Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Swarm Hesabı Silme

Swarm Hesabı Silme

Swarm Hesabı Silme

Swarm Hesabı Silme; Swarm Foursquare uygulaması aracılığı ile çalışır. Bu sebeple, Swarm hesabınızı silmek için Foursquare hesabınızı silmeniz gerekir. Bu, Swarm hesabınızı silecektir. Bir hesabı telefonunuzla silmek mümkün değildir. Swarm hesabınızı sadece bilgisayarınızdan silebilirsiniz.

Swarm Hesabı Silme; Nereye gittiğimizi fotoğraflamak günümüz yaşamının bir parçası haline geldi. Daha sonra bu fotoğrafları sosyal ağ hesaplarımızda paylaşıyor ve hemen aşağıda olduğumuz yerler hakkında bilgi ekliyoruz.

Swarm Hesap Silme İşlemi Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli

Önce birkaç hatırlatma yapmak istiyoruz. Sürü uygulaması Foursquare’in bir alt uygulamasıdır. İlk başta şirket karar verdi ve bu iki uygulamayı Foursquare’den Konum Bildirme yaparken ayırdı. Konum bildirimleri Swarm üzerinden, konum incelemeleri ise Foursquare üzerinden yapılır.

Ancak her iki uygulamada kullanılan hesap aynıdır. Hesabınızı Facebook veya Google hesaplarına bağlayarak açtıysanız, sürü hesabı silme işlemini gerçekleştirmeden önce bu platformlarla olan bağlantınızı kesmenizi öneririz. Çünkü daha sonra yaparsanız, çeşitli problemlerle karşılaşmanız muhtemeldir. Bu sebeple, riske gerek yoktur; önce bağı kesin, sonra hesabı silin.

Swarm Hesap Dondurma İşlemi Mümkün Mü

Swarm hesabını kapamak istediğinizde, uygulama içerisinde yapabileceğiniz tek şey hesabınızı kalıcı olarak silmektir. Şu anda sürü hesabı dondurma işlemi yok. Ancak, uygulamanın daha sonraki zamanlarda bu yönde gelişeceği de söylentiler arasındadır.

Uygulamadan memnun değilseniz, maalesef size yalnızca bir seçenek sunulur. Facebook, Instagram gibi sosyal medyanın tam tersine, Swarm’ı kullanmamaya karar verdiğinizde hesabınızı donduramazsınız. Tek seçenek, hesabı dondurma işlemi yapılamadığı için hesabı silmektir. Tabii ki, hesabı silmemeyi seçerek, uygulamayı kullanamazsınız. Fakat bu olduğunda insanlar sizi Sürü boyunca görmeye devam edecekler.

İlginizi Çekebilir: Twitter Video Nasıl İndirilir

Swarm Hesabı
Swarm Hesabı

Swarm Hesap Silme Nasıl Yapılır

Her şeyden önce, sürü hesabını tabletler veya telefonlar gibi mobil cihazlardan silmek mümkün değildir. Swarm hesabınızı silmek için atmanız gerekli olan adımlar şunlardır : Bilgisayarınızın İnternet Tarayıcısı üzerinden Foursquare hesabı silme sayfasına girin. Swarm hesap bilgilerinizle siteye giriş yapın.

“Neden Foursquare ve Swarm’dan ayrılıyorsunuz?” Size uygun olan soruyu yanıtlıyor.  Sayfanın altındaki “Hesabı Sil” düğmesini kullanarak hesabınızı silin. Ayrıca, Facebook ile giriş yapmış ve “Hesabı Sil” düğmesini göremeyen kullanıcılar, hesapları için bir şifre belirlemelidir.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; swarm hesabı silme telefondan , swarm hesabı silme iphone , swarm hesabı silme android
swarm hesabı silmek istiyorum , swarm hesabı silme foursquare , swarm hesabı silme sorunu , swarm hesap silme 2020 , swarm hesap silme şifremi unuttum , swarm hesabı silme linki , swarm hesap silme apple.