Telefon Ekran Yapıştırıcısı
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Telefon Ekran Yapıştırıcısı

Telefon Ekran Yapıştırıcısı iPhone ekran çerçevesini yapıştırmak, incelikle ele alınması gereken bir sorundur. Cep Hastanesi gibi hizmetlerde, bu sürecin oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirildiğini görebilirsiniz. Ekran çerçevesi tutkal onarımı, hem güçlü yapıştırıcılar hem de özel iPhone desenleri kullanılarak yapılan bir süreçtir.

B-7000 15ml Yapıştırıcı sayesinde cep telefonu ekran çerçeve lens arka kapak onarımını çok basit bir şekilde yapabilirsiniz. Ürün sıvı jel halindedir ve kuruyunca silikon ve yapıştırıcı görevi görmektedir.

Telefon ekranı nasıl kırılır

Akıllı telefonlarla ilgili en yaygın sorunlardan biri ekran kırılmasıdır. Teknik servisimizdeki en yaygın tamir süreci ekran değiştirmedir. Bu yazıda, akıllı telefon ekranlarının müşterilerimizin geri bildirimleri ve teknisyenlerimizin görüşleri üzerine neden ve nasıl kırıldığına dair tüm detayları açıklayacağız.

Ekran Yapıştırıcı

Ekran kırıldığında tabletler ve telefonlar gibi dokunmatik panelli cihazların çoğu kırılır. Ancak ellerimiz tablet telefonun ekranını değiştirebiliyorsa ve kendimizden emin olduğumuzu biliyoruz. Dokunmatik paneli internet’den sipariş edin ve kolları sarın.

Böyle bir durumda en büyük yardımcı şüphesiz YouTube’a yüklenen videolardır. Dokunmatik paneli aldık ve telefonumuzun kırık dokunuşunu kaldırdık. Biz çeşitli yapıştırıcılar ile deneyin ve genellikle hayal kırıklığı ile sonuçlanır.

Bununla birlikte, genel olarak tüm hizmetler tarafından kullanılan bir ürün var ve bu iş için üretildiği her yerde çok kolay bulabiliriz. Bu ürünün adı B-7000’dir. Dokunmatik paneli telefon çerçevesine takmak için mükemmel uyumlu bir yapıştırıcı.

Silikon tutarlılığını ve kurutulmayan yapıştırıcıyı tam çerçeveye ince ayar yapmanızı sağlayan bir yapıştırıcı. n11 çok kolay, GittiGidiyor siteleri gibi 10-20 TL’lik bir fiyatla uzun süre küçük bir tüp yapıştırıcı temin edebilmeniz yeterli olacaktır. Bu yapıştırıcının en büyük avantajlarından biri, tekrar tekrar dokunmatik panele koyabilmenizdir ve kuruduktan sonra fazlalığı elinizle kolayca temizleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone Ses Kaydı Yapmıyor

Telefon Ekranının Kırılma Sebepleri

Akıllı telefonların ekranları camdan yapılmış ve çok hassastır. Hiçbir koruma alınmadığında, darbelerden sonra kırılma veya çatlama meydana gelebilir. Telefonun ekranını kırmanın nedenleri en yaygın durumlarda aşağıda listelenmiştir.

  1. Telefonun yere düşürülmesi,
  2. Telefonun sert bir zemine çarpması,
  3. Aşırı ısınma olmasına rağmen cihazın kullanılmaya devam edilmesi,
  4. Batarya şişmesi sonucu bataryanın kasaya ve ekrana baskı yapması olarak sıralanabilir.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; telefon ekran yapıştırıcı bant , telefon ekran yapıştırıcı kaç saatte kurur , telefon ekran yapıştırıcı nasıl kullanılır , telefon ekran yapıştırıcı tavsiye , telefon ekran yapıştırıcı siyah , telefon ekran yapıştırıcı fiyatları , telefon ekran yapıştırıcı nasıl çıkar , cep telefonu ekran yapıştırıcısı ,telefon ekranı yapıştırıcısı , dokunmatik ekran yapıştırıcısı

Dokunmatik Ekran Yapıştırıcısı Nasıl Kullanılır ?

İşlem bir seferde başarıyla gerçekleştirilmelidir. Bu nedenle, riskli ve iPhone ekran çerçevesi yapışmasını bunu yapmak için hiçbir önceki deneyime sahip kullanıcılar için ayrıntılı. iPhone’unuzun çerçevesini yapıştırmak için Cep Hastanesi gibi teknik servislerden yardım isteyebilirsiniz.

Ekran değiştirme ve ekran yapıştırma işlemi 30 ila 45 dakika içinde tamamlanır. Endüstrinin en kaliteli yapıştırıcılarını kullanan onarım işleminden sonra, ekran kayması veya benzeri ekran problemleriyle karşılaşılmaz ve tüm süreç sağlıklı bir şekilde tamamlanır.

Dokunmatik Ekran Yapıştırıcısı
Dokunmatik Ekran Yapıştırıcısı

Daha az deneyime sahip diğer hizmetler için onlara söylemek zordur. Bu tür işlemlerde, ekran yapıştırma bir süre sonra açılır ve yeterince ele değilse, düşebilir ve zarar. Bu durumda, hatta yeni bir ekran değiştirme gerekebilir. 2006 yılından bu yana, Cep Hastanesi gibi kritik sorunlara hizmet veren mağazalar karşılaşma şansı değildir.

Hizmetimizde hemen hemen her gün yeni bir iPhone’un ekran çerçevesi yapıştırılır ve müşteriye teslim edilir. Cihazınızı PTT Kargo ile ücretsiz olarak servisimize gönderebileceğinizi ve en hızlı iPhone onarımı için İstanbul ile sınırlı kurye Servisimizi kullanabileceğinizi hatırlatalım.