Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Telefon Cam Çatlağı Nasıl Tamir Edilir

Telefon Cam Çatlağı Nasıl Tamir Edilir

Telefon Cam Çatlağı Nasıl Tamir Edilir

Telefon Cam Çatlağı Nasıl Tamir Edilir; Kırık ekranın nasıl onarılacağı sorulan sorular arasındadır. Ekranlar her yeni cep telefonuyla değişip gelişse de, onarım teknikleri genelde aynı kalır.

Telefon Cam Çatlağı Nasıl Tamir Edilir; Cep Telefonunuzda Dokunmatik cam kırık / kırık sorun var mı? … Koltuğunuzdan bile çıkmadan bu problemlere çözüm bulmak artık mümkün.

Kullanıcılar Kendi Ekranını Tamir Edebilir

Bir ekranın nasıl onarıldığını bilerek, kullanıcılar aşırı şarj ekran onarımını önleyebilir. Aynı zamanda, ekranlarını çok basit araçlarla değiştirebilirler, böylelikle para harcamaktan kaçınırlar. Ancak, yöntem basitleştirdikçe rizikolar artar. Ancak, ekran onarımı herkezin işleyebileceği bir şey olmayabilir. Bu, özellikle farklı modellere sahip bir pazarda mümkün değildir. Çoğu telefonda kullanılan ekranlar benzer özelliklere sahip olsa da, cihaza monte edilme şekilleri değişir. Bu sebeple, onarmak istediğiniz ekranın nasıl kaldırılacağı konusunda kapsamlı bir rehber olması faydalı olabilir. Aksi takdirde, Cep Hastanesi gibi oldukça tecrübeli servislerden yardım alarak riski önleyebilirsiniz. Cep Hastanesi, kırık ekran onarımı için gelişmiş ekipman kullanan bir teknik servistir. Ön cam hasar görürse, yalnızca ön camı onarır ve ekranı yenilerken LCD’Yİ yerinde tutar.

Cam Değişimi Şart

Ekran çiziklerini kabartma tozu ve su karışımı ile çıkarmak mümkün olsa da, ekran çatlaması yalnızca ekranı değiştirerek ortadan kaldırılabilir. Daha doğru olmak için cam değişimi gereklidir. LCD ekranın bu katmanı koruyan ön camdan zarar görmesi gerekli olduğu için ekranı çatlaması bozulmaz. Bu sebeple, cam değiştiğinde, telefon ilk gün görünümüne geri dönebilir. Samsung ve iPhone gibi telefonlarda cam değişimi yalnızca mümkündür. Sadece cam değişimi, orijinal LCD’nin cihazda kalmasını sağlar. Böylece, cihazınız ışık ve renk performanslarından hiçbir şey kaybetmez. Bazı hizmetler, yalnızca cam değişimi için gerekli ekipman olmadığından, ekranı değiştirerek direk olarak pencere yerine geçer.

Telefon Cam Çatlağı Nedir
Telefon Cam Çatlağı Nedir

Dokunmatik Cam Kırık/Çatlak Tamiri

Cep Telefonunuzda Dokunmatik cam kırık / kırık sorun var mı? … Koltuğunuzdan bile çıkmadan bu problemlere çözüm bulmak artık mümkün. Telefonunuzda meydana gelebilecek Cep Hastanesi, ses sorunu cihaz açılmıyor batarya şarj olmuyor, ayarlanamaz, düğmeleri iş, kırılmış soket hatası, dokunmatik cam yetkili, panelde özellikle kablosuz ağ sorunu olarak, hafıza kartı, ışık sensörü, kırık cam, ses seviyesi tuşu, Touch ID, kulaklık, titreşim, sım kart arızaları giderir peeling yapmayın. Cihazınızın ekranında bir sorun var ise, alabilirsiniz Cep Hastanesi ve arıza durumuna göre cep telefonu ekran fiyatları hakkında tahmini bilgi almak. Cep telefonunuz bozulduğunda, işlemlerinizi Cep Hastanesi kolayca ve hızlı bir biçimde yapmak için web sitesine üye olmak yararlıdır. Siteye üye olduğunuzda Adres bilgileriniz sisteme kayıtlı olduğundan, işlemlerinizi bir sonraki siparişinizde daha hızlı yapabilirsiniz. Ayrıca, yaptığınız tüm siparişler tercih ettiğiniz hesaba işleneceğinden, geçmiş siparişlerinizi Gözden Geçirme fırsatınız da vardır.

Telefon Ekran Tamiri Aşamaları

Telefon ekranları genelde 2 ana katmandan oluşur. Bu katmanlar halk arasında ön camlar ve dokunmatik paneller olarak bilinir. Bazı durumlarda, yalnızca ön cam kırılır, bazı durumlarda Dokunmatik panel kırılır veya hem ön cam hem de Dokunmatik panel kırılabilir. Ekranın hangi bölümünün bozulduğu önemli değil, cihazınızın tam bir ekran değişimi yapması en iyi karar olacaktır, çünkü ön camın veya dokunmatik panelin yerini alan yerler genelde yan endüstriden üretilir ve telefonunuza yüklenir. Tabii ki, Cep Hastanesi ve yan sanayi parçalarının kullanımına mutlaka karşı olan tüm tedarikçiler, bu yan sanayi parçalarının gelecekte hangi problemlerin ortaya çıktığının farkındadır. Bu sebeple, cihazınızın daha fazla soruna neden olmaması ve uzun sürede paradan tasarruf etmesi için eksiksiz ve orijinal bir ekran değişimi yapmalısınız. Cep Hastanesi olarak, biz yalnızca 2 Yıl Garanti ile orijinal ekran değiştirme yapmak, böylelikle bizim kullanıcıların hiçbiri ekran değiştirme ile herhangi bir sorun var.

Telefon Cam Çatlağı Nasıl Olur
Telefon Cam Çatlağı Nasıl Olur

Cep Hastanesi Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Cep Hastanesi ekran değişimi yalnızca 30 dakikada uzman ve tecrübeli teknisyenler tarafından yapılır. Bu süreç 3 (üç) iş günü zaman tek yönlü ücretsiz kargo hizmeti kullanılmaktadır. Orijinal Ürün ekran değiştirme için kullanılır, bilgileriniz silinmez. Telefonun ekran performansı orijinal durumuna geri döner  Cihazınız 3 aylık Cep Hastanesi imzalı ve teknik servis garanti kartı ile size teslimi yapılır. Ekranla ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan herhangi bir teknik sorun ücretsiz olarak çözülür. Cep Hastanesi ekranın nasıl değiştiğini daha detaylı olarak izlemek için teknisyenlerimiz tarafından Video kaydı yapılır. Örneğin, aşağıda belirtilen videoda, iPhone 7 Cihazının salt ıce ıce ile ekran değiştirilmesinin nasıl değiştirildiğini ve telefonun problemsiz nasıl çalıştığını izleyebilirsiniz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; Telefon ekran çatlaması diş macunu , Telefon cam çatlak Giderici , Kırık ekran sıvısı
Ekranı çatlayan telefonlar için ilginç çözüm , Kırık Ekran Tamiri , Kırık ekran Tamiri Fiyat , Kırık telefon camı , Kırık ekran resmi.