Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Telefon Ekran Yapıştırıcısı

Telefon Ekran Yapıştırıcısı

Telefon Ekran Yapıştırıcısı

Telefon Ekran Yapıştırıcısı iPhone ekran çerçevesini yapıştırmak, incelikle ele alınması gereken bir sorundur. Cep Hastanesi gibi hizmetlerde, bu sürecin oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirildiğini görebilirsiniz. Ekran çerçevesi tutkal onarımı, hem güçlü yapıştırıcılar hem de özel iPhone desenleri kullanılarak yapılan bir süreçtir.

B-7000 15ml Yapıştırıcı sayesinde cep telefonu ekran çerçeve lens arka kapak onarımını çok basit bir şekilde yapabilirsiniz. Ürün sıvı jel halindedir ve kuruyunca silikon ve yapıştırıcı görevi görmektedir.

Telefon ekranı nasıl kırılır

Akıllı telefonlarla ilgili en yaygın sorunlardan biri ekran kırılmasıdır. Teknik servisimizdeki en yaygın tamir süreci ekran değiştirmedir. Bu yazıda, akıllı telefon ekranlarının müşterilerimizin geri bildirimleri ve teknisyenlerimizin görüşleri üzerine neden ve nasıl kırıldığına dair tüm detayları açıklayacağız.

Ekran Yapıştırıcı

Ekran kırıldığında tabletler ve telefonlar gibi dokunmatik panelli cihazların çoğu kırılır. Ancak ellerimiz tablet telefonun ekranını değiştirebiliyorsa ve kendimizden emin olduğumuzu biliyoruz. Dokunmatik paneli internet’den sipariş edin ve kolları sarın.

Böyle bir durumda en büyük yardımcı şüphesiz YouTube’a yüklenen videolardır. Dokunmatik paneli aldık ve telefonumuzun kırık dokunuşunu kaldırdık. Biz çeşitli yapıştırıcılar ile deneyin ve genellikle hayal kırıklığı ile sonuçlanır.

Bununla birlikte, genel olarak tüm hizmetler tarafından kullanılan bir ürün var ve bu iş için üretildiği her yerde çok kolay bulabiliriz. Bu ürünün adı B-7000’dir. Dokunmatik paneli telefon çerçevesine takmak için mükemmel uyumlu bir yapıştırıcı.

Silikon tutarlılığını ve kurutulmayan yapıştırıcıyı tam çerçeveye ince ayar yapmanızı sağlayan bir yapıştırıcı. n11 çok kolay, GittiGidiyor siteleri gibi 10-20 TL’lik bir fiyatla uzun süre küçük bir tüp yapıştırıcı temin edebilmeniz yeterli olacaktır. Bu yapıştırıcının en büyük avantajlarından biri, tekrar tekrar dokunmatik panele koyabilmenizdir ve kuruduktan sonra fazlalığı elinizle kolayca temizleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone Ses Kaydı Yapmıyor

Telefon Ekranının Kırılma Sebepleri

Akıllı telefonların ekranları camdan yapılmış ve çok hassastır. Hiçbir koruma alınmadığında, darbelerden sonra kırılma veya çatlama meydana gelebilir. Telefonun ekranını kırmanın nedenleri en yaygın durumlarda aşağıda listelenmiştir.

  1. Telefonun yere düşürülmesi,
  2. Telefonun sert bir zemine çarpması,
  3. Aşırı ısınma olmasına rağmen cihazın kullanılmaya devam edilmesi,
  4. Batarya şişmesi sonucu bataryanın kasaya ve ekrana baskı yapması olarak sıralanabilir.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; telefon ekran yapıştırıcı bant , telefon ekran yapıştırıcı kaç saatte kurur , telefon ekran yapıştırıcı nasıl kullanılır , telefon ekran yapıştırıcı tavsiye , telefon ekran yapıştırıcı siyah , telefon ekran yapıştırıcı fiyatları , telefon ekran yapıştırıcı nasıl çıkar , cep telefonu ekran yapıştırıcısı ,telefon ekranı yapıştırıcısı , dokunmatik ekran yapıştırıcısı.