Telefon ekranda mürekkep dağılması
/ Yazan:Cep Hastanesi / Ekran Değişimi / / 71 Yorum / 4966 Görüntülenme

Telefon Ekranda Mürekkep Dağılması

Telefonun iç ekranında yaşanan kırıklar gerçekten kötü bir görüntü ve olumsuz bir sonuç ortaya koyabilir. Hafif ve hassas olmakla beraber değişik darbe sonuçları ile birlikte bu bölgede bir kırılma ortaya çıkabilir. Mürekkep dağılması gibi bir görüntünün kaynağının da bu olduğunu size rahatlıkla söyleyebiliriz.

İç ekran ve ekran değişimi konusunda, özellikle pek çok firmanın ve yetkili servisinin çok önemli çalışmaları var. Özellikle telefonunu tekrardan eski haline getirme noktasında bu yetkili servisleri çalışması dikkat çekiyor. Telefon ekranda mürekkep dağılması gibi bir sorun karşınıza çıktığı zaman, öncelikli olarak bunun neden oluştuğunu anlamanız önemlidir. Eğer telefon ekranında morarma varsa bu konu hakkında şu konudan bilgi alabilirsiniz:

Mürekkep Akması Sorunu Çözümü

Genellikle darbeler ve düşmeler ile oluşan bu sorun, telefonlarda gerçekten kötü bir görüntü ortaya koymak durumundadır. Neyse ki parça değişimi ve yedek parça konusunda orijinal seçenekler, bu konudaki sorunları bertaraf etmeniz noktasında size yardımcı olmaya devam etmektedir. Eğer bu konuda bir sorun ile karşı karşıya gelmiş iseniz, hem dağılma hem dağıtmak sonuçlarını bertaraf etmek için ekran değişimi konusunda hemen harekete geçmelisiniz.

Mürekkep akması sorunun çözümü tek çare EKRAN DEĞİŞİMİDİR. Cep Hastanesi Teknik Servisimizde ekran değişimi yaparak Mürekkep Akması sorunundan kurtulabilirsiniz.

Pek çok markanın farklı ve orijinal seçenekleri ile birlikte ekran değişimi konusunda çok önemli çalışmaları bulunmaktadır. Özellikle de telefonu tekrardan verimli bir şekilde kullanmak istiyorsanız, oluşan mürekkep dağılması problemini ekran değişimi ile sorun olmaktan çıkarabilirsiniz.

Telefon Ekranda Mürekkep Dağılması Garanti

Özellikle garanti kapsamını çok iyi bilmek ve değerlendirmeyi buna göre yapmak gerekir. Düşürmeler, çarpmalar ve buna benzer sonuçlar da garanti kapsamı geçerli olmaz. Telefon kaskosu farklı olmakla beraber, telefon ekranda mürekkep dağılması garanti kapsamına girmiyor. Bu gibi durumlarda ekran değişimi için kendi imkânlarınızı kullanmanız gerekmektedir. Pek çok markanın bu konuda şikâyet hattı dikkat çekmektedir. Her ne kadar şikâyet hatları bu konuda bilgi araştırması yapsa da, genellikle kötü kullanımdan kaynaklanan bir sorun ile karşı karşıya olduğunuzu size buradan söylememiz gerekiyor.

"<yoastmark

Telefon ekranda Kararma dediğimizde, bu tamamen sizi ilgilendiren bir sorun ve bir konudur. Bu konuda yapacağınız araştırmalarla birlikte her parça değişimi konusunu en iyi şekilde işlemiş olan yetkili servisler, size kaliteli bir hizmet sunabilir. Her ne kadar garantili olmasa bile uygun ücretlerle birlikte telefonun tekrardan eski orijinal haline gelmesini sağlayabilirsiniz. Kırık sonucu ortaya çıkan mürekkep dağılması aslında bir belirti gibidir. Çoğu zaman ekran sağlam gibi görünse bile ekranın altında oluşan çatlaklar mürekkep dağılmasına sebep olmaktadır. Bu gibi durumda telefonu kullanmak elbette ki zordur, hatta imkânsızdır. Kabiliyetli ve nitelikli tamirci aynı zamanda orijinal yedek parça tedarikçisi ile birlikte bu sorunu bertaraf etmeniz mümkün olmaktadır.

iPhone 6 Ekran Çıtası Değişimi

Telefon Ekranında Mürekkep Dağılması (Akması)

Akıllı telefonların iç ekranları kırıldığında veya çatladığında, ekranda mürekkep lekeleri görünür. Bununla birlikte, Kara oluşumlar ekranın bir kısmını veya tamamını kapsayabilir. halk tarafından, ekrandaki mürekkep akışının, iç ekrandaki piksellerin kırılması sebebiyle mor ve siyah oluşumların oluşması olduğu bilinmektedir.

Telefon Ekranda Kararma Neden Olur?

Öncelikli olarak sorunun bulunması için sebepleri ortaya koymak önemlidir. Ekran kırıkları ile birlikte ortaya çıkan mürekkep dağılması, aslında kendini net olarak gösteren bir sorun olarak karşımızdadır.

Eğer bu tip sorunları bertaraf etmek için harekete geçmek istiyorsanız, öncelikli olarak ekran kırıklarını orijinal ekran değişimi ile birlikte çözebilirsiniz.

Telefon ekranda mürekkep dağılması dediğimizde gerçekten herkesin dikkatlice izlemesi gereken bir konu karşımıza çıkıyor. Özelliklere kabiliyet ve avantajlarla birlikte buradaki imkânların müşteriler açısından daha iyi bir fırsat ortaya koyduğunu söyleyebiliriz.

Ekranın tamamen kırılması ve mürekkebin dağılması telefonun kullanılamaz hale gelmesine sebep olmaktadır. Özellikle de teknik altyapısı ile birlikte güvenilir firmaların bu konuda size önemli derecede yardım olabilir.

Telefonu çok daha verimli kullanmak ve aynı zamanda bunun avantajlarından faydalanmak istiyorsanız, gerçekten burada yapacağınız çalışmalar ve alacağınız cevaplar çok büyük önem taşımaktadır. Orijinal ve nitelikli bir telefon kabiliyeti ile birlikte parça değişikliğinin burada size avantaj sağlayacağını söyleyebiliriz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; ekranda mürekkep dağılması, ekranda mürekkep lekesi neden olur, ekranda mürekkep dağılması garanti, ekranda mürekkep lekesi nasıl çıkar, ekranda mürekkep dağılması çözüm, ekran mürekkeplenmesi, ekran mürekkep, ekran mürekkep akması neden olur, telefon ekranda mürekkep dağılması çözümü, telefon ekranda mürekkep dağılması garanti, ekranın mürekkebi aktı, samsung ekran mürekkep akması, telefon ekranında mürekkep akması, ekran mürekkep akması nasıl düzeltilir, ekran mürekkep akması garantiye girer mi, telefon ekranda mürekkep dağılması neden olur, telefonun ekranı mürekkep gibi oldu, ekranda mürekkep dağılması nasıl geçer, ekranda, mürekkep lekesi note 5, bilgisayar ekranında mürekkep lekesi, bilgisayar ekranında mürekkep lekesi nasıl çıkar, laptop ekranda mürekkep lekesi, ekran mürekkebi neden akar, samsung ekranda murekkep, telefon ekranda mürekkep dağılması, note 3 ekran mürekkep, note 4 ekranda mürekkep, note 5 ekran mürekkep, note 5 ekran mürekkep akması, note 5 ekran mürekkeplenmesi, not 5 ekran mürekkep, note 5 telefon ekranda mürekkep dağılması.

71 Yorum

 • Emrah yıldız

  Samsung note 5 ekran değişimi ne kadar ve yeriniz nerde

  • Cep Hastanesi

   MERHABALAR; Samsung Galaxy Note 5 Ekran Değişimi Fiyatı 930 TL Orhan Denizhan – Cep Hastanesi
   Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik/Istanbul
   0216 596 0532
   0850 840 0532
   0532 245 0532
   Yurtiçi Kargo Anlaşma Kodu: 311748961

 • cengiz aktoprak

  j5 prime komple ekrani dagilmis kaca yapilir

  • Cep Hastanesi

   MERHABALAR; Samsung Galaxy J5 Prime Ekran Değişimi Fiyatı 400 TL EFENDİM KIRILMA ÇİZİLME VE SIVI TEMAS HARİÇ 3 AY GARANTİLİDİR

 • Rukiye

  LG K8 ekran değişimi ne kadar olur? Teşekkürler.

  • Cep Hastanesi

   merhabalar;LG K8 Ekran Değişimi Fiyatı 300 tl KIRILMA ÇİZİLME VE SIVI TEMAS HARİÇ 3 AY GARANTİLİDİR EFENDİM

 • Ömer şahin

  A70 ekran değişim fiyatını öğrenebilir miyim rica etsem

  • Cep Hastanesi

   merhabalar; Samsung Galaxy A70 Ekran Değişimi Fiyatı 749 TL kırılma çizilme ve sıvı temas hariç 3 ay garantilidir efendim

 • Elif Dogan

  Mrhbalar tlfnum gm8 go düştü ekran kırıldı ve hafif mürekkep aktı. Ekran değişim fiyatı nekada kadardır

  • Cep Hastanesi

   merhabalar; Gm 8 Go Ekran Değişimi Fiyatı 319 TL
   kırılma çizilme ve sıvı temas hariç 3 ay garantilidir efendim

 • Fatih Tanrıöver

  Merhabalar telefonum yere düştü ekranı dediginiz gibi oldu markası j7 pro ücreti ne kadar olur

  • Cep Hastanesi

   merhabalr ; muadil ekran 350 tl orjınal ekran 580 tl efendim

 • Ayse d

  Ekranımda mürekkep alması oluştu. Mate 10 Pro ekran değişim ücreti ne kadardır

  • Cep Hastanesi

   merhaba ayşe hanım Huawei Mate 10 Pro Ekran Değişimi Fiyatı 499 TL dir.

 • Özer aydın

  J4 ekran değişim fiyatı nedir

  • Cep Hastanesi

   merhabalar; Samsung Galaxy J4 Ekran Değişimi Fiyatı 499 TL
   kırılma çizilme ve sıvı temas hariç 3 ay garantilidir efendim

 • Fetullah heray

  Samsung a7 2017 model tlf ekran degisimi ne kadr acaba

  • Cep Hastanesi

   merhaba fetullah bey A720 ( A7 2017 ) Orjinal Ekran Değişimi Fiyatı 550 TL dir.

 • Seda aydın

  Samsung a10 telimde minik nokta siyah renkte fiyat

  • Cep Hastanesi

   merhaba seda hanım komple ekran değişmesi gerekiyor Samsung Galaxy A10 Ekran Değişimi Fiyatı 399 TL dir.

 • mehmet aslan

  c7 telefonum ekranı karardı dokunmatik calisiyor aramalari cevaplıyırum ama görüntü yok ne yapmam lazım acill

  • Cep Hastanesi

   merhaba mehmet bey komple ekran değişmesi gerekiyor Samsung Galaxy C7 Servis Orjinali Ekran Değişimi Fiyatı 699 TL dir.

 • Eda kıral

  Telefon yere düştü ve ilk başta sadece kosesinde kararma vardi simdi her yerine yayıldı morumsu ve mavi renkler murekkep dağıldı model samsung galaxy c5 pro onarım ucreti ne kadar acaba ?

  • Cep Hastanesi

   merhaba eda hanım komple ekran değişmesi gerekiyor Samsung Galaxy C5 Pro Ekran Değişimi Fiyatı 750 TL dir.

 • barış eryılmaz

  samsung a3 2016 mürekkep dagılması ekran ne kadara degiştirirsiniz

  • Cep Hastanesi

   merhaba barış bey A310 ( A3 2016 ) Komple Ekran Değişimi Fiyatı 450 TL dir.

 • Nihal Segil

  Samsung A 8 2016 telefonum az bi mesafeden yere düştü morartı çok azdı ama şuan bütün ekrana yayıldı fiyat ne olur

  • Cep Hastanesi

   merhaba nihal hanım komple ekran değişmesi gerekiyor,Samsung Galaxy A8 2016 Ekran Değişimi Fiyatı 700 TL dir.

 • Serkan nazik

  Samsung note 5 muekkep dagilmasi var degidim fiyati kac tl

  • Cep Hastanesi

   merhaba serkan bey komple ekran değişimi olması gekiyor Samsung Galaxy Note 5 Ekran Değişimi Fiyatı 850 TL dir.

 • Ebru Altan

  J7 pro mürekkep akması ekran değişmesi ne kadar ?

  • Cep Hastanesi

   merhaba ebru hanım komple ekran değişmesi gerekiyor Samsung Galaxy J7 Pro Orjinal Ekran Değişimi Fiyatı 580 ₺ dir.selamlar

 • Niyazi EREN

  Merhaba,

  Samsung C5 ekran değişim fiyatı alabilirmiyim. uygun fiyat verirseniz yakın sayılırız.

  Teşekkür ederim.

  • Cep Hastanesi

   merhaba niyazi bey servisimizde orjinal Samsung Galaxy C5 Ekran Değişimi Fiyatı 699 ₺ dir.selamlar

 • Neva duru

  Gm8 in mürekkebi dağıldı acaba tamiri ne kadar olur

  • Cep Hastanesi

   merhabalar efendim komple ekran değişimi olması gerekiyor cihazınızın Gm 8 Ekran Değişimi Fiyatı 319 ₺ dir.selamlar

 • nevrıze dınc

  samsung a5 2017 murekkep akması ne kadar olur

  • Cep Hastanesi

   merhaba mürekkep akması iç ekranın kırıldıgı durumlarda yaşanır komple ekran değişmesi gerekiyor, A520 ( A5 2017 ) Komple Ekran Değişimi Fiyatı 550 TL dir.

 • Şahin Bey

  samsung j 5 pro 2017 ekran mürekkep dağılma sorunu var onarım ücreti ne olur acaba? Teşekkürler,

  • Cep Hastanesi

   Samsung Galaxy J5 Pro Ekran Değişimi Fiyatı; 410 TL

 • Eray

  Samsung c7 ithalatçı garantili telefonumda küçük bir noktayla başlayıp gittikçe büyüyen mor leke sorunuyla karşılaştım. Türkiye satışı olmadığı için ekran değişimini nasıl yapacağımı bilmiyorum. Sizde bu modelin ekranı mevcut mu ? Fiyat nedir ?

  • Cep Hastanesi

   Merhabalar Eray Bey;

   Samsung Galaxy C7 ekran değişimi yapılmaktadır.

   Samsung Galaxy C7 Ekran Değişimi Fiyatı 680 TL

 • Canan

  Merhabalar samsung j7 pro telefonumun ekranı gelecek şekilde düştü.Düstükten sonra birsey yoktu ama sonrasında sağ alt tarafta mor boya çıkmaya başladı git gide artıyor şuan. Ekran değişimi fiyatı ne kadar olur

  • Cep Hastanesi

   Merhaba Canan Hanım;

   Telefonunuzun ekranında mürekkep dağılması olduğundan dolayı ekranınız komple değişmesi lazım.

   j730 ( j7 Pro ) komple servis orjinali ekran değişimi : 580 TL

 • İrem aktpe

  Merhabalar Samsung Galaxy j7 pro telefonum var akşam yatarken şarja taktım ve öğlen 1,2 gibi çıkardım telefonu şarj dan ilk başta acilmadi ondan sonra ekran açılıyor ama bembeyaz sonra çizgiler geliyor yanıp sönüyor bu zamana kadar hiç derbe yere düşürme vs olmadı sizce ne olmuş olabilir telefona

  • Cep Hastanesi

   Merhabalar İrem Hanım;

   Telefonunuzun ekranı düşmüş olmamış olabilir ama farkında olmadan her hangi bir yerde sıkmış olabilir. Eğerki telefonunuzu şubemize getirirseniz size daha detaylı bilgi verebiliriz.

 • Gül kaya

  Samsung Galaxy J2 için değişim ücreti ne kadar

  • Cep Hastanesi

   Samsung Galaxy J2 Ekran Değişimi 350,00 TL

 • mustafa cildir

  sonny xperia murekkep dagilmasi

  • Cep Hastanesi

   Merhaba Mustafa Bey;

   Daha detaylı bilgi için bize WhatsApp destek hattından bize ulaşınız.

   WhatsApp Destek Hattı: 0532 245 0532

 • serdar özel

  peki abim benim tlf biraz mürekb yayıldı ve degiştirecem ama 1 sene sonra sizce yayılırmı heryere abilerim

  • Cep Hastanesi

   Merhaba Serdar Bey;

   Daha detaylı bilgi için bize WhatsApp destek hattından bize ulaşınız.

   WhatsApp Destek Hattı: 0532 245 0532

 • serdar özel

  abim peki bende biraz akmiş bu yayılır heryere degiştirecem ama şimdi deil 1 sene sonra filan dayanmazmı abilerim

  • Cep Hastanesi

   Merhaba Serdar Bey;

   Daha detaylı bilgi için bize WhatsApp destek hattından bize ulaşınız.

   WhatsApp Destek Hattı: 0532 245 0532

 • serdar özel

  merhaba ben serdar abilerim note 5 var ve sanırım mürekebi aktı sabah bi baktım akmış garantiside bitti sizce ne kadar degişim yapılır.

  • Cep Hastanesi

   Samsung Galaxy Note 5 Komple Servis Orjinali Ekran Değişimi Fiyatı : 850 TL ✓

 • Deniz damla

  Merhaba samsung s7 ekran degisimi fiyati nedir acaba?

  • Cep Hastanesi

   Samsung Galaxy S7 Ekran Değişimi 680,00 TL

 • yusuf berat

  a8 216 ekran

  • Cep Hastanesi

   Samsung Galaxy A8 Servis Orjinali Ekran Değişimi Fiyatı : 520 TL ✓ (6 ay garanti vardır. SIVI TEMAS , KIRILMA HARİÇ)

 • Fatma

  Benim telefonum samsung galaxy j7 pro durduk yere ekranında kenarinda mor leke oluştu garantiye girer mi peki ne yapmalıyım

  • Cep Hastanesi

   Merhaba Fatma Hanım;

   Malesef garantiye girmez. Mor lekenin kendiliğinden oluşması imkansız gibi bir şey. Mor lekeler baskı ve düşürme sonucunda oluşan şeydir.

   j730 ( j7 Pro ) komple servis orjinali ekran değişimi : 580 TL

 • FATMA PALA

  İYİ GÜNLER SAMSUNG J7 PRO EKRANI KIRILDI 1 HAFTA OLDU ORJİNAL EKRAN TAKTIRDIM 1 HAFTADAN SONRA MOR LEKELER ÇIKMAYA BAŞLADI .VE DAĞILIYOR ŞARJ ESNASINDA OLDU VE HİÇ BİR DARBE ALMADAN NEDEN KAYNAKLI OLABİLİR

  • Cep Hastanesi

   Cebinizde veya her hangi bir istemsiz baskı oluşmuştur içindeki mürekkep dağılmış olabilir.

 • Bahar karacak

  Telefonumun sağ alt köşesinde morarma var ekran değişimi ne kadar tutar markası samsung j7pro

  • Teknisyen

   Merhabalar; Bahar hanım, cihazınızın komple ekran değişimi olması gerekir. Detay için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Abdullah Şengül

  A7 2016 ekran degiştirme ucreti nekardır

  • Teknisyen

   Merhabalar; A7 2016 Servis orjinali ekranı 630 TL dir. Muadili 390 TL dir.

 • Buse ekici

  Merhaba benim dün telefonum az da olsa darbe alarak yere düştü ve ekran ilk başta notmaldi ondan sonra yavaş yavaş beyaz olmaya başladı şuan hala oluyor napmam lazım ayrıca bu ekran değiştirme kaç tl :/

  • Teknisyen

   Merhabalar; Cihazınızın ekranı değişmesi gerekir. Modelini yazarsanız fiyat bilgisi konusunda yardımcı oluruz.

 • Teknisyen

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir