrıca Antutu benchmark yeni bir rekor kaydetti.

Aralık ayında, Sony’nin 21: 9 en boy oranına sahip bir telefonda çalıştığını öğrendik. Sony’nin Xperia XZ4 telefonun derileri olarak adlandırılacak ve ortaya çıkan ekran koruyucular telefonun gerçekten uzun olacağını kanıtladı. Dün internette düşen bir ekran koruyucu şirket oluşturma, durum biraz daha net getiriyor.


Bu yeni süreç aynı zamanda aracın uzun, sıkıştırılmamış bir ekrana ve veri ışığı için olacağını tahmin ettiğimiz üst çerçevenin solunda bir deliğe sahip olacağını da teyit eder.Sony Xperia XZ4 Performans Testi Görüntülendi yan çerçeveleri çok ince, üst ve alt çerçeveler yarışmadan biraz daha kalın.

Sony Xperia xz4’ün bir Snapdragon 855 işlemci ile nereden geleceğinden emin olsak da, birkaç hafta önce sızdırılmış sonuçlar, yonga setinin yaklaşık 360,000 puan aldığını göstermiştir. Bu, Sony’nin telefona çok ciddi optimizasyonlar yaptığı anlamına gelebilir, bu da yonga setinin değiştirildiği anlamına gelebilir.

Sony Xperia XZ4 Performans Testi Görüntülendi
Sony Xperia XZ4 Performans Testi Görüntülendi

Gene, dün ortaya çıkan bilgiler telefonun performansını gösteriyor. Sony’nin son amiral gemisi Antutu’nun bir sonucu olarak, 400.000 puana kadar değil. Bu skor, iPhone Xs serisindeki A12 ve Kirin 980′den önemli ölçüde daha yüksektir.

Sony, telefon pazarında iyi bir şansı olmamasına rağmen, şirketin hatalarından son zamanlarda öğrenmiş gibi görünüyor. Sonuç ne olursa olsun, çok güçlü bir telefon önümüzde duracak.


Sony Xperia XZ4 Performans Testi Görüntülendi

Bir tasarım olarak ortaya çıkan görsellere göre, ne yazık ki, 2019’un amiral gemisi modeline benzemeyen Xperia XZ4, donanım tarafında daha iddialı. Model, 7 nm Qualcomm ile yeni tanıtılan Snapdragon 855 işlemci ile donatılacak ve ayrıca X50 5G modemini de içerecektir.

Sony Xperia Xz4 Özellikleri
Sony Xperia Xz4 Özellikleri

21: 9 ekranı LG’DEN 6.55 inç AMOLED paneline sahip olacak. 6 GB RAM ve 256 GB dahili depolama, Android 9.0 veya işletim sistemi ile akıllı telefona yerleştirilecektir.Gücünü 3900 mAh kapasiteli pilden alacak olan modelin, diğer Sony amiral gemisi modellerinde olduğu gibi MWC 2019 kapsamında resmi olması bekleniyor.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

0216 596 0532  0532 245 0532

Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik/Istanbul ( Yol tarifi için Tıklayınız. )

 


Sony Xperia XZ4 Performans Testi Görüntülendi
5 (100%) 1 oy mevcut

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir