Telefon Anakart Değişim Fiyatı
/ Yazan:Cep Hastanesi / Teknik Servis / 79 Yorum / 1215 Görüntülenme

Telefon Anakart Değişim Fiyatı Hakkında ?

Telefon Anakart Değişim Fiyatı anakartta çıkan problemler bir çok sebepten dolayı oluşabilir. Bu problemler arasında, telefonun sıvı ile teması yani telefonun denize veya suya düşürülmesi, üstüne sıvı dökülmesi, Yüksek bir yerden yere düşürülmesi, darbe alması, kaçak yazılımların telefona yüklenmesi sonucu oluşabilecek yazılım çökmeleri, şarjdayken yüksek akım veya voltajın telefona gelmesi sonucu anakart yanması gibi durumlar vardır.

Telefon Anakart Değişim Fiyatı

Cep telefonlarında bulunan anakart, telefondaki tüm donanımların bağlı olduğu telefonun en önemli parçasıdır. Telefonda bulunan işlemci, hafıza, ram gibi tüm donanımlar anakart üzerinden çalışmaktadır. Anakart arıza yaptığında cep telefonu çalışmaz veya açıldıktan sorna kısa bir sürede kapanır. Bir cep telefonunda en önemli parça olan anakartta bir problem yaşandığında Telefon Anakart değişim Fiyatı özellikle de orijinal bir anakartla değiştirildiğinde neredeyse telefon fiyatına eşdeğer olabilmektedir.


Anakartta Problem Çıkma Sebepleri

Bu gibi problemlerin dışında sıcaklığın çok fazla olduğu yerlerde kullanımda anakart problemi olma şansını daha da arttırdığı bilinmektedir. Ayrıca herhangi bir sıvı temasında cihaz hemen kapatılmalı, asla şarja takılmamalı ve tamamen kuruduğu emin olunana kadar asla açılmamalıdır. Pirinç nemi çektiği için sıvı temasında bulunan telefonların pirincin içinde bekletilmeleri kuruma süresini daha da kısaltacaktır. Fakat deniz suyuna temas etmiş telefonlar genel olarak deniz suyundaki tuzdan dolayı sorun çıkarmaktadır.


Cep Telefonunda Anakart Yandığında Ne yapılmalı

Cep telefonunuzda anakart yandığında veya arızalandığında, cep telefonunuz öncelikle yetkili servise götürmeniz önerilir. Yetkili serviste çok büyük ihtimalle anakartın değişimi yapılacaktır. Yetkili servislere bu problemle ilgili fiyat sorup, öğrenmeniz faydanıza olacaktır. Telefon Anakart değişim Fiyatı oldukça maliyetli bir işlemdir ve daha sonra şaşırtıcı yüksek maliyetlerle karşılaşmadan bilgi almadan cep telefonunuzu yetkili servise bırakmamanız daha iyi olur. 

Telefon anakartının değişimi aslında telefonu bir bütün olarak değiştirmekle eşdeğer bir durum sayılır. Bütün donanımların bağlı olduğu bir parça arıza verdiğinde yeni bir anakart takılır ve tüm donanımlar tekrar tanımlanmış halde cihazınız çalışmaya başlar. Telefon Anakart değişim Fiyatı örneğin Samsung marka telefonlarınızda, Samsung S3 telefonun anakart değişimi 300 TL civarındadır. Samsung S4 400TL, Samsung S5 cep telefonlarının ise 700TL civarlarında anakart değişim fiyatları bulunmaktadır.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;anakart değişimi format gerektirir mi, anakart değişimi sonrası imei kayıt, anakart değişimi telefon, anakart değişimi sonrası, anakart değişimi ne kadar, anakart değişimi nasıl yapılır, anakart değişimi sonrası windows etkinleştirme, anakart değişimi fiyat, anakart değişimi sonrası imei, m4 aqua anakart değişimi fiyatı, asus zenfone 2 anakart değişimi fiyatı, sony m4 aqua anakart değişimi fiyatı, asus zenfone 6 anakart değişimi fiyatı, asus anakart değişimi, anakart değişimi btk, anakart değişimi bekliyor, anakart değişim belgesi, bilgisayar anakart değişimi, bilgisayar anakart değişimi fiyatı, anakart chipset değişimi, anakart chip değişimi, notebook anakart chipset değişimi, anakart chipset değişimi fiyatları, casper anakart değişimi, cihazın anakart değişimi, anakart değişimi sebebi ile kayıt dışı, anakart değişimi ne demek, discovery anakart değişimi, dell anakart değişimi, anakart entegre değişimi, telefon anakart entegre değişimi, anakart değişimi sonrası windows 10 etkinleştirme, iphone 6 anakart entegre değişimi, iphone 5s anakart entegre değişimi, e devlet anakart değişimi, anakart değişim fiyatı, telefon anakart değişimi fiyatı, laptop anakart değişimi fiyatı, ps3 anakart değişimi fiyatı, samsung anakart değişimi fiyatı, anakart değişimi garantiye girer mi
anakart değişimi garanti, g3 anakart değişimi, g4 anakart değişimi, telefon anakart değişimi garanti, anakart değişimi kaç gün sürer, g2 anakart değişimi, lg anakart değişimi, lg anakart değişimi fiyatı, lg anakart değişimi sonrası imei, lg anakart değişimi imei, lg g3 anakart değişimi, lg g4 anakart değişimi, lg g4 anakart değişimi fiyatı, lg g2 anakart değişimi, lg g5 anakart değişimi fiyatı, lg g2 anakart değişimi fiyatı, huawei anakart değişimi, htc anakart değişimi, hdd anakart değişimi, hp anakart değişimi, anakart değişimi imei, telefon anakart değişimi imei, lg g3 anakart değişimi izmir, j7 anakart değişimi, j2 anakart değişimi, j5 anakart değişimi fiyatı, j5 anakart değişimi, j3 anakart değişimi, anakart değişimi kaç para, anakart kondansatör değişimi, telefon anakart değişimi ne kadar, telefon anakart değişimi imei kaydı, kombi anakart değişimi, laptop anakart değişimi ne kadar, lenovo anakart değişimi, macbook anakart değişimi, monster anakart değişimi, anakart mosfet değişimi, masaüstü anakart değişimi, mi5 anakart değişimi, msi anakart değişimi, anakart değişimi nedir, telefon anakart değişimi nedir, telefonda anakart değişimi nedir, ps4 anakart değişimi
pc anakart değişimi, anakart pin değişimi, anakart pil değişimi, ps4 anakart değişimi fiyatı, ps3 anakart değişimi, huawei p smart anakart değişimi, anakart değişimi resimli anlatım, anakart değişimi samsung, iphone 5 s anakart değişimi, iphone 5 s anakart değişimi fiyatı, iphone 6 s anakart değişimi, telefonda anakart değişimi, tv anakart değişimi, anakart usb değişimi, iphone 5s anakart değişimi video, vestel anakart değişimi, anakart değişimi windows açılmıyor, iphone x anakart değişimi, anakart değişimi yazılı anlatım, anakart işlemci yuvası değişimi, anakart değişimi neden yapılır, laptop anakart değişimi nasıl yapılır, z3 anakart değişimi, z5 anakart değişimi, z2 anakart değişimi, xperia z anakart değişimi, sony xperia z anakart değişimi, note 2 anakart değişimi, zenfone 2 anakart değişimi, samsung note 2 anakart değişimi, lg g flex 2 anakart değişimi, discovery 2 anakart değişimi, asus zenfone 2 anakart değişimi, galaxy note 2 anakart değişimi, discovery 2 mini anakart değişimi, note 3 anakart değişimi, lg 3 anakart değişimi fiyatı, galaxy note 3 anakart değişimi, lg 3 anakart değişimi, note 3 anakart değişimi fiyatı, note 3 neo anakart değişimi, 4s anakart değişimi, note 4 anakart değişimi, iphone 4 anakart değişimi, iphone 4 anakart değişimi fiyatı, samsung note 4 anakart değişimi, samsung galaxy note 4 anakart değişimi, not 4 anakart değişimi, lg 4 anakart değişimi, 5s anakart değişimi, 5s anakart degisimi, iphone 5 anakart değişimi, iphone 5 anakart değişimi fiyatı, note 5 anakart değişimi, nexus 5 anakart değişimi, iphone 5 anakart değişimi fiyat, asus zenfone 5 anakart değişimi, samsung, note 5 anakart değişimi, apple 5 anakart değişimi, 6s anakart değişimi, iphone 6 anakart değişimi, iphone 6 anakart değişimi fiyatı ankara, gm 6, anakart değişimi, iphone 6 plus anakart değişimi, iphone 6 plus anakart değişimi fiyat, 6 plus anakart değişimi, iphone 7 anakart değişimi fiyatı, iphone 7 anakart değişimi, iphone 7 plus anakart değişimi, iphone 7 plus anakart değişimi fiyatı, windows 7 anakart değişimi, note 8 anakart değişimi, iphone 8 plus anakart değişimi, samsung note 8 anakart değişimi


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

0216 596 0532  0850 840 0532  0532 245 0532

Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik/Istanbul ( Yol tarifi için Tıklayınız. )

 


Telefon Anakart Değişim Fiyatı Hakkında ?
5 (100%) 5 oy mevcut

79 Yorum

 • Ömer Arslan

  Merhaba,

  Asus Zenfone 2 Lazer anakart fiyatı ne kadar batarya sıfır alındı ancak cihaz %50 de yada şarj süresi farketmeksizin kendiliğinden kapanıyor bunun ücreti tahmini ne kadardır

  • Cep Hastanesi

   Merhabalar; öncelikle cihazınıza arıza tespiti yapmamız gerekir.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir