Telefon Sürekli Yeniden Başlıyor Açılmıyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 11 Yorum / 1805 Görüntülenme

Telefon Sürekli Yeniden Başlıyor Açılmıyor

Telefon Sürekli Yeniden Başlıyor Açılmıyor , Simge kendiliğinden kapanırsa, bu şeye bir son verin. Uzun süre kullanırken telefonlarda bulunmayan hatalarla karşı karşıya kalabiliriz.

Son zamanlarda en yaygın vakalardan biri, telefonun durdurulması ve kapatılmasıydı. Bir yerlerde dolaşabiliriz. Ya da, bir arkadaşınızla önemli bir konuşma yaparken, nasıl hissettiğinizi yanlış anlayacağınız olabilir.

Her zaman açık ve kapalı ise. Uzun yıllar kullanımda olan bir pil telefon ile temas ve daha az performans göstermek zorunda kalacak çünkü. Pil, bu şekilde yapan sorunu çözen bir telefon ise. Ancak, akıllı telefon sabit pil ile teknolojinin ilerlemesi ile bu yüzden onların kaldırılamaz. Yani böyle bir durumda ne izlenebilir. Onu görelim.

Telefon Açılmıyor Sürekli Yeniden Başlıyor

Telefonum kapalı ve açık, telefon kapalı ve açık, telefonum yeniden başlatılıyor, telefonum kapalı ve açık, telefonum kapalı ve kapalı. Akıllı telefon kullanıcılarının her zaman kapanma ve açma ile sıkıldığını gözlemledik. Sürekli yeniden başlatma her geçen gün arttıkça, sorunu çözmek için işlem adımlarını sunacağız.

iPhone 7 Servis Yok Sorunu
Telefon Açılmıyor Sürekli Yeniden Başlıyor
Telefon Açılmıyor Sürekli Yeniden Başlıyor

Telefonum Kendi Kendine Kapanıyor

Telefonunuza yeni bir uygulama indirdiniz. Ve bundan sonra, telefonun kendini kapattığını görmeye başladın. Bu durumda, sorun indirilen uygulama ile ilgilidir. Yapmanız gereken tek şey tam telefonunuzdan indirilen uygulamayı kaldırmaktır. Bunu yaptıktan sonra, sorunun devam etmeyeceği şekilde telefonu kapatıp açalım.

Telefonum Kendi Kendine Kapanıyor
Telefonum Kendi Kendine Kapanıyor

İlgili uygulamayı kaldırdıktan sonra hala bir sorununuz varsa, ürünün garantisi varsa garanti servisine gönderebilirsiniz. Bu durumda bir garanti yoksa, telefona vermenizi tavsiye etmem. Bilgilerin yedek işlemlerini hemen gerçekleştirelim. Cihaz, şarj oranının %70’inin üzerinde olmalıdır. İşlemleri tamamladıktan sonra, cihazın ayarları sıfırla alanında ”Yedekleme ve sıfırlama” diyerek sıfırlama işlemlerini gerçekleştirin.

Sıfırlama tam çözümdür. Ancak hala sorunlarınız varsa, servise gönderebilirsiniz. Hizmetten geldikten sonra, sorun muhtemelen giderilecektir. Telefon, başlayan sorun için sürekli açılmıyor, yorumlarda bize söyleyebilirsiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; Telefon Sürekli Yeniden Başlıyor Açılmıyor telefon donup yeniden başlıyor, telefonum yeniden başlatıp duruyor, telefon kendi kendine kapanıp açılıyor samsung, s6 edge sürekli yeniden başlıyor, tablet sürekli yeniden başlıyor, samsung s7 edge sürekli yeniden başlıyor, telefonum yere düştü açılıp kapanıyor, telefon yeniden başlamıyor

11 Yorum

 • Cep Hastanesi

  Cihazınızın yazılımsal sıkıntısı olabilir. Detay için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • gül doğan

  casper via a1 kullanıyorum sürekli telefon yeniden başlatıyor ekranda sadece markası gözküyor kapanıyor

 • Cep Hastanesi

  Merhaba kesin bir arıza tespiti için ustalarımızın cihaza bakması gerekiyor.

 • atakan özcan

  merhaba, yaklaşık 1 yıldır samsung galaxy a2 core kullanıyorum, daha önce de oynadığım bir oyun kastığında telefonum yeniden başlıyordu ama sorun olmuyordu, ancak bu gün yine aynı oyunu oynarken telefon dondu, yeniden başlamasını bekledim, ancak telefon açılmak yerine durmadan kendini yeniden başlattı, sorun yaklaşık 5-6 saattir kesintisiz bir şekilde devam ediyor, şarjının bitip döngünün sonlanmasını bekliyorum ama saatlerdir bitmedi. ayrıca arada kilit ekranı açılıyor, ayriyetten power tuşuna basılı tutup telefonu kapattığımda desen kilidini açıyor, ardından kendini tekrar başlatıyor, desen kilidine erişim sağlamaya çalışıyorum, deseni çiziyorum ama kabul etmiyor, normalde 5 defa yanlış desen çizildiğinde 30 saniye bekletmesi gerekirken birşey olmuyor ve ardından kısa süre içinde yeniden başlatıyor, tuş üzerinden resetleme gibi bir öneriniz var mı?

 • Cep Hastanesi

  Merhabalar; Cihazınızın yazılımsal sorunu var. Detay için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • melike çalık

  merhaba telefonum asus Z00ED sorun şu telefonumu açtğım zaman 1\3 optimize ediliyor diyor ve optimize olduktan sonra yeniden optimize ediliyor diyor sürekli bunu tekrarlıyor telefonmu 2 aydır kullanamıyorum açılmıyo acill cevaplarmısınız

 • maestro

  sevgili ömer faruk değer benımde cıhaz s7 ve aynı sorunları bende yasıyorum bulabıldınız mı acaba sorunu ????

 • Cep Hastanesi

  MERHABALAR; CİHAZINIZA ARIZA TESPİTİ YAPILMASI GEREKİYOR DETAYLI BİLGİ İÇİN 0216 596 05 32 İRTİBAT NUMARAMIZDAN ULAŞABİLİRSİNİZ BİZE

 • Ömer Faruk Değer

  Merhaba,
  4 yıldır Samsung Galaxy S7 kullanıyorum. 1-2 ay öncesine kadar sorunsuz kullandığım telefon 1-2 aydır kullanım sırasında donuyor. Bu sebepten dolayı sorunun bataryadan olabileceğini düşünüp bataryayı değiştirdim. Telefonu normal şekilde 1 hafta kullandıktan sonra yine donmalara başladı. 3 defa Hard Reset attım fakat işe yaramadı. Telefon 10-15 saniye donduktan sonra kendini yeniden başlatıyor. Ekrana gelen “Samgun Galaxy S7” yazısında takılıp kalıyor. Biraz bekledikten sonra kendi kendini yeniden resetliyor fakat sonra yine aynı yazı ekranında kalıyor. “Ses Kısma-Güç ve Home” tuşlarına aynı anda basıp 5-10 saniye bekledikten sonra telefon kendini yeniden başlatıyor fakat sonra yine aynı ekranda donup kalıyor. Yaklaşık 30-60 dk uğraştan sonra telefon açılıyor fakat çok ısınmış ve şarjı %10-20 arası azalmış oluyor. Telefonun donması için herhangi bir uygulama kullanmama bile gerek kalmıyor. Bazen müzik dinlerken, mesaj yazarken, hatta bazen hiçbir şey yapmasam bile öylesine dururken bile kendi kendine donup yeniden başlatıyor. Yeni telefon almayı kafaya koydum fakat çözümü varsa öncelikle bu sorunun çözümüyle ilgilenmek istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz ?

 • Cep Hastanesi

  merhaba gökhan bey arıza tespiti yapmak için cihaza bakmak gerek dilediğiniz zaman servisimizden ücretsiz arıza tespiti hizmetimizden faydalana bilirsiniz.

 • Gökhan Kuruoğlu

  Merhaba. Samsung a7 2016 marka telefonum açılmıyor ve ilk açılış ekranında takılıyor. Sürekli kendini yeniden başlatmaya çalışıyor fakat açılmıyor. Buna ek olarak telefonu ilk açmaya çalıştığımda ekran tamamen net iken bir kaç dakika sonra çizgi çizgi oluyor. Telefon bazen açılıyor. Kurulum aşamasındayken henüz bir dakika geçmeden tekrar kendini yeniden başlatmaya çalışıyor ve yine her şey başa sarıyor. Kısaca özetleyecek olursam açılmama + ekranın bir süre sonra bozulması sorunumuz var.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir