Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Stok Video Siteleri

Stok Video Siteleri

Stok Video Siteleri

Stok Video Siteleri Reklam ürün tanıtımı veya sosyal ağlar için video içeriği oluştururken, stok video içeriğini kullanmak içerik üretim sürecinizi hızlandıracaktır. Kendi videolarınızı oluştururken, istediğiniz görüntüleri her zaman yakalayamayabilirsiniz. Bu durumda, stok video siteleri aracılığıyla, aradığınız konsepte uyan videoları bulabilir ve video düzenleme işlemi sırasında bu içerikten yararlanarak kendi videolarınızı oluşturabilirsiniz. İnternette ücretsiz stok video siteleri vardır ve bu siteleri birçok farklı kavramdan ücretsiz videoya erişmek için kullanabilirsiniz. Bu sitelerin bazılarını bu kılavuzda sizinle paylaşıyoruz.

Ücretsiz Stok Video Siteleri

Stok Video Siteleri,  bu uygulamaları öğrenmek için YouTube’de videoları vardır.

Pixabay

Pixabay, 1 milyondan fazla stok video ve fotoğraf sağlayan bir platform.

Stok Video Siteleri

Bu platform üzerinde binlerce ücretsiz videoya ulaşarak, bu içerikleri reklam, tanıtım ya da herhangi bir video içeriğinizde kullanabilirsiniz.

Mixkit

Mixkit, platformuna her hafta 10 yeni ve yüksek tanımlı video ekleyerek kullanıcılara çeşitli kategorilerde ücretsiz stok video seçenekleri sunuyor.

Videoları buradan bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebilir ve videolarınızda kullanabilirsiniz.

Vidsplay

Vidsplay, platformuna her hafta yeni ücretsiz videolar ekleyen platformlardan biridir.

Stok Video Siteleri

Platformdaki tüm videolar ücretsiz ve yüksek çözünürlükte mevcuttur. Buradaki videolar hem kişisel hem de ticari amaçlarla kullanılabilir.

Pexels

Pexels, ücretsiz video ve fotoğrafçılık platformlarından biridir. Platformdaki videolar ve fotoğraflar kategorilere ve etiketlere ayrıldığından, arama filtrelerinde alakalı içeriğe erişmek daha kolaydır.

Stok Video Siteleri

Tüm videolar ve fotoğraflar hem kişisel hem de ticari amaçlarla kullanılabilir.

Videezy

Stok video çekimine ek olarak Videezy, After Effects şablonları ve animasyonlu videolar gibi seçenekler de sunar. Videolarınıza farklı içerik eklemek için bu animasyonları veya şablonları kullanabilirsiniz.

Hava fotoğrafçılığı, sanat, şehir hayatı gibi birçok farklı kategoriye bu platformdan ulaşabilirsiniz.

Videvo

7600’den fazla stok video ve animasyon klibi ile ücretsiz stok video siteleri arasında öne çıkanlardan biri Videvo.

Stok Video Siteleri

Bu platformdaki videoların çoğu Videvo tarafından yapılmıştır ve lisans gerektirmeden kişisel ve ticari amaçlar için kullanılabilir.

Freestock

Freestock ayrıca kişisel ve ticari kullanımlar için 3300’den fazla stok video içeriği sağlayan platformlardan biridir.

Stok Video Siteleri

Videolara ek olarak, ücretsiz veya ücretli olarak kullanılabilen fotoğraflar, grafikler, vektör ikonları gibi birçok farklı içerik de bu sitede mevcuttur.

Neden Stok Video Kullanmalısınız ?

Kendi video içeriğinizi oluştururken, hikayenizi anlatmak için farklı konseptlere ve farklı çekimlere ihtiyacınız olabilir. Her zaman istediğiniz çekimi elde edemezsiniz. Bu durumda, stok videolar, hikayenizi anlatmanıza izin verecek farklı kavramlarda içerik sağlar. Ayrıca, video çekmek için zaman harcamak yerine, bu içerik stoğuyla videolarınızı daha hızlı hale getirmeye başlayabilirsiniz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; stok video siteleri ücretsiz , stock video siteleri , ücretsiz stok video siteleri , en iyi stok video siteleri , free video siteleri , ücretsiz stock video siteleri , free stock video siteleri , video siteleri listesi , ücretsiz video siteleri.