Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Telefon Kaskosu Neleri Kapsar

Telefon Kaskosu Neleri Kapsar

Telefon Kaskosu Neleri Kapsar

Telefon kaskosu neleri kapsar sorusu günlük yaşamda cep telefonu kullananların oranı bir hayli yüksektir. Bir iletişim kaynağı olarak kullanılan akıllı cep telefonları, bankacılıktan diğer tüm işlemlere kolaylık sağlar. Bu sebeple, yeni bir akıllı telefon modeli seçerek, nitelikli bir kullanım imzalayabilirsiniz. Yeni bir model satın almak ne zaman dikkate alınması gerekli olan bazı detaylar vardır.

Telefon Kaskosu Neleri Kapsar; Her şeyden önce, satın alınacak model özellikli olmalı ve şarj süresi uzun olmalıdır. Bu şekilde, verimli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Ram ve bellek yüksek, sağlıklı sonuçlar elde etmenizi sağlar. İşlemci hızı, telefonun hızlı kullanımını destekler.

Kasko Nedir, Ne İşe Yarar

Cep telefonu satın aldığınızda, ilgili sigorta acenteliği tarafından sigortalanacaksınız. Bu sigorta isteğe bağlıdır ve mecburi kapsamına dahil değildir. Ancak, telefonunuzu olumsuz durumlara karşı korumak isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz. Casco yeni satın alınan tüm cep telefonlarına yapılabilir.

Bunun için, satın alma noktasında sigorta istenirse önceden belirtmek faydalı olacaktır. Sigortanın süresi bir senedir ve cep telefonunun alındığı gün başlar. 1 senelik bu süre zarfında, cep telefonunuzun herhangi bir hasarına karşı önlem alacaksınız. Kasko ücretleri bir hayli düşüktür ve nakit veya taksitle ödeme yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7 Su Geçirdi

Telefon Kaskosu Neleri Kapsar Çözümü

Cep telefonu sigortası kapsamı özel koşullar ile belirtilir. Bu terimleri okuyarak bilgi alabilirsiniz. Sigortanın kapsamı hırsızlık, kırılma, bozulma ve benzeri olumsuz şartları içerir. Bu gibi durumlarda, sigortanız için teknik servise başvuru yapabilirsiniz. Sigorta kapsamında onarımlar yapıldığında, herhangi bir ek ücret alınmayacaktır.

Garanti kapsamındaki cihazların çalınması durumunda, cihazınızın beslemesi geri yapılmaz. Bununla beraber, kasklı bir cihaz çalınırsa ve bu belgelenirse, cep telefonunuzu kasktan isteyebilir ve yeni bir tane alabilirsiniz. Bu seni koruyacak. Yeni bir model cep telefonu satın aldığınızda, motor sigortasına sahip olmayı unutmayın. Buda uzman bir şekilde sağlıklı bir kullanım için anahtar sağlayacaktır.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; telefon kaskosu neleri kapsar vatan , turkcell telefon kaskosu neleri kapsar , teknosa telefon kaskosu neleri kapsar , telefon kaskosu vodafone neleri kapsar , gulf sigorta telefon kaskosu neleri kapsar , media markt telefon kaskosu neleri kapsar , telefon kaskosu neleri kapsıyor , cep telefon kaskosu neleri kapsar , telefon kaskosu neleri karşılar , telefon kaskosu nedir , cep telefonu sigortası neleri kapsar , telefon kaskosu kapsamı , en iyi telefon kaskosu , samsung telefon kaskosu neleri kapsar , telefon kasko nedir neleri kapsar , telefon kaskosu nereden yapılır , telefon kasko ücreti , telefon kaskosu fiyat , cep telefonu kaskosu neleri kapsar , telefon kaskosu neyi kapsar.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.