Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Telefon Hızlandırma Programı

Telefon Hızlandırma Programı

Telefon Hızlandırma Programı

Telefon Hızlandırma Programı , Telefon modeli veya işletim sistemi ne olursa olsun, yavaşlama sorunu kaçınılmazdır.Android işletim sistemini kullanarak bir telefonu hızlandırmak için aşağıdaki yöntemleri kolayca uygulayabilirsiniz. Bu yöntemlerden bazıları da telefonunuzun şarj ve internet verileri size para kazandıracak.

Akıllı telefon kullanıcılarının yaşadığı yaygın sorunlardan biri, telefonun zamanla yavaşlamasıdır. Telefon modeli veya işletim sistemi ne olursa olsun, yavaşlama sorunu kaçınılmazdır. En yeni iPhone’u kullansanız bile, Samsung S9 Plus birkaç ay sonra biraz yavaşlayacaktır. Neyse ki, bunun için bazı çözümler var.

Android İçin En İyi Hızlandırma Uygulamaları

Android Telefonlar son yıllarda daha istikrarlı hale gelmiş olsa da, giriş seviyesi Android telefon ve tablet kullanıcıları hala telefonlarının hızından memnun değiller. Bunun başlıca nedenleri yetesiz RAM ve işlemci performansıdır.

İlginizi Çekebilir: Twitter Hesap Silme

En İyi Telefon Hızlandırıcısı

Aşağıda sizlere en iyi telefon hızlandırıcı uygulamalarından bahsetmeye çalıştık.

Clean Master

Tablet ve telefon hızlandırıcı elbette temiz ustadır. Bu program ile cihazınızda RAM temizleyebilirsiniz. Buna ek olarak, eski uygulamadan verileri silebilirsiniz, telefondan verileri silebilirsiniz dosyaları ile telefonunuzda olmak istemiyorum.

Bu uygulama memnun ve kullanıcıların %94 tarafından tavsiye edilir.

Clean Master

Önbellek Temizleyici

En iyi telefon hızlandırıcı olarak ikinci sırada yer alıyor. Adından da anlaşılacağı gibi, bu program bir önbellek temizleme uygulaması iyi bir iş yapıyor. Bazı kullanıcılar arayüzü beğenmese de, telefon hızlandırma programlarının en önemli özelliklerinden biridir.

On Bellek Temizleyici

Speed Booster

Söylentilere göre, bu, tabletleri ve telefonları %60 oranında hızlandıran son telefon hızlandırıcısıdır. Bu uygulamadan geçen kullanıcıların %90’ı maalesef bu arayüz rakipleri kadar başarılı değil.

Speed Booster

Android Telefonunuzu Nasıl Hızlandırabilirsiniz ?

Önbellek verileri cihazınızı hızlandırmak için aslında. Telefonunuz bazı verileri kaydedebilir ve sistemden yükleme sürelerini azaltabilir. Örneğin, bir web sitesine veya uygulamaya her girdiğinizde, cihaz internet’ten tüm verileri tekrar tekrar indirmek yerine daha önce indirilen verileri kullanır. Böylece, web sayfaları daha hızlı yüklenir, uygulamalar daha hızlı işlenir.

Nasıl Yapılır ?

  • Ayarlar menüsünden Hafıza bölümüne girin.
  • “Önbelleklenen Veriler” kısmına dokunun.
  • Silme işlemini onaylayın.

Sorun şu ki, akıllı telefonunuzun zamanla biriktirdiği önbellek verileri, dahili depolama alanının çoğunu dolduracak ve telefonu yavaşlatacaktır. Aylar önce ziyaret ettiğiniz bir web sitesi için artık verilere ihtiyacınız olmayabilir. Bu nedenle, bu verileri zaman zaman temizlemek, telefonun ağırlaşmasını önleyecektir.

Telefonunuza Depolama Alanını Açın

Android’i nasıl hızlandıracağınızı düşünüyorsanız, depolama alanına göz atmanız gerekir. Araştırmaya göre, çoğu akıllı telefon kullanıcısı tüm müzik kütüphanesini cihazlarında tutuyor. Telefonunuzun çalışması için boş alana ihtiyacı var. Bu nedenle, tüm belleği müzik, fotoğraf ve video dosyalarıyla doldurmadığınızdan emin olun.

Dosyalarınızı periyodik olarak temizleyerek, ek depolama alanı boşaltabilir ve telefonunuzu rahatlatabilirsiniz.

Nasıl Yapılır ?

  • Dosyalarım menüsüne girdiğinizde müzik, video, fotoğraf gibi dosyaların toplamda ne kadar yer kapladığını görebilirsiniz.
  • Buradan eski dosyalarınızı bilgisayarınıza aktararak silebilir ve kalan dosyaların ne kadar yer kapladığını kontrol edebilirsiniz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; telefon hızlandırma programı apk , telefon hızlandırma programı ios , telefon hızlandırma programı iphone , tel hızlandırma programı , telefonları hızlandırma programı , telefon internet hızlandırma programı , telefon oyun hızlandırma programı , lg telefon hızlandırma programı , telefon hızlandırma programı indir

Kullanmadığınız Uygulamaları Kaldırın

İlk olarak, hangi uygulamaları telefonda tutmak istediğinize veya hangi uygulamaları sıklıkla kullanacağınıza karar vermeniz gerekir. RAM aşırı ve sistemin hızını etkileyebilir birçok uygulama vardır. Uygulamayı şu an için kullanmasanız da, birçoğu arka planda çalışmaya devam eder. Telefon Hızlandırma Programı Hatta artık bu uygulamalardan bazılarını kullanmak mümkün olmayabilir veya bunları indirdikten sonra bunları hiç kullanmamış. O zaman silme zamanı.

Nasıl Yapılır ?

  • Ayarlar menüsünden Uygulama Yöneticisi’ne girin.
  • Burada telefonunuzdaki tüm uygulamaları görebilir ve kullanmadıklarınızı silebilirsiniz.