Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Tabletlerde Whatsapp Kullanılır Mı

Tabletlerde Whatsapp Kullanılır Mı

Tabletlerde Whatsapp Kullanılır Mı

Tabletlerde Whatsapp Kullanılır Mı, Whatsapp uygulamasını tabletinize indirmek istiyorsanız ancak bu hatayla karşılaşırsanız, size çözüm hakkında bilgi vereceğiz. Bir tablette en popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olan whatsapp hesaplarını da açmak isteyebilirsiniz. Genel olarak, whatsapp uygulamasını cep telefonlarımızda daha yaygın olarak kullanıyoruz. Ayrıca, biz bilgisayarlarda whatsapp uygulamasını kullanabilirsiniz.

Whatsapp web isterseniz de Microsoft mağazası aracılığıyla indirimler sağlayabilir. Bizim Apple Store veya play Store’dan whatsapp uygulamasını indirmek de mümkündür. Ancak, aldığımız tabletlerin depolama alanında whatsapp uygulamasını indiremiyoruz. Satın aldığınız tablette whatsapp’ı kullanmak istiyorsanız, en doğal hakka sahip olduğunuz için bu işlemleri nereden alacağınızı ayrıntılı olarak inceleyeceğiz.

Uzun bir aradan sonra WhatsApp Android tabletlerde!

Bildiğiniz gibi, whatsapp piyasaya sürülmesinden bu yana Android tablet kullanıcıları için desteklenmedi.

Whatsapp Tablette Kullanılır Mı
Whatsapp Tablette Kullanılır Mı

Alınan kararla, stratejisini değiştiren popüler mesajlaşma uygulaması, beta programı içinde de olsa 8 yılı sonra Android tablet kullanıcılarını desteklemeye başladı.

Ancak, bu uygulamayı Android tabletinizde kullanmak için cihazınızın bir SIM kart yuvasına sahip olması gerekir. Cihazınız sadece Wi-Fi’yi destekliyorsa, maalesef uygulamanın beta programına dahil edilemezsiniz.

İlginizi Çekebilir: Telefondaki Numaraları Sim Karta Aktarma

Whatsapp Tablette Kullanılır mı ?

Tableti satın aldığınızda, mağaza alanına girebilir ve buradan indirmeyi deneyebilirsiniz. Dolayısıyla uygulamanızı www.whatsapp.com/android adresine girişimizi sağlayarak yüklemesini gerçekleştireceğiz.

  • Yüklemeyi sağladığımız sırada hata alabilirsiniz. Tabletler şuanda desteklemiyor uyarısı ekrana geldiğinde tamam diyerek ayarlara devam ediyoruz.
  • Yüklemenin bitmesini kısa süreli beklediğimizde ekrana uyarı gelip gelmediğini kontrol etmeniz lazım.
  • İndirme işlemleri sırasında yükleme engellendi hatası alabilirsiniz. Bu hatayı aldığınızda whatsapp’ın ayarlar alanına giriş gerçekleştiriyoruz.
  • Ayarlar kısmından bilinmeyen kaynakları bulup bunlara izin vermeniz halinde işlem ayarlarınızı tamamlayabilirsiniz.
  • Geriye kalan işlemler artık girilen numaraya gelen kodu girmenizdir.
  • Kodu girdikten sonra yapılacaklar telefon üzerinden yaptığınız ayarlarla eş değerdir. Sizden ekstra bir işlem istemeyeceğinden dolayı bu ayarları sağlayabilirsiniz.
  • Whatsapp tabletler şu anda desteklenmiyor problemine yönelik merak ettiklerinizi bizlere yorumdan iletebilirsiniz.

Whatsapp hesabınıza tabletlerinizle giriş yapabilir ve yukarıdaki açıklamaya bağlı olarak konuşmalarınızı sağlayabilirsiniz. Genel olarak, tabletler çocukların çizgi film veya oyun oynadığı cihazlardır. Bununla birlikte, kendi kullanımınıza dönüştürmek sizin elinizde bir süreçtir.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; Sim Kartsız tablete Whatsapp , WhatsApp tablet , Whatsapp tablette kullanılabilir mi , Hatsız tablete Whatsapp indir , Sim Kartsız tablete Whatsapp 2020 , Tablete whatsapp Telefonsuz , Okul tabletine Whatsapp yükleme , Hem telefonda hem tablette WhatsApp.