Telefon ekranda mürekkep dağılması
/ Yazan:Teknisyen / Ekran Değişimi / / 0 Yorum

Telefon Ekranda Mürekkep Dağılması

Telefonun iç ekranında yaşanan kırıklar gerçekten kötü bir görüntü ve olumsuz bir sonuç ortaya koyabilir. Hafif ve hassas olmakla beraber değişik darbe sonuçları ile birlikte bu bölgede bir kırılma ortaya çıkabilir. Mürekkep dağılması gibi bir görüntünün kaynağının da bu olduğunu size rahatlıkla söyleyebiliriz. İç ekran ve ekran değişimi konusunda, özellikle pek çok firmanın ve yetkili servisinin çok önemli çalışmaları var. Özellikle telefonunu tekrardan eski haline getirme noktasında bu yetkili servisleri çalışması dikkat çekiyor. Telefon ekranda mürekkep dağılması gibi bir sorun karşınıza çıktığı zaman, öncelikli olarak bunun neden oluştuğunu anlamanız önemlidir. Eğer telefon ekranında morarma varsa bu konu hakkında şu konudan bilgi alabilirsiniz: Telefon Ekranındaki Morarma Nasıl Geçer?

Ana sayfa » Haberler » Ekran Değişimi » Telefon Ekranda Mürekkep Dağılması

Genellikle darbeler ve düşmeler ile oluşan bu sorun, telefonlarda gerçekten kötü bir görüntü ortaya koymak durumundadır. Neyse ki parça değişimi ve yedek parça konusunda orijinal seçenekler, bu konudaki sorunları bertaraf etmeniz noktasında size yardımcı olmaya devam etmektedir. Eğer bu konuda bir sorun ile karşı karşıya gelmiş iseniz, hem dağılma hem dağıtmak sonuçlarını bertaraf etmek için ekran değişimi konusunda hemen harekete geçmelisiniz.

Pek çok markanın farklı ve orijinal seçenekleri ile birlikte ekran değişimi konusunda çok önemli çalışmaları bulunmaktadır. Özellikle de telefonu tekrardan verimli bir şekilde kullanmak istiyorsanız, oluşan mürekkep dağılması problemini ekran değişimi ile sorun olmaktan çıkarabilirsiniz.


Telefon Ekranda Mürekkep Dağılması Garanti

Özellikle garanti kapsamını çok iyi bilmek ve değerlendirmeyi buna göre yapmak gerekir. Düşürmeler, çarpmalar ve buna benzer sonuçlar da garanti kapsamı geçerli olmaz. Telefon kaskosu farklı olmakla beraber, telefon ekranda mürekkep dağılması garanti kapsamına girmiyor. Bu gibi durumlarda ekran değişimi için kendi imkânlarınızı kullanmanız gerekmektedir. Pek çok markanın bu konuda şikâyet hattı dikkat çekmektedir. Her ne kadar şikâyet hatları bu konuda bilgi araştırması yapsa da, genellikle kötü kullanımdan kaynaklanan bir sorun ile karşı karşıya olduğunuzu size buradan söylememiz gerekiyor.

Telefon ekranda mürekkep dağılması dediğimizde, bu tamamen sizi ilgilendiren bir sorun ve bir konudur. Bu konuda yapacağınız araştırmalarla birlikte her parça değişimi konusunu en iyi şekilde işlemiş olan yetkili servisler, size kaliteli bir hizmet sunabilir. Her ne kadar garantili olmasa bile uygun ücretlerle birlikte telefonun tekrardan eski orijinal haline gelmesini sağlayabilirsiniz. Kırık sonucu ortaya çıkan mürekkep dağılması aslında bir belirti gibidir. Çoğu zaman ekran sağlam gibi görünse bile ekranın altında oluşan çatlaklar mürekkep dağılmasına sebep olmaktadır. Bu gibi durumda telefonu kullanmak elbette ki zordur, hatta imkânsızdır. Kabiliyetli ve nitelikli tamirci aynı zamanda orijinal yedek parça tedarikçisi ile birlikte bu sorunu bertaraf etmeniz mümkün olmaktadır.


Cep Hastanesi tanıtım videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Telefon Ekranda Mürekkep Dağılması Neden Olur?

Öncelikli olarak sorunun bulunması için sebepleri ortaya koymak önemlidir. Ekran kırıkları ile birlikte ortaya çıkan mürekkep dağılması, aslında kendini net olarak gösteren bir sorun olarak karşımızdadır. Eğer bu tip sorunları bertaraf etmek için harekete geçmek istiyorsanız, öncelikli olarak ekran kırıklarını orijinal ekran değişimi ile birlikte çözebilirsiniz. Telefon ekranda mürekkep dağılması dediğimizde gerçekten herkesin dikkatlice izlemesi gereken bir konu karşımıza çıkıyor. Özelliklere kabiliyet ve avantajlarla birlikte buradaki imkânların müşteriler açısından daha iyi bir fırsat ortaya koyduğunu söyleyebiliriz.

Ekranın tamamen kırılması ve mürekkebin dağılması telefonun kullanılamaz hale gelmesine sebep olmaktadır. Özellikle de teknik altyapısı ile birlikte güvenilir firmaların bu konuda size önemli derecede yardım olabilir. Telefonu çok daha verimli kullanmak ve aynı zamanda bunun avantajlarından faydalanmak istiyorsanız, gerçekten burada yapacağınız çalışmalar ve alacağınız cevaplar çok büyük önem taşımaktadır. Orijinal ve nitelikli bir telefon kabiliyeti ile birlikte parça değişikliğinin burada size avantaj sağlayacağını söyleyebiliriz.

iPhone ekran fiyatları için tıklayınız.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Telefon Ekranda Mürekkep Dağılması
5 (100%) 2 oy mevcut

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir