Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Telefon SIM Kartı Görmüyor

Telefon SIM Kartı Görmüyor

Telefon Sim Kartı Görmüyor

Telefon SIM Kartı Görmüyor , ağ hatası veya SIM kart algılanmadı. Eminim bu olay her telefon kullanıcısına oldu ve bir gün geçirdiğiniz kadar sık değil. Teknolojinin ilerlemesi ile telefonlarımızın yerini akıllı telefonlar aldı. Anahtar telefonlar da geçmişte artık. Eski telefonlarda kullandığımız hatlar da daha büyüktü ve giriş bununla doğru orantılı olarak hareket ediyordu.

Tabii ki, bugünün teknolojisindeki telefonların özellikleri, pilin silinmez hale gelmesine izin veriyor. Piliniz yoksa, bir SIM kart takabilir ve cihazların sağ tarafına bağlayabilirsiniz. Gelişmekte olan teknoloji ile zamanında kurulan SIM kart, küçüldükçe küçüldü. Her yeni dönemde telefonların SIM kart giriş yerleri de küçülüyor.

Bazen, CİHAZLARIMIZA bir SIM kart taktığımızda, telefon açıldığında bir SIM kart görünmez. İlişkili SIM kart algılanmadı, SIM kartı kaydedemeyen tarzda sorunlar oluştu. İşte bu sorunu yaşayan kullanıcılarımız için yapmamız gereken şey.

Telefon Sim Kartı Görmüyor Kabul Etmiyor

Telefon SIM kartı kabul etmiyor, telefon SIM kartı görmüyor, telefon SIM kartı kabul etmiyor, Cart kart algılanmıyor, telefon SIM kartı okumuyor, telefon SIM kartı kabul etmiyor, SIM kart bir sorun olarak görünmüyor sorunun biçimindeki tüm müdahaleleri çözmez ruh halini kırmak için gerekli değildir. Sorun, okuduğunuz makaleden sonra çözülecektir.

Sim Kartı Görmüyor

Telefonum Sim Kartı Okumuyor

Cihazınız SIM kart takılı olsa bile kartı okumazsa, ben de kontrolü yapıyoruz eminim. Yuva oturmuyor veya ters yüklü olduğundan, bu sorunla karşı karşıya. Bu sorun için sim kartı çıkarın ve doğru ve yavaş takıldığından emin olun. Daha sonra koltuğun tamamen oturduğunu kontrol etmeniz gerekecektir. Ayrıntıyı kontrol ederseniz, sorununuz çözülür.

Telefon Sim Kartı Görmüyor

Bazı kullanıcılarımız bu süreci birçok kez yapmış olsa da, sorun hala devam ediyor. Bu sorun için, kart yuvaya tamamen oturduysa, güç düğmesine basarak telefonu kapatın. Telefonumuzu tekrar açalım. İşlem adımından sonra PIN kodu talep etmeniz gerekecektir. PIN kodu istenirse sorun giderilir. SIM kart uyarı tarzında görünmüyorsa, sim kartı tekrar çıkarmaya devam eder. Sım kart çizilmiş olabilir veya bir toz olabilir. Temizlemesi için onu ikna edelim.

İlginizi Çekebilir: Siri Sesimi Duymuyor Sesimi Algılamıyor

Telefonum Sim Kartı Görmüyor

Tüm müdahalelere rağmen, sim kart okumaya devam ederse, bu durumda, aynı kartı başka bir arkadaşının telefonuna takmaya çalışmak gerekir. Eğer sim kart çizilmiş ya da hasar görmüşse başka birinin telefonun da da bu sorun ortaya çıkacaktır. Yok eğer başka birinin telefonunda sorun yok ise yani kartı görüyorsa bu durumda kendi telefonunuzun kart giriş yerinde problem vardır.

Iphone Sim Kartı Görmüyor

Böyle bir durumda cihazınızı teknik bir servise götürüp göstermeniz gerekecektir. Servisin yapacağı müdahaleler neticesinde sorun çözüme kavuşmuş olacaktır. Telefon sim card görmüyor kabul etmiyor sorunu çözümü anlattığımız şekilde ilerlemektedir. İyi gezintiler dilerim.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; Telefon SIM Kartı Görmüyor  kaçak telefon sim kartı görmüyor, telefon sim kartı okumuyor samsung, telefon sim kartı görüyor ama çekmiyor, telefon sim kartı kabul etmiyor, sim kart algılanmadı, telefon sim kartı görmüyor iphone, sim kart yok hatası samsung, telefonum başka sim kart kabul etmiyor