Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Telefon Dokunmatik Ekran Tamiri

Telefon Dokunmatik Ekran Tamiri

Telefon Dokunmatik Ekran Tamiri

Telefon Dokunmatik Ekran Tamiri ,Akıllı telefonların ekranlarında parmak ve kalem dokunuşlarını anlayarak çalışmayı sağlayan alanın dokunmatik kısmıdır. Bu alan, ekranın dışını ve iç ekranı kaplayan ön cam arasında bulunur. Dokunma alanında hasar, telefonun kullanılamaz hale gelmesine neden olur. genellikle dokunmaya basmama, dokunma alanının bir kısmına veya tümüne basmama gibi sorunlar yaşarız.

Bu makalede, dokunmatik ekranda yaşanan sorunların uzman Cep Hastanesi teknisyenleri tarafından nasıl çözüldüğü ve nelere dikkat edildiği ayrıntılı olarak açıklanmaktadır.

Dokunmatik Ekran Tamiri

Dokunmatik ekran değişiminde  + ön cam +  dokunmatik alan + dış panelden oluşan orijinal ürün, dokunmatik ekranın değiştirilmesi için kullanılır. Değişim süresi ortalama 45 dakika ise, tek taraflı ücretsiz gönderim hizmeti 3 (üç) iş günüdür. Gönderim ayrıntıları için KARGO GÖNDERİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

  1. Orjinal ve fabrikasyon vakumlu ürün kullanıldığı için ekran kalitesi de ilk günkü görünümüne kavuşur.
  2. Dokunmatik ekran değişimi sonrasında telefonunuzu dilediğiniz kadar incelemenize izin verilir. Test aşamasında yaşayacağınız en ufak bir tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
  3. Değişim süreçlerinde telefon sıfırlanmaz. Bu sayede bilgileriniz kesinlikle silinmez. Tüm verileriniz değişim öncesinde olduğu gibi kalır.
  4. Telefon dokunmatik hızı ve hassasiyeti ilk günkü haline geri döner.

İlginizi Çekebilir: Cep Telefonu Tamir Kursu

Dokunmatik ekran onarımından sonra, telefonunuz 3 ay boyunca Cep Hastanesi kaşeli (imzalı ve damgalı) teknik servis ekranı garanti kartı ile teslim edilir. Garanti süresi içinde, ekranla ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar Cep Hastanesi teknisyenleri tarafından ücretsiz olarak çözülmektedir.

Cep Telefonu Dokunmatik Ekran Tamiri Fiyatı

Düşme ve çarpmalara karşı korunaksız olan telefon ekranı çatlayabilir ve kırılabilir. Bu konuda tamirat noktasında yaptığınız masraflar elbette ki önemlidir. Cep telefonu dokunmatik ekran tamiri fiyatı değişken bir rakam ortaya koyarken, telefon modelinize göre karşınıza farklı bir fiyat çıkabilir. Piyasada çok kullanılan ve orijinal yedek parçalarla desteklenen ekran değişim hizmeti ihtiyaç sahipleri için gerçekten müthiş bir fırsat oluşturmak durumundadır.

Özellikle telefon değerini korumak için buradaki çatlak ve kırıkların ortadan kaldırılması büyük önem taşımaktadır. Cep telefonu dokunmatik ekran tamiri fiyatı rakamsal olarak kesinlikle insanların memnuniyet duyacağı bir sonuç ortaya koyuyor. Her ne kadar rakamlar değişken olsa da buradaki nitelikli telefon özelliğini korumak ve telefonun değerini devam ettirmek için gerekli değişim hizmetleri iyi bir fırsat oluşturuyor.

Modellerine Göre Dokunmatik Ekran Tamiri Fiyat Listesi

Kullanmakta olduğunuz akıllı telefon modelinin dokunmatik ekran tamiri fiyatına hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz ekran değişimi kategorileri aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

iPhone Dokunmatik Ekran Tamiri Fiyat Listesi

Samsung Galaxy Dokunmatik Ekran Tamiri Fiyat Listesi

Xiaomi Dokunmatik Ekran Tamiri Fiyat Listesi

Huawei Dokunmatik Ekran Tamiri Fiyat Listesi

LG Dokunmatik Ekran Tamiri Fiyat Listesi

Casper Dokunmatik Ekran Tamiri Fiyat Listesi

Sony Dokunmatik Ekran Tamiri Fiyat Listesi

Konuyla ilgili sorularınız varsa, müşteri hizmetleri numaramızı arayarak veya yorum alanına yazarak teknik servisimize sorabilirsiniz ve bu soruları teknisyenlerimiz tarafından cevaplayabilirsiniz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; dokunmatik telefon ekran tamiri ne kadar , telefon dokunmatik ekran değişimi , cep telefonu dokunmatik ekran tamiri fiyatı , cep telefonu dokunmatik ekran tamiri , iğne ile telefon dokunmatik ekran tamiri , iphone 6 dokunmatik ekran değişimi.