Telefon Ekranındaki Morarma Nasıl Geçer?
/ Yazan:Cep Hastanesi / Ekran Değişimi / 39 Yorum / 6197 Görüntülenme

Telefon Ekranındaki Morarma Nasıl Geçer ?

Telefon Ekranındaki Morarma Nasıl Geçer, Teknolojinin git gide yayılmasına bağlı olarak akıllı telefonlar konusunda ki alternatifler de çoğalmış durumdadır. Fiyat aralıkları değişiklik gösteren akıllı telefonlar her ne kadar kullanıcıların ihtiyaçlarını büyük oranda karşılasa da bazen can sıkıcı durumlar açığa çıkabilmektedir. Bunlardan biride telefon ekranında oluşan morluklardır.

Diğer adıyla mürekkep akması olarak da adlandırılan bu durum akıllı telefonlarda çatlama veya kırılma yaşandığı süreçte iç ekranda meydana gelmektedir. Kısa zaman içinde ekranın bir kısmını veya tamamını kaplayan bu mor lekeler akıllı telefonların iç ekranında ki piksellerin kırılması sonucunda açığa çıkmaktadır.

Telefon ekranında morluk oluşmuşsa bunun tek çözüm yolu ekran değişimidir. Siyah, mor veya koyu mavi şeklinde ki bu renkler zamanla tüm ekranı kaplayarak telefonlarda ki görüntüyü kaybeder ve dokunmatiğin çalışmasına engel olur.

Telefon Ekranında Mürekkep Akması Sorununun Çözümü

Akıllı telefonların ekranında oluşan mor veya diğer renklerin çözümü ekran değişiminin yapılmasıdır. Akıllı telefonlarınızda koyu mavi, mor veya siyah renk oluşumu meydana geldiyse ve bu renkler sonrasında telefonunuzu aktif olarak kullanamıyorsanız telefonunuzu firmamıza getirerek ekran değişiminin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Alanında uzmanlık gösteren firmamız akıllı telefonunuzun ekran değişimi konusunda sizlere en iyi şekilde yardımcı olarak telefonunuzu en kısa sürede aktif bir şekilde kullanabilmeniz için yardımcı olacaktır.

Telefonun düşmesi, çarpma veya farklı surumlar sonucunda açığa çıkan mürekkep dağılması telefonun garanti kapsamına girmemektedir. Bundan dolayı mürekkep dağılmasına çözüm bulmak için ekran değişimi yaptırma konusunda kendi imkânlarınızı kullanmak durumundasınız.

Konu ile alakalı firmamızın yetkili servisleri ile iletişime geçtiğiniz taktirde firmamız çalışanları sizlere gereken en iyi hizmeti sunmaya çalışacaklardır. Alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından tamiri yapılacak olan akıllı telefonunuza özgü orijinal ürün ve ekipmanlar kullanılmaktadır.

Huawei Y9 Ekran Değişimi

Firmamız çalışanları ekran değişimini maksimum 60 dakika içerisinde tamamlamaktadırlar. Garanti kapsamı dışında çözeceğiniz sorunlarınız için alanında uzman firmalar ile çalışmanız oldukça önemlidir. Telefonunuzun orijinal parçalarının yerine orijinal parçalar takılmasını ve telefonunuzun eski performansını göstermesini istiyorsanız bu konuda tereddüt etmeden firmamızdan destek alabilirsiniz.

Telefon Ekranındaki Morarmayı Nasıl Düzeltirim?

Telefon ekranında çıkan morluklar mürekkep dağılması sonucunda oluşmuşsa ciddi bir sorun ile karşı karşıyasınız demektir. Bu durum nasıl açığa çıktı, telefonunuz düştü mü yoksa sert bir yere mi çarptı, sıvı mı aldı gibi sorulara yanıt bulmanız önemlidir.

Ekranınızın iç kısmının tamamen kırılması ve buna bağlı olarak mürekkebinin dağılması telefonunuzun kullanılamaz hale gelmesine sebep olabilir.

Bu durum karşısında telefonunuzu geri kazanmak ve uzun bir dönem tekrar kullanmak istiyorsanız teknik alt yapısı oldukça donanımlı ve konu hakkında alanında uzman kişiler ile çalışmanız önemlidir. Telefonunuzu verimli bir şekilde kullanmak ve yetkili servisin size sağlayacağı avantajlardan faydalanmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçmenizi öneririz.

Telefon Ekranındaki Morarma Nasıl Geçer?

İç ekran ve ekran değişimi konusunda firmamızın müşterilerine sağladığı çok özel çalışmaları bulunmaktadır. İç ekranda mürekkebin dağılması sonucu telefonun eski performansına döndürülmesi ve iç aksamının temizlenmesi konusunda kısa sürede tamir edilmesini sağlamaktadır. Telefonunuzda değiştirilmesi gereken tüm parçalar orijinali ile değiştirilir. Kötü görüntünün açığa çıkmasına neden olan durumu sıfırlıyoruz. Her parça değişimi ve ekran değişimi konusunda gerekli araştırmalar ve deneyimler sonucunda ekibimiz ustalık kazanmıştır. Yeterli bilgiye sahip olan firmamız sizlere akıllı telefonlarınız garanti kapsamı dışında ki sorunlarında en iyi şekilde yardımcı olmaktadır.

39 Yorum

 • İnsan anlamaz

  Samsung Galaxy note 3 kç TL ekran değişimi

  • Cep Hastanesi

   Merhabalar;
   Samsung Note 3 Orijinal Ekran Değişimi Fiyatı: 549 TL
   Samsung Note 3 A Kalite Ekran Değişimi Fiyatı: 449 TL

 • Necati Yigit

  Merhaba bende de oldu öyle.Telim samsung galaxy note 5.Ücreti ne olur?

 • melisa

  merhaba samsung galaxy a5 telefonum için böyle bi sorun yaşıyorum ekran değişimi ne kadar tutar ve gönderdikten ne kadar süre sonra elime ulaşır?

  • Cep Hastanesi

   Merhabalar komple ekran değişmesi gerekiyor A500 ( A5 2015 ) Orjinal Ekran Değişimi Fiyatı 599 TL dir.kargo ile göderimlerde ortalama 3 iş günü içerisinde yapılıp geri dönüyor.

 • İsmail

  J7 pro ekran değişim fiyatı ne kadardır

  • Cep Hastanesi

   merhaba :
   Samsung Galaxy J7 Pro A Kalite Ekran Değişimi Fiyatı 399 TL
   Samsung Galaxy J7 Pro Orjinal Ekran Değişimi Fiyatı 680 TL

 • naciye

  merhaba c7pro telefonum mor bir noktayla butun ekrani kapladi ana ekranda herhangi cizik kirik yok fiyati ne olur bide daha ekran degiseli 3ay oluyor degistirene bir hak iddia edilebilinirmi

  • Cep Hastanesi

   MERHABALAR; İÇTEN KIRILMIŞ EKRANINIZ HERHANGİ Bİ HAK TALEP EDEMEZSİNİZ TABİKİ YİNEDE GÖSTERMENİZ GEREKİYOR AYNI FİRMAYA

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir