Swarm Hesabı Silme
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Swarm Hesabı Silme

Swarm Hesabı Silme; Swarm Foursquare uygulaması aracılığı ile çalışır. Bu sebeple, Swarm hesabınızı silmek için Foursquare hesabınızı silmeniz gerekir. Bu, Swarm hesabınızı silecektir. Bir hesabı telefonunuzla silmek mümkün değildir. Swarm hesabınızı sadece bilgisayarınızdan silebilirsiniz.

Swarm Hesabı Silme; Nereye gittiğimizi fotoğraflamak günümüz yaşamının bir parçası haline geldi. Daha sonra bu fotoğrafları sosyal ağ hesaplarımızda paylaşıyor ve hemen aşağıda olduğumuz yerler hakkında bilgi ekliyoruz.

Swarm Hesap Silme İşlemi Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli

Önce birkaç hatırlatma yapmak istiyoruz. Sürü uygulaması Foursquare’in bir alt uygulamasıdır. İlk başta şirket karar verdi ve bu iki uygulamayı Foursquare’den Konum Bildirme yaparken ayırdı. Konum bildirimleri Swarm üzerinden, konum incelemeleri ise Foursquare üzerinden yapılır.

Ancak her iki uygulamada kullanılan hesap aynıdır. Hesabınızı Facebook veya Google hesaplarına bağlayarak açtıysanız, sürü hesabı silme işlemini gerçekleştirmeden önce bu platformlarla olan bağlantınızı kesmenizi öneririz. Çünkü daha sonra yaparsanız, çeşitli problemlerle karşılaşmanız muhtemeldir. Bu sebeple, riske gerek yoktur; önce bağı kesin, sonra hesabı silin.

Swarm Hesap Dondurma İşlemi Mümkün Mü

Swarm hesabını kapamak istediğinizde, uygulama içerisinde yapabileceğiniz tek şey hesabınızı kalıcı olarak silmektir. Şu anda sürü hesabı dondurma işlemi yok. Ancak, uygulamanın daha sonraki zamanlarda bu yönde gelişeceği de söylentiler arasındadır.

Uygulamadan memnun değilseniz, maalesef size yalnızca bir seçenek sunulur. Facebook, Instagram gibi sosyal medyanın tam tersine, Swarm’ı kullanmamaya karar verdiğinizde hesabınızı donduramazsınız. Tek seçenek, hesabı dondurma işlemi yapılamadığı için hesabı silmektir. Tabii ki, hesabı silmemeyi seçerek, uygulamayı kullanamazsınız. Fakat bu olduğunda insanlar sizi Sürü boyunca görmeye devam edecekler.

Telefon Şarj Soketi Temassızlık Sorunu
Swarm Hesabı
Swarm Hesabı

Swarm Hesap Silme Nasıl Yapılır

Her şeyden önce, sürü hesabını tabletler veya telefonlar gibi mobil cihazlardan silmek mümkün değildir. Swarm hesabınızı silmek için atmanız gerekli olan adımlar şunlardır : Bilgisayarınızın İnternet Tarayıcısı üzerinden Foursquare hesabı silme sayfasına girin. Swarm hesap bilgilerinizle siteye giriş yapın.

“Neden Foursquare ve Swarm’dan ayrılıyorsunuz?” Size uygun olan soruyu yanıtlıyor.  Sayfanın altındaki “Hesabı Sil” düğmesini kullanarak hesabınızı silin. Ayrıca, Facebook ile giriş yapmış ve “Hesabı Sil” düğmesini göremeyen kullanıcılar, hesapları için bir şifre belirlemelidir.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; swarm hesabı silme telefondan , swarm hesabı silme iphone , swarm hesabı silme android
swarm hesabı silmek istiyorum , swarm hesabı silme foursquare , swarm hesabı silme sorunu , swarm hesap silme 2020 , swarm hesap silme şifremi unuttum , swarm hesabı silme linki , swarm hesap silme apple

Swarm Hesabı Silme Nasıl Yapılır

Swarm hesabının silinmesi şu anda çok popüler bir konudur. Swarm veya eski adıyla daha fazlasını bildiğimiz Foursquare, en ünlü sosyal medya platformlarından biriydi. Swarm ve Fourquare ayrı uygulamalar olduktan sonra, Swarm aracılığıyla konum bildirimlerimizi, yani check-inlerimizi yapmaya başladık.

Ancak, teknoloji dünyasında her şeyin hızlı modası nedeniyle, Swarm da az kullanılmaya başlandı ve uygulamadaki popülerlik azalmaya başladı. E kullanan arkadaş sayısı azaldıkça, Sürü hesaplarımızı silmek daha cazip hale geldi. Sonuçta, Cambridge Analytica gibi bir kriz ortaya çıktığında, kullanmadığımız bir platforma daha fazla dahil olmamak için kişisel verilerimizi silmek daha iyi değil mi?