Sultanbeyli Cep Telefonu Tamiri
/ Yazan:Cep Hastanesi / Teknik Servis / 1 Yorum / 352 Görüntülenme

Sultanbeyli Cep Telefonu Tamiri

Sultanbeyli Cep Telefonu Tamiri firmamız İstanbul’un Sultanbeyli semtinde siz müşterilerimize cep telefonuyla ilgili sorunlarınızda yardımcı olmaya devam etmektedir. Firmamız her türlü cep telefonu sorununuzda sizlerin yanında bulunmaktadır. Cep telefonları gmeşhurk hayatımızda en sık kullandığımız araçların başında gelmektedir. Özellikle akıllı telefonların hayatımıza girişi ile birlikte uzun zaman işler artık kısa zamanda çözülür hale gelmiştir. Bu yüzden de cep telefonlarının hayatımızdaki yeri oldukça önemli bir yere gelmiştir.

Kişiler bir çok işini hallettikleri telefonlarda oluşan arıza durumlarında fazlaca moralleri bozulabilir. Bozulan telefonlarının en kısa sürede tamir olmasını istemek en naturel haklarıdır. Sultanbeyli Cep Telefonu Tamiri firmamızda arızalı olan telefonlarınızı en kısa sürede onarım edilmektedir. Bu konuda oldukça hızlı bir şirket olduğumuzu söyleyebiliriz. Kısa sürede telefonlarınızı tamir ederek sizden işlerin yarım kalmaması için çalışmaktayız.

Sultanbeyli Cep Telefonu Tamiri
Sultanbeyli Cep Telefonu Tamiri

En Sık Karşılaşılan Cep Telefonu Sorunları Nelerdir?

Cep telefonlarında birbirinden farklı bir çok sebep ile arıza durumu oluşabilir. Bu arıza durumları ferdin kullanımıyla alakalı ortaya çıkabileceği şeklinde telefonun mekanik sistemi ile alakalı da ortaya çıkabilir. Sultanbeyli Cep Telefonu Tamiri firmamız hangi nedenle ortaya çıkarsa çıksın tüm cep telefonu sorunlarınızı tamir etmekteyiz. Akıllı telefonların yaşamımıza girmesiyle beraber gmeşhurk hayatta oldukca sık olarak karşılaşılan cep telefonu problemleri şu şekilde olmaktadır: • Cep telefonu ekran sorunu: Cep telefonu ile alakalı en sık karşılaşılan problemlerin başlangıcında gelmektedir.

 

Ayrıca Bkz. “iPhone Ekran Cam Değişimi İçin Tıklayınız.”

Dokunmatik telefonlar hepimizin kullandığı telefonlar onu kullanım esnasında telefonun yüksek bir yerden düşmesi, dışarıdan bir darbe alması yahut herhangi bir bası ile etkilenmesinden dolayı cep telefonlarının ön ve iç camlarında kırılma veya çatlama meydana gelmektedir.

• Cep telefonu batarya ve şarj sorunu: Cep telefonlarının devamlı kullanılmasından dolayı şarjda da çabuk bitmektedir. Devamlı şarja takılan telefonun batarya ömrü de daha hızlı tükenecektir. Ek olarak sürekli şarj giriş yerinin kullanılmasından dolayı şarj giriş yerlerinde problemler ortaya çıkabilir. Bu problemler da beraberinde telefonun şarjı almamasına getirecektim. Sultanbeyli Cep Telefonu Tamiri firmamız hem batarya aynı zamanda şarj girişi mekanik problemleri kısa sürede halletmektedir.


Sultanbeyli Cep Telefonu Tamiri Cep Telefonu Ekran Değişimi

Cep telefonu ekranında meydana gelen sorunların çözümü için genellikle ekran değişimi yapılmaktadır. Sultanbeyli cep telefonu tamiri firmamızda ekran değişimleri sırasında oyunlar parça ürünler kullanılmaktadır. Bu orijinal parça ürünler Sultanbeyli cep telefonu tamiri firmamızın garantisi altında bulunan parçalarıdır.

Takılan parçaların altı ay garantisi mevcuttur. Telefonunuza yeni oluyor parça takıldıktan sonra altı ay içerisinde meydana gelecek herhangi bir sorunda telefonunuzu güvence belgesi ile birlikte getirebilirsiniz. Garanti kapsamındaki ürünlerde meydana gelen herhangi bir sıkıntıda hiçbir ücret talep edilmeden onarım işleminiz gerçekleştirilecektir.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

Sultanbeyli Cep Telefonu Tamiri
5 (100%) 1 oy mevcut

1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir