Telefon ekranda mürekkep dağılması
/ Yazan:Cep Hastanesi / Ekran Değişimi / / 13 Yorum / 941 Görüntülenme

Telefon Ekranda Mürekkep Dağılması

Telefonun iç ekranında yaşanan kırıklar gerçekten kötü bir görüntü ve olumsuz bir sonuç ortaya koyabilir. Hafif ve hassas olmakla beraber değişik darbe sonuçları ile birlikte bu bölgede bir kırılma ortaya çıkabilir. Mürekkep dağılması gibi bir görüntünün kaynağının da bu olduğunu size rahatlıkla söyleyebiliriz. İç ekran ve ekran değişimi konusunda, özellikle pek çok firmanın ve yetkili servisinin çok önemli çalışmaları var. Özellikle telefonunu tekrardan eski haline getirme noktasında bu yetkili servisleri çalışması dikkat çekiyor. Telefon ekranda mürekkep dağılması gibi bir sorun karşınıza çıktığı zaman, öncelikli olarak bunun neden oluştuğunu anlamanız önemlidir. Eğer telefon ekranında morarma varsa bu konu hakkında şu konudan bilgi alabilirsiniz:

Genellikle darbeler ve düşmeler ile oluşan bu sorun, telefonlarda gerçekten kötü bir görüntü ortaya koymak durumundadır. Neyse ki parça değişimi ve yedek parça konusunda orijinal seçenekler, bu konudaki sorunları bertaraf etmeniz noktasında size yardımcı olmaya devam etmektedir. Eğer bu konuda bir sorun ile karşı karşıya gelmiş iseniz, hem dağılma hem dağıtmak sonuçlarını bertaraf etmek için ekran değişimi konusunda hemen harekete geçmelisiniz.

Pek çok markanın farklı ve orijinal seçenekleri ile birlikte ekran değişimi konusunda çok önemli çalışmaları bulunmaktadır. Özellikle de telefonu tekrardan verimli bir şekilde kullanmak istiyorsanız, oluşan mürekkep dağılması problemini ekran değişimi ile sorun olmaktan çıkarabilirsiniz.


Telefon Ekranda Mürekkep Dağılması Garanti

Özellikle garanti kapsamını çok iyi bilmek ve değerlendirmeyi buna göre yapmak gerekir. Düşürmeler, çarpmalar ve buna benzer sonuçlar da garanti kapsamı geçerli olmaz. Telefon kaskosu farklı olmakla beraber, telefon ekranda mürekkep dağılması garanti kapsamına girmiyor. Bu gibi durumlarda ekran değişimi için kendi imkânlarınızı kullanmanız gerekmektedir. Pek çok markanın bu konuda şikâyet hattı dikkat çekmektedir. Her ne kadar şikâyet hatları bu konuda bilgi araştırması yapsa da, genellikle kötü kullanımdan kaynaklanan bir sorun ile karşı karşıya olduğunuzu size buradan söylememiz gerekiyor.

Telefon ekranda mürekkep dağılması örnek
Telefon ekranda mürekkep dağılması örnek

Telefon ekranda mürekkep dağılması dediğimizde, bu tamamen sizi ilgilendiren bir sorun ve bir konudur. Bu konuda yapacağınız araştırmalarla birlikte her parça değişimi konusunu en iyi şekilde işlemiş olan yetkili servisler, size kaliteli bir hizmet sunabilir. Her ne kadar garantili olmasa bile uygun ücretlerle birlikte telefonun tekrardan eski orijinal haline gelmesini sağlayabilirsiniz. Kırık sonucu ortaya çıkan mürekkep dağılması aslında bir belirti gibidir. Çoğu zaman ekran sağlam gibi görünse bile ekranın altında oluşan çatlaklar mürekkep dağılmasına sebep olmaktadır. Bu gibi durumda telefonu kullanmak elbette ki zordur, hatta imkânsızdır. Kabiliyetli ve nitelikli tamirci aynı zamanda orijinal yedek parça tedarikçisi ile birlikte bu sorunu bertaraf etmeniz mümkün olmaktadır.


Telefon Ekranda Mürekkep Dağılması Neden Olur?

Öncelikli olarak sorunun bulunması için sebepleri ortaya koymak önemlidir. Ekran kırıkları ile birlikte ortaya çıkan mürekkep dağılması, aslında kendini net olarak gösteren bir sorun olarak karşımızdadır.

Eğer bu tip sorunları bertaraf etmek için harekete geçmek istiyorsanız, öncelikli olarak ekran kırıklarını orijinal ekran değişimi ile birlikte çözebilirsiniz.

Telefon ekranda mürekkep dağılması dediğimizde gerçekten herkesin dikkatlice izlemesi gereken bir konu karşımıza çıkıyor. Özelliklere kabiliyet ve avantajlarla birlikte buradaki imkânların müşteriler açısından daha iyi bir fırsat ortaya koyduğunu söyleyebiliriz.

Ayrıca Bkz. “iPhone Ekran Değişimi Fiyat Listesi İçin Tıklayınız.”

Ekranın tamamen kırılması ve mürekkebin dağılması telefonun kullanılamaz hale gelmesine sebep olmaktadır. Özellikle de teknik altyapısı ile birlikte güvenilir firmaların bu konuda size önemli derecede yardım olabilir.

Telefonu çok daha verimli kullanmak ve aynı zamanda bunun avantajlarından faydalanmak istiyorsanız, gerçekten burada yapacağınız çalışmalar ve alacağınız cevaplar çok büyük önem taşımaktadır. Orijinal ve nitelikli bir telefon kabiliyeti ile birlikte parça değişikliğinin burada size avantaj sağlayacağını söyleyebiliriz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; ekranda mürekkep dağılması, ekranda mürekkep lekesi neden olur, ekranda mürekkep dağılması garanti, ekranda mürekkep lekesi nasıl çıkar, ekranda mürekkep dağılması çözüm, ekran mürekkeplenmesi, ekran mürekkep, ekran mürekkep akması neden olur, telefon ekranda mürekkep dağılması çözümü, telefon ekranda mürekkep dağılması garanti, ekranın mürekkebi aktı, samsung ekran mürekkep akması, telefon ekranında mürekkep akması, ekran mürekkep akması nasıl düzeltilir, ekran mürekkep akması garantiye girer mi, telefon ekranda mürekkep dağılması neden olur, telefonun ekranı mürekkep gibi oldu, ekranda mürekkep dağılması nasıl geçer, ekranda, mürekkep lekesi note 5, bilgisayar ekranında mürekkep lekesi, bilgisayar ekranında mürekkep lekesi nasıl çıkar, laptop ekranda mürekkep lekesi, ekran mürekkebi neden akar, samsung ekranda murekkep, telefon ekranda mürekkep dağılması, note 3 ekran mürekkep, note 4 ekranda mürekkep, note 5 ekran mürekkep, note 5 ekran mürekkep akması, note 5 ekran mürekkeplenmesi, not 5 ekran mürekkep, note 5 telefon ekranda mürekkep dağılması

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

Telefon Ekranda Mürekkep Dağılması
2 (40%) 8 oy mevcut

13 Yorum

 • yusuf berat

  a8 216 ekran

  • Cep Hastanesi

   Samsung Galaxy A8 Servis Orjinali Ekran Değişimi Fiyatı : 520 TL ✓ (6 ay garanti vardır. SIVI TEMAS , KIRILMA HARİÇ)

 • Fatma

  Benim telefonum samsung galaxy j7 pro durduk yere ekranında kenarinda mor leke oluştu garantiye girer mi peki ne yapmalıyım

  • Cep Hastanesi

   Merhaba Fatma Hanım;

   Malesef garantiye girmez. Mor lekenin kendiliğinden oluşması imkansız gibi bir şey. Mor lekeler baskı ve düşürme sonucunda oluşan şeydir.

   j730 ( j7 Pro ) komple servis orjinali ekran değişimi : 580 TL

 • FATMA PALA

  İYİ GÜNLER SAMSUNG J7 PRO EKRANI KIRILDI 1 HAFTA OLDU ORJİNAL EKRAN TAKTIRDIM 1 HAFTADAN SONRA MOR LEKELER ÇIKMAYA BAŞLADI .VE DAĞILIYOR ŞARJ ESNASINDA OLDU VE HİÇ BİR DARBE ALMADAN NEDEN KAYNAKLI OLABİLİR

  • Cep Hastanesi

   Cebinizde veya her hangi bir istemsiz baskı oluşmuştur içindeki mürekkep dağılmış olabilir.

 • Bahar karacak

  Telefonumun sağ alt köşesinde morarma var ekran değişimi ne kadar tutar markası samsung j7pro

  • Teknisyen

   Merhabalar; Bahar hanım, cihazınızın komple ekran değişimi olması gerekir. Detay için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Abdullah Şengül

  A7 2016 ekran degiştirme ucreti nekardır

  • Teknisyen

   Merhabalar; A7 2016 Servis orjinali ekranı 630 TL dir. Muadili 390 TL dir.

 • Buse ekici

  Merhaba benim dün telefonum az da olsa darbe alarak yere düştü ve ekran ilk başta notmaldi ondan sonra yavaş yavaş beyaz olmaya başladı şuan hala oluyor napmam lazım ayrıca bu ekran değiştirme kaç tl :/

  • Teknisyen

   Merhabalar; Cihazınızın ekranı değişmesi gerekir. Modelini yazarsanız fiyat bilgisi konusunda yardımcı oluruz.

 • Teknisyen

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir