Suya düşen iPhone garanti kapsamına girer mi
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 0 Yorum

Suya Düşen iPhone Garanti Kapsamına Girer Mi?

Bazen küçük çocuklar akıllı telefonları suya atabilir. Bununla beraber istemeseniz bile bir şekilde siz telefonu suya düşürebilirsiniz. Suya düşen iPhone garanti kapsamına girer mi? bu gibi durumlarda çok sık karşılaştığımız sorulardan biridir. Esasında oldukça geniş bir garanti kapsamı olmasına rağmen herhangi bir sıvı teması garanti kapsamı dışındadır. Eğer telefonu bir şekilde suya düşürmüş iseniz, bu sizin için gerçekten talihsiz bir durum olacaktır. Bir şekilde kaza olarak görülen bu gibi durumlarda insanların çok daha dikkatli davranması gerekmektedir. Önemli derecede para ödeyip aldığınız bir telefona sahip çıkmanız ve kullanırken onu dikkatli bir şekilde göz etmeniz gerekir.


Suya düşen iPhone garanti kapsamına girer mi gibi bir soru sormak yerine, bu konuda alacağınız bilinçli cevaplarla, birlikte sıvı temasının garanti kapsamı dışında olduğunu hemen anlayabilirsiniz. Esasında bu gibi durumda karşılaştığınız zaman maddi olarak önemli bir kayıp yaşayabilirsiniz. Her ne kadar tamirat ve parça değişimi sektörü gelişmiş olsa bile inanın bu konuda sizin için yapılacak çok fazla bir şey olmayabilir. Tamirat noktasında yine de umudunuzu kaybetmeyin. Eğer suya temas çok fazla gerçekleşmemiş ise yine uzmanların bu konuda sizin için yapabileceğimiz şeyler olabilir.


Suya Düşen iPhone Tamir Edilir Mi?

iPhone marka telefonlar pek çok farklı seri ile birlikte insanların teknoloji sevgilisi olmaya devam ediyor. İletişim anlamında kullanılan bu muazzam teknoloji unsurları sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir hangi marka olursa olsun, telefonlar su karşısında çok dayanıklı olamaz. Özellikle suya düşürdüğünü andan itibaren telefon için önemli bir zarar ortaya koymuş olabilirsiniz. Suya düşen iPhone tamir edilir mi gibi bir soruyla karşılaştığımızda bu konuda öncelikli olarak tamircilerin size vereceği cevaplar önemlidir.

Burada bir diğer önemli husus ise telefonun ne kadar zarar gördüğü konusudur. Eğer su içerisinde çok fazla kalmamış ise yine telefonlar için yapılacak bir şeyler var demektir. Suya düşen iPhone garanti kapsamına girer mi gibi bir soru sormak yerine, bu konuda etraflıca bir araştırma yapıp garanti kapsamını ve tamir şartlarını değerlendirebilirsiniz. Oldukça uygun koşullarda tamir imkânı veren güvenilir firmalar, internetten kolay ulaşım fırsatlarıyla beraber size yardımcı olabilir. Yine de bu konunun etraflıca araştırılması bilgi bakımından size çok şey kazandırabilir. Suya düşen iPhone garanti kapsamına girer mi dediğimizde bu konuda bile alacağınız cevapların sizin için yeterli olabileceğini söyleyebiliriz.

iPhone ekran değişimleri için tıklayınız.

iPhone X Ekran Değişimi2.250,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi500,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi400,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi350,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi200,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi150,00 ₺


Cep Hastanesi tanıtım videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Suya Düşen iPhone Garanti Kapsamına Girer mi

Herhangi bir akıllı telefon suya düştüğü zaman sorun gerçekten büyük demektir. iPhone suya düştü tamir fiyatı burada değişken olsa bile kimi zaman telefonun tamir edilmesi bile mümkün olmayabilir. Telefon parçası ve tedarik noktasındaki çalışmalar son yıllar içerisinde daha önemli ve gelişmiş sonuçlar ortaya koyuyor. Suya düşen iPhone garanti kapsamına girer mi dediğimizde bu gibi bir sorunun cevabını bile yine bir uzman çalışması ile birlikte değerlendirmek ve almak mümkün görünüyor.

Oldukça geniş bir garanti kapsamı olsa bile suya düşen telefonların bu kapsama girdiğini söylemek doğru olmayacaktır. Suya düşen iPhone garanti kapsamına girer mi gibi bir soruyu ise ancak garanti kapsamı hakkında çok fazla bilgisi olmayan insanlar sorabilir. Bir şekilde kasko gibi uygulamalar bu konuda size yardımcı olabilir. Eğer garanti kapsamından bu konuda yardım bekliyorsanız bu kapsam size yardımcı olamaz bunun yerine kullandığınız esnada telefonlar için dikkatli davranmalı ve onları koruyarak kullanmalısınız. Bu konuda göstereceğiniz dikkat, telefonun çok daha uzun ömürlü olması konusunda size yardımcı olabilir.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Bilgilendirme Sayfası
Yazı Tarihi
İncelenen Sayfa
Suya Düşen iPhone Garanti Kapsamına Girer Mi?
Değerlendirme
51star1star1star1star1star

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir