Tabletlerde Whatsapp Kullanılır Mı
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 238 Görüntülenme

Tabletlerde Whatsapp Kullanılır Mı

Tabletlerde Whatsapp Kullanılır Mı Whatsapp uygulamasını tabletinize indirmek istiyorsanız ancak bu hatayla karşılaşırsanız, size çözüm hakkında bilgi vereceğiz. Bir tablette en popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olan whatsapp hesaplarını da açmak isteyebilirsiniz. Genel olarak, whatsapp uygulamasını cep telefonlarımızda daha yaygın olarak kullanıyoruz. Ayrıca, biz bilgisayarlarda whatsapp uygulamasını kullanabilirsiniz.

Whatsapp web isterseniz de Microsoft mağazası aracılığıyla indirimler sağlayabilir. Bizim Apple Store veya play Store’dan whatsapp uygulamasını indirmek de mümkündür. Ancak, aldığımız tabletlerin depolama alanında whatsapp uygulamasını indiremiyoruz. Satın aldığınız tablette whatsapp’ı kullanmak istiyorsanız, en doğal hakka sahip olduğunuz için bu işlemleri nereden alacağınızı ayrıntılı olarak inceleyeceğiz.

Whatsapp Tablette Kullanılır mı ?

Tableti satın aldığınızda, mağaza alanına girebilir ve buradan indirmeyi deneyebilirsiniz. Dolayısıyla uygulamanızı www.whatsapp.com/android adresine girişimizi sağlayarak yüklemesini gerçekleştireceğiz.

 • Yüklemeyi sağladığımız sırada hata alabilirsiniz. Tabletler şuanda desteklemiyor uyarısı ekrana geldiğinde tamam diyerek ayarlara devam ediyoruz.
 • Yüklemenin bitmesini kısa süreli beklediğimizde ekrana uyarı gelip gelmediğini kontrol etmeniz lazım.
 • İndirme işlemleri sırasında yükleme engellendi hatası alabilirsiniz. Bu hatayı aldığınızda whatsapp’ın ayarlar alanına giriş gerçekleştiriyoruz.
 • Ayarlar kısmından bilinmeyen kaynakları bulup bunlara izin vermeniz halinde işlem ayarlarınızı tamamlayabilirsiniz.
 • Geriye kalan işlemler artık girilen numaraya gelen kodu girmenizdir.
 • Kodu girdikten sonra yapılacaklar telefon üzerinden yaptığınız ayarlarla eş değerdir. Sizden ekstra bir işlem istemeyeceğinden dolayı bu ayarları sağlayabilirsiniz.
 • Whatsapp tabletler şu anda desteklenmiyor problemine yönelik merak ettiklerinizi bizlere yorumdan iletebilirsiniz.

Whatsapp hesabınıza tabletlerinizle giriş yapabilir ve yukarıdaki açıklamaya bağlı olarak konuşmalarınızı sağlayabilirsiniz. Genel olarak, tabletler çocukların çizgi film veya oyun oynadığı cihazlardır. Bununla birlikte, kendi kullanımınıza dönüştürmek sizin elinizde bir süreçtir.

Whatsapp Tabletler Şu Anda Desteklenmiyor

Whatsapp tablet nasıl indirilir, whatsapp uygulaması tablete indirmek istiyorum, whatsapp tabletleri desteklemiyor, whatsapp tablette kullanabilir miyim, tablette whatsapp uygulamasını kullanmak için ne yapmam gerekiyor. Whatsapp hesabınızı tabletinize entegre etmek istiyorsanız, ancak desteklemiyorsanız, gerekli ayarları sağlayacağız. Tabletlerde Whatsapp Kullanılır Mı

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

 

Ayrıca Bkz. “Bize Ulaşmak İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

1 Yorum

 • Cep Hastanesi

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir