Tablet ve Telefonlarda Şarj Soketi Sorunu
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 683 Görüntülenme

Tablet ve Telefonlarda Şarj Soketi Sorunu

Tablet ve Telefonlarda Şarj Soketi Sorunu Özellikle, uzak doğu akıllı telefon ve Tablet PC modellerinde şarj soketi arızası artık kronik bir bozukluk haline geldi. Çin’in akıllı telefon ve Çin yapımı Tablet PC modelleri Çoğunlukla bu sorunun kaynağı Çoğunlukla iki nedenden kaynak olarak görülüyor olarak görülüyor. Birincisi, şarj esnasında cihazı kullanmaktır. Diğer bir deyişle, internete ve oyun oynamak, […]

Tablet ve Telefonlarda Şarj Soketi Sorunu Çözümü

Özellikle, uzak doğu akıllı telefon ve Tablet PC modellerinde şarj soketi arızası artık kronik bir bozukluk haline geldi.Çin’in akıllı telefon ve Çin yapımı Tablet PC modelleri Çoğunlukla bu sorunun kaynağı Çoğunlukla iki nedenden kaynak olarak görülüyor olarak görülüyor. Birincisi,şarj esnasında cihazı kullanmaktır. başka bir deyişle, bir fiyat almak, oyun oynamak, internete girmek gibi.İkinci Neden, cihazlarla beraber verilen şarj cihazlarının dengesiz olmasıdır. Şarj cihazları, ucuz olmak açısından kalitesiz olarak kutuya eklendi.

Tablet ve Telefonlarda Şarj Soketi Sorunu
Tablet ve Telefonlarda Şarj Soketi Sorunu

Şarj soketinin arızalı olup olmadığından güvenilir değilseniz;

 

Tabletinizin yukarıda belirtilen sorunları varsa ve bunun şarj soketi sebebiyle olup olmadığından güvenilir değilseniz, aşağıdaki talimatları deneyin.

Tablet ve Telefonlarda Şarj Soketi Sorunu
Tablet ve Telefonlarda Şarj Soketi Sorunu
 1. Ayrımlı bir şarj kablosu kullanın veya kablonun özbeöz olduğundan güvenilir olun.
 2. Özgün olduğundan güvenilir olmak için ayrımlı bir şarj adaptörü kullanın.
 3. Bilgisayarı kablo ile bağlayarak şarj etmeye çalışın.
 4. Telefonunuzun şarj portunu dikkatli bir şekilde veya büyüteç yardımıyla Denetim edin.
 5. Telefonun şarj soketini bir cımbız gibi bir şeyle temizleyin ve kablo uçlarını da temizleyin. Şarj yuvasında aşırı toz birikebilir.

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; şarj soketi tamiri, şarj soketi tamiri ne kadar, şarj soketi tamiri ne kadar sürer, şarj soketi tamiri nasıl yapılır, şarj soketi tamiri laptop, iphone şarj soketi sorunu, apple şarj soketi sorunu, s4 şarj soketi sorunu, huawei şarj soketi sorunu, a5 2017 şarj soketi sorunu, asus zenfone 2 şarj soketi sorunu, casper via a1 şarj soketi sorunu, asus zenfone 3 şarj soketi sorunu, packard bell şarj soketi sorunu, casper via v5 şarj soketi sorunu, general mobile discovery şarj soketi sorunu çözümü, discovery şarj soketi sorunu, gm 5 plus d şarj soketi sorunu, şarj soketi tamiri evde, s7 edge şarj soketi sorunu, s6 edge şarj soketi sorunu, samsung s6 edge şarj soketi sorunu, general mobile e tab 4 şarj soketi sorunu, şarj soketi tamiri fiyat, tablet şarj soketi tamiri fiyatı, discovery şarj soketi tamiri fiyat, laptop şarj soketi tamiri fiyat, samsung şarj soketi tamiri fiyat, iphone şarj soketi sorunu garantiye girer mi, g4 şarj soketi sorunu, gm 5 şarj soketi sorunu, gm 6 şarj soketi sorunu, lg g2 şarj soketi sorunu


1 Yorum

 • Teknisyen

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir