Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Telefon Desen Şifremi Unuttum

Telefon Desen Şifremi Unuttum

Telefon Desen Şifremi Unuttum

Telefon Desen Şifremi Unuttum, zaman zaman, akıllı telefonlarımızı masaj yapmak için kullandığımız şifreleri unutabiliriz. Android cihazlarda unutulmuş şifreyi kurtarmak mümkündür. Android cihazlar, ana ekranı kilitlemek için çeşitli alternatifler sunar. Desen oluşturma, PIN girişi veya şifre belirleme bazıları vardır.

Birçok cihaz parmak izi sensörleri ve Yüz Tanıma var. Bununla birlikte, cihazınızda bir parmak izi sensörünüz yoksa veya klasik yöntemlerle şaşırmadıysanız, bu makalede ilginizi çekebilir. Android cihazınız için oluşturduğunuz desen, PIN veya şifre seçeneklerinden birini unutursanız cihazı nasıl açarsınız?

Android Aygıt Yöneticisi

Şifrenizi hatırlayamıyorsanız, en büyük yardımcınız Android cihaz Yöneticisi (ADM) olabilir. İlk olarak, kilitli cihazınızın şifresini kurtarmak için adm’nin sitesini herhangi bir bilgisayardan veya başka bir telefondan girmeniz gerekir. Telefonu kurduğunuzda erişebileceğiniz Google hesabıyla oturum açtığınızda, sistem telefonunuzu bulur.

Aslında, bu yöntem kayıp cihazlar için daha işlevseldir, ekranın sol tarafı” Kilit ” denilen bir seçenektir. Bu seçeneği seçerek cihazınız için yeni bir şifre seçebilirsiniz. Tekrar kilitleyerek onayladıktan sonra cihazınız birkaç dakika içinde yeni bir şifre ile kilitlenir. Cihazınızın alt kısmında kilitlendiği onay mesajını gördükten sonra, cihazınızı yeni bir şifre ile açabilirsiniz.

Samsung Telefon Desen Şifremi Unuttum Kullanıcılarına Özel

Telefon Desen Şifremi Unutmuş iseniz ve bir Samsung kullanıcıysanız, sizin için başka bir alternatif var. Samsung’un Yöneticisi benim mobil Bul ” hizmet sadece Android cihaz yöneticisi gibi çalışır ” Bununla birlikte, Samsung hesabınızı cihazınıza kaydetmeniz gerekir. Bunu kurulum sırasında da yapabilirsiniz. Bir sonraki adım basittir. İlk olarak, Samsung’un Mobil sitemi tarayıcıdan bulmasına erişmeniz gerekir. Telefon Desen Şifremi Unuttum Samsung hesabınızla giriş yaptıktan sonra, sağdaki cihaz kilidimin kilidini Aç’ı tıklayarak ekran şifresini kaldırabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Telefonun WiFi’si Az Çekiyor

Fabrika ayarlarına dön

Yöntemlerin en can sıkıcı olanı, muhtemelen seçmek istemeyeceğinizden. İşten çıkamıyorsanız, cihazınızı belirli bir tuş kombinasyonuyla sıfırlayabilirsiniz. Bu yöntem uygulanırsa, cihazdan cihaza farklıdır. Cihazınızın ekranının alt kısmında basılabilen bir ana ekran anahtarınız varsa, cihazı sıfırlamak için aynı anda ana ekran tuşuna, ses seviyesine ve kapatma düğmesine basmanız ve basılı tutmanız gerekir. Telefon Desen Şifremi Unuttum Yazdırılabilir bir ana ekran anahtarınız yoksa, sesi aşağı basarak ve cihazı aynı anda kapalı tuşunu basılı tutarak telefon sıfırlama ekranını açabilirsiniz. Çoğu cihaz için kullanabileceğiniz bu kombinasyon, bazı cihazlarda değişebilir.

Fabrika Ayarlarına Dönün
Fabrika Ayarlarına Dönün

Sıfırlama ekranı açıldığında, ses seviyesi yukarı ve aşağı tuşlarıyla seçenekler arasında gezine bilirsiniz. Bir seçim yapmak için, cihazın kapatılmasına basmanız gerekir. Bu ekranda kurtarma Modu Bu seçerek cihazınızı sıfırlayabilirsiniz. Bu yöntem, cihazınızın dahili belleğinde saklanan her şeyi silecektir.

Telefon Desen Şifremi Unuttum

Bu yöntemi geçmeden önce biraz not almalıyız. Şimdi açıklayacağımız yöntem yalnızca Android 4.4 ve altındaki cihazlarda çalışır. İşletim sistemi şimdi ağırlıklı olarak Android 5.0 ve üstü dağıtılsa da, tüm Android cihazlarındaki KitKat (Android 4) oranının hala yüzde 14 olduğunu göz önünde bulundurarak bu yöntemi yazıyoruz. Burada Android cihaz dağıtımının son durumunu görebilirsiniz.

Desen Şifremi Unuttum
Desen Şifremi Unuttum

Bu yöntem aslında cihazın kilitli ekranının kilidini açmanın ne kadar kolay olduğunu gösterir. 5 yanlış girişimin sonunda, cihaz 30 saniye sonra yeni bir girişim yapmanızı isteyecektir. Bu arada, çıkıyık desen veya seçenek aşağıda görüntülenir. Bu seçeneği tıklayarak, cihazın size sunduğu iki farklı yöntemden birini seçebilirsiniz. Bunlardan biri Google hesabınızı girmektir. Hesabı girdikten sonra, deseni basit bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; Telefon Desen Şifremi Unuttum, telefonumun şifresini unuttum lg, telefonumun şifresini unuttum iphone, telefonumun şifresini unuttum j7, telefonumun şifresini unuttum açamıyorum, telefonumun şifresini unuttum sony, telefonumun şifresini unuttum android, telefonumun şifresini unuttum huawei, telefonumun şifresini unuttum nasıl açabilirim iphone, telefonumun şifresini unuttum nasıl açabilirim samsung, telefonumun şifresini unuttum apple, telefonun sifresini unuttum acamiyorum, telefon şifremi unuttum asus , telefonun şifresini unuttum nasıl açabilirim.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.