Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Tablet ve Telefonlarda Şarj Soketi Sorunu

Tablet ve Telefonlarda Şarj Soketi Sorunu

Tablet Ve Telefonlarda Şarj Soketi Sorunu

Tablet ve Telefonlarda Şarj Soketi Sorunu Özellikle, uzak doğu akıllı telefon modellerinde şarj soketi arızası artık kronik bir bozukluk haline geldi.

Çin’in akıllı telefon ve Çin yapımı Tablet PC modelleri Çoğunlukla bu sorunun kaynağı Çoğunlukla iki nedenden kaynak olarak görülüyor olarak görülüyor. Birincisi, şarj esnasında cihazı kullanmaktır. Diğer bir deyişle, internete ve oyun oynamak,

Tablet ve Telefonlarda Şarj Soketi Sorunu Çözümü

Özellikle, uzak doğu akıllı telefon ve Tablet PC modellerinde şarj soketi arızası artık kronik bir bozukluk haline geldi. Çin’in akıllı telefon ve Çin yapımı Tablet PC modelleri Çoğunlukla bu sorunun kaynağı Çoğunlukla iki nedenden kaynak olarak görülüyor olarak görülüyor. Birincisi,şarj esnasında cihazı kullanmaktır. başka bir deyişle, bir fiyat almak, oyun oynamak, internete girmek gibi. İkinci Neden, cihazlarla beraber verilen şarj cihazlarının dengesiz olmasıdır. Şarj cihazları, ucuz olmak açısından kalitesiz olarak kutuya eklendi.

Şarj soketinin arızalı olup olmadığından emin değilseniz;

Tabletinizin yukarıda belirtilen sorunları varsa ve bunun şarj soketi sebebiyle olup olmadığından güvenilir değilseniz, aşağıdaki talimatları deneyin.

  1. Ayrımlı bir şarj kablosu kullanın veya kablonun özbeöz olduğundan güvenilir olun.
  2. Özgün olduğundan güvenilir olmak için ayrımlı bir şarj adaptörü kullanın.
  3. Bilgisayarı kablo ile bağlayarak şarj etmeye çalışın.
  4. Telefonunuzun şarj portunu dikkatli bir şekilde veya büyüteç yardımıyla Denetim edin.
  5. Telefonun şarj soketini bir cımbız gibi bir şeyle temizleyin ve kablo uçlarını da temizleyin. Şarj yuvasında aşırı toz birikebilir.

İlginizi Çekebilir: Akıllı Telefonların Ömrü

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.