Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Telefon Nasıl Tamir Edilir

Telefon Nasıl Tamir Edilir

Telefon Nasıl Tamir Edilir

Telefon Nasıl Tamir Edilir; Cep Telefonu tamirini öğrenmek istiyorum: Cep Telefonları elinde, cebinde. Türkiye’de 50 milyon kullanıcı ile büyük bir endüstri yaratmak. Cep telefonlarının çoğu artık küçük bir bilgisayar. Cep telefonlarının arızalanması sonucu meydana gelen Tamir, bakım ve teknik servis alt sektör haline geldi.

Telefon Nasıl Tamir Edilir; Cep telefonu ve PDA tamir ve servis sektörü sürekli büyüyor. Bu sektörde, hem çalışma hem de bir iş kurma kazançlı.

Ekranı Gelmeyen Telefon Nasıl Tamir Edilir

Ekrana gelmeyen telefon, bugün sık karşılaşılan sorunlar arasında yer almakta. Cihaz bütünüyle şarj olduğunda bile, açıldığında, arka ışık asla yanmaz veya yalnızca arka ışık yanar. Ekran olmadan telefon arızası en sinir bozucu arızalardan birisidir. Bu problemde, cihazdan hiçbir görüntü alınamadığından, üstünde hiçbir işlem yapılamaz ve bütünüyle kullanılamaz hale gelir. Peki bu sorun neden ortaya çıkıyor ve nasıl çözülüyor? Her şeyden önce, en yaygın sebeplerden biri sıvı hasarıdır.

Cihaz tarafından alınan sıvı oksitlenebilir veya kısa devre yapabilir ve görüntüyü yansıtmaktan sorumlu LCD paneli bozabilir. Benzer şekilde, LCD flex kablosu hasar gördüğünde, ekranda hiçbir görüntü görüntülenmez. Ancak burda önemli bir nokta var. Cihazınızı açtığınızda ekran arka ışığı açıksa, yani ekran siyah kalsa bile, yanarsa sorun yazılım olabilir. Teknisyenlerimiz bunu anlamak için cihazınızı yedekleyecek ve daha sonra tekrar sıfırlayacaktır. Bu şekilde, herhangi bir yazılım değişikliğinin ekranın başarısız olmasına neden olup olmadığı belirginleşir. Sıfırlamadan sonra sorun devam ederse, bir sonraki adıma geçin.

Cep Telefonu Tamir Öğrenmek İstiyorum Tanımı

Cep Telefonu tamirini öğrenmek istiyorum: Cep Telefonları elinde, cebinde. Türkiye’de 50 milyon kullanıcı ile büyük bir endüstri yaratmak. Cep telefonlarının çoğu artık küçük bir bilgisayar. Cep telefonlarının arızalanması sonucu meydana gelen Tamir, bakım ve teknik servis alt sektör haline geldi. Cep telefonu ve PDA tamir ve servis sektörü sürekli büyüyor.

Bu sektörde, hem çalışma hem de bir iş kurma kazançlı. Ancak burda önemli bir nokta var. Cihazınızı açtığınızda ekran arka ışığı yanıyorsa, yani ekran siyah kalsa bile, ekran yanıyorsa, sorun da yazılım olabilir. Teknisyenlerimiz bunu anlamak için cihazınızı yedekleyecek ve daha sonra tekrar sıfırlayacaktır. Bu şekilde, herhangi bir yazılım değişikliğinin ekranın başarısız olmasına neden olup olmadığı belirginleşir. Sıfırlamadan sonra sorun devam ederse, bir sonraki adıma geçin.

Suya Düşen Telefonu Kurtarma Yöntemleri

Binlerce liraya  satın aldığınız akıllı telefonunuza su döktüğünüzü, tuvalete düştüğünüzü veya cebinize unuttuğunuzu ve havuza girdiğinizi düşünün. Böyle bir durumda, ” keşke 300 liradan fazla Türk Lirası verseydim ve sigorta yaptırsaydım.”Eh, telefon tamir suya düşüyor? Telefonu sıvı teması sebebiyle teknik servise verdiğinizde, kullanıcı hatası sayıldığından muhtemelen garanti kapsamı dışındadır. Bu ekstra ücret manasına gelir. Ama panik yapma. Sadece 4 adımda suya düşen telefonunuzu kurtarın.

İlginizi Çekebilir: Ekranı Giden Telefon Nasıl Tamir Edilir

(GSM) Cep Telefonu Tamir Öğrenmek İstiyorum ile Kazanacaklarınız

  • iPhone, BlackBerry, Nokia, Samsung, SonyEricsson gibi büyük markalarla her çeşit marka / model telefona müdahale etme becerisi.
  • Bir dükkanınız var ise, eğitim sırasında getireceğiniz cihazların onarımı
  • Teknik servis malzeme satışları-hangi distribütörlerden, en ucuz, en iyi nereden alınır
  • Yazılım Yükleme (Iskarta)
  • Teknik eğitimle beraber, endüstrinin nasıl çalışmakta olduğu hakkında bilgi. İş imkanları ve pazarlama
  • 15 yılı aşkın deneyimi ile uzman eğitmenimiz ile eğitim
  • Eğitim Sonrası, Hemen Kazanmaya Başlayın
Suya Düşen Telefonu Kurtarma
Suya Düşen Telefonu Kurtarma

Cep Telefonu Tamirini Nasıl Gerçekleştiriyoruz

Cep telefonlarımız firmamız tarafından tamir edilirken, önce bilgi alırsınız. Sizden telefonunuzda ne tür bir sorun olduğunu öğrendikten sonra, telefonunuzu alacağız. Hem uzman personel hem de gelişmiş ekipmanlarla kısa zamanda almış olduğumuz telefonun ne tür bir arıza olduğunu tespit ediyoruz. Bundan sonra, arızanın onarımı için gerekli eylemleri belirliyoruz. Yedek parçalar aynı anda kullanılacaksa, marka ve modele uygun orijinal parçalar sağlamaktayız.

Bundan sonra, tecrübeli çalışanlarımız gelişmiş ekipman ve orijinal parçaları kullanarak cihazı onarır. Nasıl cep telefonları onarmak için? Soru firmamız tarafından bu şekilde cevaplanmaktadır. Aynı zamanda, cep telefonları tamir edildikten hemen sonra size teslimi yapılır. Firmamız bu hizmette size yardımcı olur ve telefonlarınızın tamir edilmesini sağlar.

Herhangi bir marka veya modeldeki her çeşit telefonu hızlı ve kolay bir biçimde onarabiliriz. Firmamız devamlı olarak bu hizmeti aktif olarak vermektedir. Bu şekilde, hizmet almak için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; bozuk telefon nasıl tamir edilir , ıslanan telefon nasıl tamir edilir , telefon ekranı nasıl tamir edilir , telefon anakart nasıl tamir edilir , açılmayan telefon nasıl tamir edilir , şarj almayan telefon nasıl tamir edilir , ekranı kararan telefon nasıl tamir edilir , suya düşen telefon nasıl tamir edilir , akıllı telefon nasıl tamir edilir , telefon şarj aleti nasıl tamir edilir.