Telefon Ekranı Çatlaması Sorunu Nasıl Giderilir

Telefon Ekranı Çatlaması Sorunu Nasıl Giderilir

Telefon Ekranı Çatlaması Sorunu Nasıl Giderilir, Telefon ekran çatlaması akıllı telefonlarda sıkça karşılaşılan durumlardan bir tanesidir. Telefonun yere düşmesi, üzerine istemsizce uygulanan baskılar, sert bir zemine çarpması veya aşırı ısınma sonrası ekran çatlayabilir.

Kullanıcılar tarafından sıkça sorulan sorulardan bir tanesi ise bu sorun nasıl giderilir olmaktadır.Ekran çatlaması sorununun çözümü değişiminin yapılmasıdır. Ama önemli olan ekran değişiminin nasıl, kimler tarafından, hangi ortamda ve hangi ayrıcalıklar sunularak yapıldığıdır. Şimdi telefon ekran çatlaması nasıl giderilir detaylı bir şekilde anlatalım.

Telefon Ekranı Çatlaması Sorunu Nasıl Giderilir Çözümü

Telefon ekran kırık ise, ekran değiştirilmelidir. Uzman ve tecrübeli akıllı telefon teknisyenleri ekran değiştirme iç edilmelidir. Değiştirilen teknik servis odası tamamiyle sterilize edilmeli ve statik elektrikten arındırılmalıdır.7/24 Güvenlik kameraları ile Denetim altında tutulmalıdır.

 1. Ekranı değiştirirken, dahili ekran + ön cam + Dokunmatik panel + Hariç panelden oluşan Özgün Ürün kullanılmalıdır.
 2. Değişiklikten sonra sizin için Mühim olan profil (uygulama, rehberlik, notlar, Galeri, vb.) silinmemelidir.
 3. Telefon performansında farkındalık yok, başka bir deyişle dokunmatik Sürat / duyarlık ve ekran parlaklığı çözünürlüğü.
 4.  Kırılmaz cam koruyucu Armağan ekran kırılmasını önlemek için ücretsiz olmalıdır.
Telefon Ekranı Çatlaması Sorunu Nasıl Giderilir
Telefon Ekranı Çatlaması Sorunu Nasıl Giderilir

Yukarıdaki öğelere İlave olarak, henüz Evvel dikkat edilmesi şart olan bir imzalı ve damgalı teknik servis güvence kartı ile cihazınıza verilmelidir. Bu şekilde, ekran konusunda sorunların garantisine sahip olmalısınız.

 

Ayrıca Bkz. “Cep Telefonu Ekran Cam Değişimi İçin Tıklayınız.”


Ekran değişiminden sonra verilerim silinecek mi?

Müşterilerimiz, mağazamızda yapılan dokunmatik ekran, cam veya LCD ekran değişikliklerinde rastgele bir veri kaybıyla karşılaşmazlar.
Telefonlarını Meydan müşteriler, iletişim listesini, fotoğraflarını ve uygulamalarını nerede olduklarını bulurlar. Anakart veya çip değiştirme gibi kimi Hususi durumlarda veriler silinecektir.

Telefon Ekranı Çatlaması Sorunu Nasıl Giderilir
Telefon Ekranı Çatlaması Sorunu Nasıl Giderilir

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; telefon ekranı çatladı dokunmatiği çalışmıyor, telefon ekranı çatladı kaça yapılır, telefon, ekranı çatladı dokunmatik çalışmıyor, telefon ekranı kırıldı, telefon ekranı kırıldı fiyat, telefon ekranı kırıldı numaraları nasıl alırım, telefon ekranı, kırıldı fotoğrafları nasıl alırım, telefon ekranı kırıldı garantiye girer mi, telefon ekranı kırıldı siyah oldu, telefon ekranı kırıldı bilgileri nasıl alırım, cep telefonu ekranı kırıldı, cep telefonu ekran çatlaması, telefon ekran çatlaması diş macunu, telefon iç ekranı kırıldı fiyat, lg telefon ekranı kırıldı fiyat, samsung telefon ekranı kırıldı fotoğrafları nasıl alırım, samsung telefon ekranı kırıldı fiyat, htc telefon ekranı kırıldı fiyat, iphone telefon ekranı kırıldı fiyat, huawei telefon ekranı kırıldı fiyat, sony telefon ekranı kırıldı fiyat, telefon ekran çatlaması garantiye girer mi, iphone telefon ekranı kırıldı garantiye girer mi, iphone ekran çatladı, iphone 6 ekran çatladı, telefon ekranı kırıldı içindekileri nasıl alırım


Telefon Ekranı Çatlaması Sorunu Nasıl Giderilir
5 (100%) 2 oy mevcut

1 Yorum

 • Teknisyen

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir