telefon-hic-wi-fi-gormuyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 293 Görüntülenme

Telefon Hiç Wi-Fi Görmüyor

Telefon Hiç Wi-Fi Görmüyor,Bu yazımızda sizlere Android Wi-Fi kablosuz ağ çözümü hakkında bazı bilgiler vereceğiz, Wi-Fi ağına bağlanamama gibi istenmeyen sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Son zamanlarda Android telefonun wifi görmemesi gibi sorunlarla karşılaşan birçok kullanıcı olduğunu söylemek yanlış olmaz. Android telefonların mevcut Wi-Fi ağlarına bağlanamamasının birkaç nedeni vardır. Bunun nedeni bağlı Wi-Fi ağı veya telefonun kendi yazılımı olabilir. Böyle bir durumda hem Wi-Fi ağı hem de Samsung Android telefon kontrol edilmelidir. Bu şekilde, sorunun tam olarak neden ortaya çıktığını bulmak mümkün olabilir.

Wi-Fi-Kablosuz Ağa Bağlanma Sorunu Nasıl Çözülür?

Android cihazlarındaki yaygın ağ sorunları, bir Wi-Fi ağına bağlanamama gibi çeşitli sorunları içerir. Birçok kullanıcıdan gelen şikayetleri android telefonumun wifi görmediği şeklinde görmek mümkün. Genel olarak, sorunun çözümü donanımdan olmadığı sürece zor değildir. Ancak, donanım sorunları uzmanların yardımına ihtiyaç duyar. Böyle bir durumda telefonun Wi-Fi kartının değiştirilmesi gündeme gelebilir. Ayrıca telefonlarında Wi-Fi ağına bağlanma sorunu aşağıdaki gibidir ;

 • Önce telefonun kablosuz ağını kapatmayı ve ardından tekrar açmayı deneyin.
 • Güncel yazılım için Samsung telefonunuzu kontrol edin. Bunu kontrol etmek için, Ayarlar sekmesindeki yazılım sürümüne bakın.
 • Ağ ayarlarını sıfırlayın ve telefonu yeniden başlatın. Çözüm bu değilse, telefonu fabrika ayarlarına döndürmeyi deneyin.
 • Kendi Wi-Fi ağınıza bağlanmada sorun yaşıyorsanız, önce modem ayarlarını sıfırlayın ve ardından tekrar bağlanmayı deneyin. Ek olarak, ilgili modemde kablosuz ağların açık olduğunu kontrol edin.
 • Ayrıca, modeme bağlıysanız ve yine de internete erişemiyorsanız, DNS ile ilgili sorunlar için ağ ayarlarını kontrol edin ve farklı bir DNS’de oturum açarak internete yeniden bağlanmayı deneyin.
 • Wi-Fi kartıyla ilgili bir sorun da olabilir. Donanım sorunları için uzman teknisyenler tarafından telefonu görmenizde fayda var.
Xiaomi Cam Onarımı

Telefon Wifi Görmeme Sorunu

Telefon Hiç Wi-Fi Görmüyor ,Samsung telefonlarında Wi-Fi sorunlarına neden olan en önemli faktörlerden biri, Wi-Fi kartlarında bazı sorunlar olması gerçeğidir. Bazen yazılım güncellemeleriyle çözülen sorun donanımla ilgiliyse, uzman servislerin yardıma ihtiyacı vardır. Kullanıcıların donanım sorunlarına kendi tesislerinde çözüm bulmaları genellikle zordur. Bu nedenle istenmeyen telefon arızalarını önlemek için sorunun uzman teknisyenler tarafından çözülmesi gerekir. Aksi takdirde telefonda farklı donanımlarda sorunlar yaşanabilir veya her zaman telefonun tamamen uykuda olduğu gibi durumlar olabilir.

Telefon Wi-Fi Kablosuz Ağ Görmüyor Sorunu İçin En Doğru Adres

Android cihazlarınızın tüm Wi-Fi sorunları için servisimize gelerek istediğiniz sonuçları bizimle en kısa sürede alabilirsiniz. Telefon servisimiz sektörün önde gelen isimlerinden olup uzman teknisyenler ile sizlere hizmet vermektedir. Bizimle kaliteli bir işçilik ve profesyonel çözümleri en kısa sürede görebilirsiniz. Konusunda uzman kadrosu ile sizleri ağırlayan firmamız, parça ve işçilik garantili hizmetler de sunmaktadır. Ayrıca uygun fiyat aralıkları sağlar ve Samsung telefonlarınızdaki Wi-Fi kablosuz ağ sorunlarını mümkün olan en kısa sürede düzeltir. Hızlı ve güvenilir telefon tamir ve onarım hizmetleri için hemen bizimle iletişime geçin ve profesyonel hizmetlerimizi daha yakından görün.

iPhone 6 Batarya Değişimi 

Cep Hastanesi teknik servis atölyesinde iPhone 6 Batarya Değişimi Tamiri nasıl yapılıyor merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz. Dilerseniz YouTube kanalımızdaki diğer videolara bakarak kendi telefonunuzun ekran değişimini nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek diğer ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

1 Yorum

 • Cep Hastanesi

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir