Sony Xperia Z5 Arka Kamera Degisimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Sony Xperia Z5 Arka Kamera Değişimi

Sony Xperia Z5 Arka Kamera Degisimi Arasında iş yoğunluğuna göre en son teknoloji profesyonel ekipman ve Onarım araçları kullanarak uzman teknik servis ekibimiz Sony model cihazların kamerasını 45 dakika içinde   aynı gün teslim ediyoruz.

Tüm Türkiye‘den bizlere göndereceğiniz arızalı cep telefonlarınız elimize ulaşır ulaşmaz tamir edilerek tarafınıza isteğinize göre havale ile ücretsiz kargo veya kapıda ödeme güvencesi ile gönderilir.

Sony Xperia Z5 cep telefonunuzun arka kamerası açılmıyor, bozuk görüntü veriyor veya odaklama sorunu varsa telefonunuzun arka kamerası arızalı veya sorunlu demektir. Teknik servisimizde Sony Xperia Z5 arka kamera değişimi yaptırarak bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Sony Xperia Z5 Arka Kamera Degisimi

  • Sony Xperia Z5’inizin arka kamerası açılmazsa, bozuk bir görüntü veya bir odak sorunu varsa, telefonunuzun arka kamerası arızalı veya bir sorunu yaşıyor. Sony Xperia z5 arka kamera teknik servisimizde yerini alarak bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.
  • Sony Xperia Z5’inizin arka kamerasının şoktan ve düşmeden ayrılmadığından emin olun.
  • Sony Xperia z5 arka kamerayı mümkün olduğunca temizleyin.
  • Sony Xperia Z5 cihazınızda en son Android sürümünü kullandığınızdan emin olun.

bütün bunları denedikten sonra Netice alamazsanız, teknik servisimize geldiğinizde, öncelikle Sony Xperia z5 arka kamera arızalı. Ön incelemede, arka kamera arızasından kaynaklanan başka bir arıza varsa, oluşabilecek diğer masraflar hakkında sizi bilgilendireceğiz ve ek ücretlerden şaşmayacaksınız. Cihazınızda başka bir arıza yoksa, Sony Xperia z5 cep telefonunuzu arızalı veya arızalı bir arka kamera ile alıp Teknik Servis, bakım ve tamir departmanımızda Sony Xperia z5 arka kamerayı tamir etmeye başlayacağız.

İlginizi Çekebilir: Htc Sim kart Algılanmadı Okunmuyor Sorunu

Sony Xperia Z5 Kamera Degisimi Nasıl Yapılır ?

Teknik servis, Tamir, bakım ve tamir bölümünde Walkman fotoğraflarının çekiminde arka kamera değiştirme işlemleri uzman teknisyenlerimiz tarafından en son teknoloji profesyonel ekipman ve tamir araçları kullanılarak yapılır ve siz kıymetli müşterilerimize 2 saat içinde teslim günlük iş Yükümüze göre. Firmamızda yaptığımız tüm arka kamera değiştirme işlemleri 3 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

Sony Xperia Z5 Arka Kamera
Sony Xperia Z5 Arka Kamera

Sony Xperia Orijinal Parcalar

Tüm Sony Xperia z5 arka orijinal yedek parçaları, piyasada orijinal olarak kabul edilen ve bütün kontrollerden sonra sözleşmeli cep telefonu yedek parça toptancılarımızla ulaşılabilen a + kaliteli ürünlerden üretilmiştir.

A + kalite yedek parça ürünleri piyasada kullanıcılara orijinal adı altında satılan ürünlerdir. Eşdeğer veya benzer fiyatlarla %100 orijinal veya seri numarası olarak listelenen ürünlerin varlığına güvenmeyin. Sony Xperia Z5 arka kamera değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun arka kamera tesini tamamlayıp cihazınızı size teslim eder.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; sony xperia z5 arka kamera fiyatı , z5 arka kamera , sony xperia z5 cam fiyatı , sony z5 arka kamera sorunu , sony xperia z5 arka kapak

SONY XPERİA Z5 ARKA KAMERA BOZULDU, GARANTİ KAPSAMINA GİRER Mİ ?tler

Genel olarak eğer bir kasko sözleşmesi yapmadıysanız, arka kamera, darbe ve düşürmelerden kaynaklanan arıza sebepleri üretici firmaların garanti kapsamına girmemektedir.