Telefon Rehberi Nasıl Yedeklenir
/ Yazan:Cep Hastanesi / Teknik Servis / 1 Yorum / 397 Görüntülenme

Telefon Rehberi Nasıl Yedeklenir

Telefon Rehberi Nasıl Yedeklenir Bu makalede, telefon rehberinizi nasıl yedeklersiniz? Size en kısa ve en basit yöntemleri sağlayacağız. Düne kadar, telefon kitapları sınırlı sayıda kişiyi kaydetmeyi başardı. Sadece SIM kart hafızasında saklayabileceğimiz Kişi sayısı sınırlıydı, bu yüzden problemler vardı.

Akıllı telefonların yayılmasıyla yaşanan bu sorunlar unutuldu. Şimdi telefon rehberimizde binlerce insanı kurtarabiliriz. Telefon rehberinizi yedeklemenin yolları için aşağıya bakın.

Android Rehber Yedekleme Nasıl Yapılır?

Google Android işletim sisteminde bulunan özellik sayesinde Samsung, Sony, HTC, LG, Huawei ve Asus, telefonlardaki kişilerimizi kolayca yedeklemenizi sağlar. Önce Android telefonumuzun rehberini açıyoruz ve seçeneklere göz atmak için Menü düğmesine basıyoruz. Biz seçenekleri İthalat / İhracat seçin. Burada kılavuz yedekleme işlemi için alternatifler sunuyor. Buradan hafıza kartındaki kişileri hafıza kartına yedekleyebilir veya SIM kartta yedekleyebilirsiniz.

sim kartı yedekleme nasıl yapılır

Biz hafıza kartına kişileri yedeklemek için SD karta ihracat seçin ve rehber bilgileri hafıza kartında özel bir dosya olarak kaydedilir. Hafıza kartını yeni bir telefona veya fabrika varsayılan ayarlarına yüklemek için, kişiler / seçenekler arasından SD karttan içe Aktar’ı seçerek kişilerinizi kolayca alabilirsiniz. SIM kart için de aynı şey yapılabilir.

Telefon Şarj Adaptörünün Isınması

Android rehberinizi gmail üzerinden görüntüleyin

Bu makaleyi 2012’de ilk yazdığımızda, kişileri Gmail hesabınıza yedeklemek biraz daha zordu. Artık Android cihazınızın ayarlarında hesaplar sekmesini otomatik olarak açtığınızda, ayrıntılara girdiğinizde Google hesaplarınızdan hangi verilerin senkronize çalışmasını istediğinizi seçersiniz. Senkronizasyon dediğinizde, mevcut hesabınızdaki bilgiler kişilerinize aktarılır veya kişiler listenizde Gmail’de olmayanlar kaydedilir. Senkronizasyon bölümünde, kişileri kesinlikle açık tutuyorsunuz ve hangi hesabı kullanırsanız kullanın, Bu hesapta bunu yapıyorsunuz.

Yeni kişi eklerken doğrudan Gmail hesabına kayıt

Yukarıda açıkladığımız gibi, kişileri kişiler bölümüyle tam senkronize çalışacak şekilde ayarladığınızda, veriler zaten kaydediliyor. Ancak, yeni bir kişiyi doğrudan Gmail hesabınıza da kaydedebilirsiniz. İnsanlara kayıt eklemelerini istediğimizde, 3 ve daha Çok seçenek görünür. İki Gmail hesabım Mevcut. bu yüzden 4 çıktı. Telefona senkronize edilen 5 Gmail hesabınız varsa, bu 8 olacaktır.

Türk Telekom Rehber Yedekleme Nasıl Yapılır ?

Avea akıllı telefon kullanıcıları için, biz yedeklemek ve dizinde numaraları geri nasıl keşfedeceksiniz. Android ve iOS işletim sistemi ile cep telefonu dükkanından Avea yedekleme uygulamasını cep telefonuna indiriyoruz. Biz kişileri uygulamayı açarak ve “yedekleme ” dokunarak yedeklenmesi bekliyoruz. Yedekleme işlemi bittiğinde, e-posta adresinize veya Bluetooth üzerinden başka bir telefona gönderebilirsiniz. Daha sonra, bu dosyayı telefonunuzda indirip çalıştırdığınızda, tüm numaralar iade edilir. Ücretsiz Avea Rehber yedekleme kullanabilirsiniz.

Şile Cep Telefonu Tamiri

Türkcell Rehber Yedekleme Nasıl Yapılır ?

Turkcell telefon yedekleme uygulamasını Android ve iOS işletim sistemi ile cep telefonu dükkanından cep telefonuna indirebilirsiniz. Uygulamayı açın ve yedekleme, ayarları seçin ve yedekleme seçeneklerinden yükleyin. Bilgileri yeni telefona geri yüklemek için geri tıklayın. Turkcell Rehber yedekleme uygulamasını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Vodafone Rehber Yedekleme Nasıl Yapılır?

Vodafone Rehberim uygulaması yedekleme Kişilerinizi ve yeni cihazlara aktarmak için izin veren ücretsiz bir hizmettir. Ancak, uygulama sadece Android “1.6 4.4” ve iOS “iOS8 ve önceki sistem işletim sistemi ile telefonlarda kullanılabilir. Uygulamayı ücretsiz indirdikten sonra, ilk yedeklemeyi manuel olarak el ile yapabilir ve ardından yedekleme frekansını kendiniz belirtebilirsiniz.

Bu makalede rehberimizi yedeklemek için yapmamız gereken tek şey budur. Soru ve yorumlarınız için aşağıdaki bölümde yorum bırakabilirsiniz. Telefon Rehberi Nasıl Yedeklenir

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

1 Yorum

  • Cep Hastanesi

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir