Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Tablete Bulaşan Virüsleri Silme Formatsız 2019

Tablete Bulaşan Virüsleri Silme Formatsız 2019

Tablete Bulaşan Virüsleri Silme Formatsız 2019

Tablete Bulaşan Virüsleri Silme Formatsız 2019 Artık küçük cihazlar yerine büyük bilgisayarların seçimi haline geliyor. Bugün, tablet kullanım oranları erken yaşlardan itibaren artmaktadır. Peki tabletleri enfekte eden virüsleri nasıl kaldırabilirim.

Genel olarak, virüsler en sık kullanılan işletim sistemleri için hazırlanır. LG , Huawei ve Samsung en sık kullanılan telefonlardır. Ancak, Android platformu en fazla sayıda kullanıcıya sahip olduğundan, çoğu virüs bu platformda görülür. Apple iOS ve diğer Android işletim sistemleri kullandığımız tabletlerde çok fazla kullanılmaktadır.

Tablet Virüsü Nasıl Silinir?

Tablet virüsleri, Samsung, Casper, Novo Acer ve diğer birçok marka Android işletim sistemlerine sahip olduğundan, silme stili aslında aynıdır. Hadi, hadi. Bu şekilde, telefon veya tablet USB kablosu ile bilgisayar bağlamak için basit bir şekilde virüs kaldırmak için. Tablet dışında harici bellek taktığınızda, bunları bilgisayara bağlamanız ve virüsleri taramanız gerekir.

Virüs Uygulamaları
Virüs Uygulamaları

Bilgisayarınızda bulunan virüs programlarını kullanarak tableti harici bellek bölümünden seçebilir ve tarayabilirsiniz. Ek yöntem, tabletinizi biçimlendirmek ve böylece fabrika ayarlarına geri dönebilirsiniz. Buna ek olarak, tabletiniz için kullanabileceğiniz bazı virüs programları, Avast Antivirus, Android Eset Not32, Dr. Web, KasperSky belirtilebilir.

Tablete Format Atmadan Virüsler Nasıl Temizlenir?

Android işletim sistemi ile telefonları dünyanın her tarafında son derece tercih ediliyor. Bu çok tercih edilen Android işletim sisteminin bir sonucu olarak ne yazık ki her gün yeni bir virüs karşı karşıya. Halk arasında virüsle karşı karşıya kaldığında yapılması gereken ilk şey formatı atmaktır.

Ancak, Android işletim sistemi ile telefonunuzda virüs enfeksiyonu durumunda, biçimlendirme önce alabilir bazı çözüm adımları verilerinizi silmeden virüsleri kaldırmak için izin verebilir. Bu yazıda, Android telefonunuzu aynı anda verilerinizi biçimlendirmeden ve silmeden virüslerden nasıl temizleyeceğinizi anlatacağız.

İlginizi Çekebilir: iPhone Bilgisayara Yedekleme Programı

Tablete Virüsler Nasıl Bulaşıyor ?

İnternete bağlı her cihazın virüs tehlikesi olduğunu düşünüyorsanız, Android telefonunuzun enfekte olmasının birçok nedeni olduğunu söyleyebiliriz. Bununla birlikte, Android telefonunuzdaki virüs enfeksiyonunun ana nedeni, bilginiz olmadan telefonunuzda bulunan yanlış uyarılar, indirme düğmeleri ve kötü amaçlı uygulamalardır.

Tablete Bulaşan Virüs Nasıl Silinir
Tablete Bulaşan Virüs Nasıl Silinir

Çeşitli zararlılar kişisel bilgilerinize erişebilir, telefonunuzun performansını bozabilir veya hatta telefonunuzu kullanılamaz hale getirebilir. Yani bu tür Android virüslerinden kurtulmanın tek yolu formatı atmak mı? Tabii ki, Android virüslerinden kurtulmanın tek yolu formatı atmak değil. Biçimlendirmeden önce, bazı eylemler verilerinizi yedeklemek zorunda kalmadan telefonunuzu virüslerden temizlemenize yardımcı olabilir.

Android Telefonumda Virüs Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Çoğu zaman, kullanıcılar telefonlarının yavaşlamasının bir virüse girdikleri anlamına geldiğini düşünüyor. Ama bu durum böyle değil. Android telefonunuzun yavaşlaması, bir virüsün telefonunuza girdiği anlamına gelmez. Android telefonunuz anormal derecede farklı eylemler gerçekleştirirse, onlara komut vermese bile, bunun bir virüs olduğunu düşünebilirsiniz. Dosya bilginiz olmadan aşağı gelirse veya reklamlar ekranda görünür, o zaman Android telefon bulaşmış. Tabii ki, birçok virüs türü vardır. Enfekte virüs telefonunuzda farklı etkileri olabilir. Şimdi, isterseniz, herhangi bir zaman kaybetmeden, Android virüsleri atmadan temizleme işlemine geçelim. Tablete Bulaşan Virüsleri Silme Formatsız 2019

Android Telefondaki Virüsler Format Atmadan Nasıl Temizlenir?​

Android virüslerini temizlemek için en etkili ve güvenilir uygulamalar elbette Anti-virüs uygulamalarıdır.  Eğer sizde format atmadan Android telefonunuzdaki virüsleri temizlemek istiyorsanız aşağıda yer alan sayfalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Aşağıda yer alan Anti-virüs uygulamalarını indirip sayfalarımızdan nasıl kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

  • Dr.Web Security Space

  • Avast Antivirüs 2019 – Güvenlik, Virüs temizleyici

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; Tablete virüs bulaştı nasıl temizlerim , Tablete virüs bulaştığını nasıl anlarız , Tablet virüs temizleme programı , Tablete virüs Nasıl bulaşır , Tablette virüs taraması nasıl yapılır , Tablete format Atma , General Mobile tablet virüs temizleme , Samsung galaxy tab 3 tabletine virüs temizleme

Android Telefon Nasıl Hızlandırılır ?

Her ne kadar Android telefonumda virüs olup olmadığını nasıl anlarım? başlığı altında performans düşüklüğünün doğrudan virüse bağlanmaması gerektiğini belirtmekte çoğu kullanıcı performans sorununu anti-virüs taraması yaparak çözmeyi deneyecektir.

Bu nedenle Android telefonunuzda performans sorunu yaşıyorsanız gereksiz bir şekilde anti-virüs taraması çalıştırmanız doğru olmayacaktır.

Eğer sizde Android telefonunuzda performans sorunu yaşıyorsanız aşağıdaki listelediğimiz uygulamardan yararlanabilirsiniz.

  • CCleaner – Temizleyici ve RAM Booster
  • Clean Master – RAM Temizleyicisi ve Antivirüs