Tablet Tamiri
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 607 Görüntülenme

Tablet Tamiri

Tablet Tamiri, Servisimizde tablet ve telefon tamiri üzerine hizmet vermekteyiz. Tablet ve telefon tamiri için Cep Hastanesi ile iletişime geçebilirsiniz. Tablet ve telefonunuzun sorunları varsa uzman teknisyenlerimizle iletişime geçebilirsiniz ve sizlere sorulmadan cihazınıza müdahale edilmez.

Tabletim Şarj Almıyor

Piyasadaki android sistemli çoğu tablet tek yönlü takılabildiğinden, bazen dalgın olduğumuz an ters yönde takmaya çalışarak sokete zarar verebilirsiniz. Bazı durumlarda, şarj cihazına takılıyken cihazı kullanmaya devam etmek ve soketi ani reflekslerle zorlamak sokete zarar verir.Şarj etme sırasında kullanımı durdurarak bu riski azaltabilirsiniz. Soketi baş aşağı takma sorunu için, çocuğunuzun şarjın ucuna üst ve altına renk yapıştırmak için tek taraflı bir oje kullanabilirsiniz.

Tabletimin Camı Kırıldı

Tabletimiz, dokunmaları algılamak için müşterilerimizin dahili ekranın üstünde “tablet camı” olarak adlandırdığı şeye sahiptir. Şeffaf bir cam görünümü olduğundan, tablet camı olarak adlandırılabilir. Dokunmatik üzerindeki kılcal veya büyük bir çatlaklar, dokunmatiğin belirli bir kısmının çalışmamasına neden olabilir. Bazen hiç işe yaramaz hale gelebilir. Çözümü dokunmatiği değiştirmek ve Cep Hastanesi ile iletişime geçebilirsiniz

İç Ekran Değişimi

Tablet Tamiri, Tabletler için şarj yuvası aynı zamanda tablet sahipleri için sıklıkla sorunlara neden olan donanımlardan biridir. Tabletinizi şarj edemiyorsanız, şarj yuvasında temas eksikliği olabilir. Tablet hataları, dokunmatik, ekran,şarjsoketinde meydana gelen donanım hataları olabilir veya yazılım arızalarından kaynaklanabilir. Bazen ekran arızaları ekranın ilk değişikliğini gerektirmez, ancak zamanında tamir edilmedikleri için arıza artar ve tabletin iç ekran değişikliğinden başka bir çözüm bırakmaz.

Tablet Tamiri

Özellikle tabletlerin ekranları, en ufak bir etkiyle arızalanacak kadar hassastır. Bu nedenle, tablet ekranlarındaki çarpma veya sıvı dökülmesi gibi sorunlar genellikle tablet ekranının dahili olarak değiştirilmesi ihtiyacına yol açar. Tabletinizin ekranı kırılmış, çatlamışsa, ekran görüntüsü net değilse veya renkler eskisi kadar canlı değilse, tablet onarımında profesyonel bir uzman gerekli muayeneyi sağlayarak onarımı yapmalıdır.

iPhone Kulaklık Soketi Değişimi

Tablet Dokunduğumu Algılamıyor

Tabletinizin dokunmatiği, gözle görülemeyen kılcal bir şekilde çatlamış olabilir. Bu durumda, dokunmatik çalışmayacaktır. Dokunmatiği değiştirmeniz gerekiyor. Tablet dokunmatik ekran ve cam değişimi yapıyoruz. Küçük bir olasılık, dokunmatiği anakarta bağlayan kablonun yerinden çıkmasıdır.

Tablet Açılmıyor

Tablet çalışır, ancak bir türlü menü ve uygulamalar gelmezse, bir yazılım sorunu olabilir. Tablete format atıyoruz. Güç düğmesine bastıktan sonra tabletiniz tepki vermiyorsa, sorun yazılım olmayabilir. Servisimizde arıza tespit ettirebilirsiniz.

Tabletimde Virüs Var

Tabletinizi kullanırken istenmeyen resimler veya sekmeler sürekli görünüyorsa, tabletiniz kasma ve donma, virüs bulaşmış olabilir. Tablet virüs temizliği yapıyoruz ve yeni alınan bir tablet hızına sokuyoruz.

Tabletimin Pili Çok Az Gidiyor

Tablet, bataryasını kullandıkça kullanım ömrü sona eren bir parçadır. Tablet bataryasını değiştirebiliriz. Tabletinizin bataryasını fiyatlandırmak için tabletin hizmetimize gelmesi gerekir. Tablet modeli ile tablet bataryanıza fiyat veremeyiz.

Tablet Tamir Servisi İçin Süreç

 • Cihazınızı teknik servisimize ulaştırınız.
 • Arızanın durumuna ve hizmetimizin yoğunluğuna bağlı olarak size 1-24 saat içinde maliyet bilgileri veriyoruz.
 • Giderleri onayladığınızda size bir “teslim süresi” veriyoruz.
 • Cihazınızı teslim edeceğimize söz verdiğimiz sürece hazırlıyor ve 3 ay garanti kartı ile teslim ediyoruz.

Cep Hastanesi İletişim Bilgileri

Apple iPad Dokunmatik Değişimi

Cep Hastanesi teknik servis atölyesinde iPad Dokunmatik ve Ekran Değişimi nasıl yapılıyor merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz. Dilerseniz YouTube kanalımızdaki diğer videolara bakarak kendi telefonunuzun ekran değişimini nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek diğer ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

1 Yorum

 • Cep Hastanesi

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir