sony xperia z3 batarya değişimi
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 0 Yorum

Sony Xperia Z3 Batarya Değişimi

Sony Xperia Z3 Batarya Değişimi telefonu piyasaya çıkış tarihinden itibaren pek çok kullanıcının yoğun ilgisi ile karşılaştı. Özellikle uzun süreli kullanımda başarı getiren telefon sürekli şarj imkanı olmayanların veya telefonunu sadece oyun uygulamalarında kullanmayanların memnun kaldığı özelliklere sahip.


Sony Xperia Z3 Batarya Değişimi Fiyatları 

Sony Xperia Z3 telefonu piyasaya çıkış tarihinden itibaren pek çok kullanıcının yoğun ilgisi ile karşılaştı. Özellikle uzun süreli kullanımda başarı getiren telefon sürekli şarj imkanı olmayanların veya telefonunu sadece oyun uygulamalarında kullanmayanların memnun kaldığı özelliklere sahip.

Şık ve ciddi tasarımıyla kendi özel hayran kitlesini yaratmış Xperia Z3 sadece görüntüsü değil kamera özellikleri ile dikkat çekici bir telefon serisi olarak gündelik yaşamda kullanılmaya devam ediyor. Fazla şarj sorunu çıkarmadan başarılı bir dayanıklılık süresi ile kullanıcı dostu bir cihaz olma özelliğine sahip bu telefonun bazı durumlarda ortaya çıkan pil/batarya sorunlarında çözüm arayan bir kullanıcıysanız bazı kritik özelliklere de dikkat etmelisiniz. Sony Xperia Z3 Batarya Değişimi işlemi yaptıracaksanız, bu dayanıklı telefon için özensiz bir hizmet almamanız çok önemli. Sony Xperia Z3 Batarya Değişimi özen isteyen, farklı sorunlara sebebiyet vermeyen bir işlem olmalıdır. Cihazın değişimi özenle uygulanırken aldığınız hizmette garantinizin olması ve size hızlı bir hizmet sunulması oldukça önemli.

Cep hastanesi olarak Sony telefon modelleri işlemlerimizde orijinal ürünler kullanıyor ve servis hizmet bedelini minimum düzeyde tutmaya özen gösteriyoruz. Yalnızca Sony Xperia Z3 Batarya Değişimi işlemi değil, kasa değişimi, ekran sorunları ve ekran değişimi gibi cihazınızın tüm ihtiyaçlarını güncel çözümlerle karşılıyoruz. Ortalama 1 – 3 gün süre ile dayanıklılık gösteren, şarj konusunda sizi sıkıntıya sokmayan bu benzersiz cihazınızı ilk günkü keyfiyle kullanmak istiyorsanız. Sony Xperia Z3 Batarya Değişimini hafife almayın ve uzman bir teknisyen kadrosuna sahip, orijinal parçalar kullanan servisimizden destek alın. Cihazınız hakkında öğrenmek istediğiniz konularda, farklı arıza ve sorunlarda bize soru sorabilir, fikirlerinizi bizimle rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Ekibimiz sürekli olarak kullanıcılarla irtibat halinde olmaya ve sorularınıza yanıt vermeye özen göstermektedir.

 


Batarya Değişimi Faydaları 

Sony Xperia Z3 Batarya
Sony Xperia Z3 Batarya
 • Sony Xperia Z3 Batarya Değişimi işlemleri en uygun fiyata ve en hızlı şekilde gerçekleştirilir.
 • Sony Xperia Z3 Batarya Değişimi işlemleri orijinal ürünlerle yapılır.
 • Yaptırdığınız her işlem garanti altındadır. Servis hizmetimizden yararlanan her kullanıcı 6 ay boyunca garanti kapsamına alınır.
 • Uygun fiyatlı benzersiz bir hizmet için cihazınızı bize gönderirken herhangi bir kargo ücreti ödemezsiniz.
 • Sony Xperia Z3 Batarya Değişimi yaptıran kullanıcılarımızın cihazında bu soruna neden olan veya farklı sorunlar varsa bu bilgiler anında kullanıcıya bildirilir. Telefonunuz ücretsiz olarak baştan aşağı kontrol edilir.
 • Sony xperia z3 ekran değişimi için tıklayın

  Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

  TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

  ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

  Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

  İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

[Toplam:2    Ortalama:3/5]

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir