Telefon Ekranındaki Morarma Nasıl Geçer?
/ Yazan:Cep Hastanesi / Ekran Değişimi / 3 Yorum / 762 Görüntülenme

Telefon Ekranındaki Morarma Nasıl Geçer?

Telefon Ekranındaki Morarma Nasıl Geçer, Teknolojinin git gide yayılmasına bağlı olarak akıllı telefonlar konusunda ki alternatifler de çoğalmış durumdadır. Fiyat aralıkları değişiklik gösteren akıllı telefonlar her ne kadar kullanıcıların ihtiyaçlarını büyük oranda karşılasa da bazen can sıkıcı durumlar açığa çıkabilmektedir. Bunlardan biride telefon ekranında oluşan morluklardır.

Diğer adıyla mürekkep akması olarak da adlandırılan bu durum akıllı telefonlarda çatlama veya kırılma yaşandığı süreçte iç ekranda meydana gelmektedir. Kısa zaman içinde ekranın bir kısmını veya tamamını kaplayan bu mor lekeler akıllı telefonların iç ekranında ki piksellerin kırılması sonucunda açığa çıkmaktadır. Telefon ekranında morluk oluşmuşsa bunun tek çözüm yolu ekran değişimidir. Siyah, mor veya koyu mavi şeklinde ki bu renkler zamanla tüm ekranı kaplayarak telefonlarda ki görüntüyü kaybeder ve dokunmatiğin çalışmasına engel olur.


Telefon Ekranında Mürekkep Akması Sorununun Çözümü

Akıllı telefonların ekranında oluşan mor veya diğer renklerin çözümü ekran değişiminin yapılmasıdır. Akıllı telefonlarınızda koyu mavi, mor veya siyah renk oluşumu meydana geldiyse ve bu renkler sonrasında telefonunuzu aktif olarak kullanamıyorsanız telefonunuzu firmamıza getirerek ekran değişiminin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Alanında uzmanlık gösteren firmamız akıllı telefonunuzun ekran değişimi konusunda sizlere en iyi şekilde yardımcı olarak telefonunuzu en kısa sürede aktif bir şekilde kullanabilmeniz için yardımcı olacaktır.

Telefonun düşmesi, çarpma veya farklı surumlar sonucunda açığa çıkan mürekkep dağılması telefonun garanti kapsamına girmemektedir. Bundan dolayı mürekkep dağılmasına çözüm bulmak için ekran değişimi yaptırma konusunda kendi imkânlarınızı kullanmak durumundasınız. Konu ile alakalı firmamızın yetkili servisleri ile iletişime geçtiğiniz taktirde firmamız çalışanları sizlere gereken en iyi hizmeti sunmaya çalışacaklardır. Alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından tamiri yapılacak olan akıllı telefonunuza özgü orijinal ürün ve ekipmanlar kullanılmaktadır.

 

Ayrıca Bkz. ” Ekran Değişimi İçin Tıklayınız.”

Firmamız çalışanları ekran değişimini maksimum 60 dakika içerisinde tamamlamaktadırlar. Garanti kapsamı dışında çözeceğiniz sorunlarınız için alanında uzman firmalar ile çalışmanız oldukça önemlidir. Telefonunuzun orijinal parçalarının yerine orijinal parçalar takılmasını ve telefonunuzun eski performansını göstermesini istiyorsanız bu konuda tereddüt etmeden firmamızdan destek alabilirsiniz.


Telefon Ekranındaki Morarmayı Nasıl Düzeltirim?

Telefon ekranında çıkan morluklar mürekkep dağılması sonucunda oluşmuşsa ciddi bir sorun ile karşı karşıyasınız demektir. Bu durum nasıl açığa çıktı, telefonunuz düştü mü yoksa sert bir yere mi çarptı, sıvı mı aldı gibi sorulara yanıt bulmanız önemlidir. Ekranınızın iç kısmının tamamen kırılması ve buna bağlı olarak mürekkebinin dağılması telefonunuzun kullanılamaz hale gelmesine sebep olabilir.

Bu durum karşısında telefonunuzu geri kazanmak ve uzun bir dönem tekrar kullanmak istiyorsanız teknik alt yapısı oldukça donanımlı ve konu hakkında alanında uzman kişiler ile çalışmanız önemlidir. Telefonunuzu verimli bir şekilde kullanmak ve yetkili servisin size sağlayacağı avantajlardan faydalanmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçmenizi öneririz.

İç ekran ve ekran değişimi konusunda firmamızın müşterilerine sağladığı çok özel çalışmaları bulunmaktadır. İç ekranda mürekkebin dağılması sonucu telefonun eski performansına döndürülmesi ve iç aksamının temizlenmesi konusunda firmamız çalışanları büyük bir profesyonellik göstererek telefonunuzun kısa sürede tamir edilmesini sağlamaktadır. Telefonunuzda değiştirilmesi gereken tüm parçalar orijinali ile değiştirilir.

Düşme veya alınan darbe sonucu kötü bir görüntünün açığa çıkmasına neden olan bu durum konusunda yetkili servisimiz tüm endişelerinizi silerek sizlere eskisinden de yeni ve performansı yüksek bir akıllı telefon sunmaktadır. Her parça değişimi ve ekran değişimi konusunda gerekli araştırmalar ve deneyimler sonucunda ustalık kazanmış ve yeterli bilgiye sahip olan firmamız sizlere akıllı telefonlarınız garanti kapsamı dışında ki sorunlarında en iyi şekilde yardımcı olmaktadır.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi


Telefon Ekranındaki Morarma Nasıl Geçer?
5 (100%) 2 oy mevcut

3 Yorum

 • Mira kaya

  Adanada bayiginiz varmi

  • Cep Hastanesi

   Malesef adanada şubemiz yok.

   Cihazınızı bize kargo ile ücretsiz şekilde gönderebilirsiniz.

   Buraya tıklayarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 • Teknisyen

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir