Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Telefon Kulaklığının Sol Tarafından Ses Gelmiyor

Telefon Kulaklığının Sol Tarafından Ses Gelmiyor

Telefon Kulaklığının Sol Tarafından Ses Gelmiyor

Telefon Kulaklığının Sol Tarafından Ses Gelmiyor; Akıllı telefon kullanıcılarının yaşadığı problemlerden biri, kulaklığın sol veya sağ tarafında ses bulunmamasıdır. Kulaklığınızı ayrı bir cihazda kullandığınızda her ikisinden de ses alırsanız, sorun telefonun kulaklık soketindeki bir arızadan kaynaklanır. Çözüm, kulaklık soketini uzman bir telefon teknisyeni tarafından değiştirmektir.

Telefon Kulaklığının Sol Tarafından Ses Gelmiyor; Önemli sayıda iPhone kullanıcısı çeşitli sebeplerle hoparlör sorunlarıyla karşı karşıya. Bazen, bir oyun oynarken, yanlışlıkla sesin kapatılmasına neden olur ve zaman zaman yanlış takılmış bir dış kap sebebiyle iPhone’un hoparlöründen gelen ses sorunuyla karşılaşırız. Apple uzman ekibi olarak, kullanıcılarımızın problemlerini iPhone Hoparlör Sorunları ile çözmek için bir rehber makale yazmaya karar verdik.

Kulaklık Soketi Değişimi

Kulaklık soketi değiştirme tecrübeli ve uzman Cep Hastanesi teknisyenleri tarafından yapılır. Teknik servis adresimize ulaşırsanız değişim süresi ortalama 1 saattir ve tek taraflı ücretsiz gönderim hizmetimizin kullanıldığı 3 (üç) iş günüdür.

  • Kulaklık jakı girişi değişimi sonrası bilgileriniz silinmez.
  • Orjinal ürün kullanılır.
  • Yapılan işlemler garantilidir.

Telefon Kulaklığının Sol Tarafından Ses Gelmiyor

Kulaklığın sol tarafında bir sorun yaşamaktaysanız, iki ayrı durum olabilir. Günümüzde, bildiğiniz üzere, pek çok kişi sol veya sağ taraftan ses duymuyor. Bu sorun, kulaklık veya telefonun kulaklık jakından kaynaklanabilir. Sorunun nerde olduğunu nasıl anlayacağınızı ve sorun telefonda ise nasıl düzeltileceğini sizinle paylaşacağız.

Telefon Kulaklığının Sol Tarafından Ses Gelmiyor
Telefon Kulaklığının Sol Tarafından Ses Gelmiyor

iPhone Hoparlöründen Ses Gelmiyor Sorunu Çözümü

Bir oyun veya İzlediğiniz bir video sırasında yanlışlıkla elinize vurarak iPhone’u susturmadığınızdan emin olun. Bunu yapmak için, iPhone’un sol tarafındaki ses açma / kapama düğmesini kontrol edin. iPhone’un sol tarafındaki ses açma tuşuna (artı düğmesi) devamlı olarak basın ve iPhone’un ses seviyesinin ekranda açık olduğu bildirimini görün. Ardından, iPhone ana ekranındayken, bildirim ekranını aşağıdan açın ve sesi burdan da kaldırın.

İlginizi Çekebilir: Samsung Galaxy Parmak İzi Okuyucu Çalışmıyor

Kulaklığın Tekinden Ses Gelmiyor, Neden

Kulaklık ayrı bir cihazda (örneğin bilgisayar) çalışıyorsa, ancak işe yaramazsa veya telefona taktığınızda çok az ses var ise, bu meselenin sebebi kulaklık soketi arızasıdır. Genellikle sıvı ve nem temasından sonra oksidasyon veya darbelerden kaynaklanan hasar sebebiyle oluşur. Bir önceki bölümde de belirttiğimiz gibi, tek çözüm alanı değiştirmektir.

Kulaklık Giriş Soket Değişimi
Kulaklık Giriş Soket Değişimi

Kulaklık Giriş Soket Değişimi

Kulaklık jakı onarımı siz kıymetli müşterilerimiz için İstanbul Bakırköy iş yerimizde yapılmaktadır. Dileyenler iş yerimize gelip kısa zamanda telefon onarımı yapabilirler. İstanbul’da ya da uzak İlçelerde yaşamıyorsanız, bu da çözümdür. Türkiye bizim ücretsiz nakliye seçeneği tüm vardır. Telefonunuzu kapınızdan ücretsiz olarak alıp evinize ücretsiz olarak geri gönderiyoruz. Telefon modeliniz ve kulaklık soketi değiştirme ücretleriniz hakkında bilgi almak dilerseniz, makalenin alt kısmında da bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; telefon kulaklığın sol tarafından ses gelmiyor , kulaklığın sol tarafından ses gelmiyor , kulaklığın sol tarafından ses gelmiyor PC , iphone kulaklığın sol tarafından ses gelmiyor , telefon kulaklığının birinden ses gelmiyor , telefon kulaklığın birinden ses gelmiyor , kulaklığımın sol tarafından ses gelmiyor , telefon kulaklığın sağ tarafından ses gelmiyor.