Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Telefon Ekran Görüntüsü Almıyor

Telefon Ekran Görüntüsü Almıyor

Popüler Aramalar: iPhone 8 Arka Cam Kapak DeğişimiiPhone 11 Ekran Değişimi

Telefon Ekran Görüntüsü Almıyor

Telefon Ekran Görüntüsü Almıyor , Çoğu telefonda, ekran görüntüleri almak için gereken adımlar, bir seferde birden fazla tuşa basmayı gerektirir. Bu anahtarlar başarısız olursa, bir ekran görüntüsü alamazsınız. Örneğin, bazı iphone’larda, ev tuşunu ve sessiz tuşunu kullanırken Android gibi diğer cihazlarda ses açma ve uyku düğmelerine basmanız gerekebilir. Ekran yakalama adımları biraz değişir, ancak her zaman en az iki anahtar gerektirir. Anahtarlarınızın hatalı olmadığından emin olun.

İkinci bir yöntem olarak, görüntüyü dijital adımlarla çekebilirsiniz. Örneğin, bir Huawei telefonunda, ekran boyunca üç parmağınızı sürükleyerek bir ekran görüntüsü alabilirsiniz. Fiziksel tuşlara basmanıza gerek yoktur. Bu özelliği ayarlarda açın ve tekrar deneyin. Hala ekran görüntüsü yoksa, cihazınızı yedekleyin, sıfırlayın ve yeniden yükleyin. Bu adımdan sonra sorun büyük olasılıkla çözülecektir.

Ekran Görüntüsü Alınamadı

Telefonunuzdaki herhangi bir uygulamada ekran görüntüsü almaya çalıştığınızda aşağıdaki hatalarla veya benzer hatalarla karşılaşırsanız, bunları çözmek için şu adımları izleyin.

Telefon Ekran Görüntüsü Almıyor
Telefon Ekran Görüntüsü Almıyor

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; telefon ekran görüntüsü alamıyorum , samsung telefonda ekran görüntüsü alamıyorum , ekran görüntüsü alamıyorum android , telefon ekran görüntüsü bozuldu , telefon ekran parazitlenmesi , telefon ekran görüntüleri , telefon ekran bozulması , telefon ekran düzeltme , telefon ekran resmi çekmiyor , telefon ekran görüntüsü değiştirme , telefon ekran görüntüsü gitti , lg telefon ekran görüntüsü gitti , lg telefon ekran görüntüsü alma , lg telefon ekran görüntüsü çekme.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar