Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Telefon Sürekli Yeniden Başlıyor Açılmıyor

Telefon Sürekli Yeniden Başlıyor Açılmıyor

Telefon Sürekli Yeniden Başlıyor Açılmıyor

Telefon Sürekli Yeniden Başlıyor Açılmıyor , Simge kendiliğinden kapanırsa, bu şeye bir son verin. Uzun süre kullanırken telefonlarda bulunmayan hatalarla karşı karşıya kalabiliriz.

Son zamanlarda en yaygın vakalardan biri, telefonun durdurulması ve kapatılmasıydı. Bir yerlerde dolaşabiliriz. Ya da, bir arkadaşınızla önemli bir konuşma yaparken, nasıl hissettiğinizi yanlış anlayacağınız olabilir.

Her zaman açık ve kapalı ise. Uzun yıllar kullanımda olan bir pil telefon ile temas ve daha az performans göstermek zorunda kalacak çünkü. Pil, bu şekilde yapan sorunu çözen bir telefon ise. Ancak, akıllı telefon sabit pil ile teknolojinin ilerlemesi ile bu yüzden onların kaldırılamaz. Yani böyle bir durumda ne izlenebilir. Onu görelim.

Telefon Açılmıyor Sürekli Yeniden Başlıyor

Telefonum kapalı ve açık, telefon kapalı ve açık, telefonum yeniden başlatılıyor, telefonum kapalı ve açık, telefonum kapalı ve kapalı. Akıllı telefon kullanıcılarının her zaman kapanma ve açma ile sıkıldığını gözlemledik. Sürekli yeniden başlatma her geçen gün arttıkça, sorunu çözmek için işlem adımlarını sunacağız.

Telefon Açılmıyor Sürekli Yeniden Başlıyor
Telefon Açılmıyor Sürekli Yeniden Başlıyor

Telefonum Kendi Kendine Kapanıyor

Telefonunuza yeni bir uygulama indirdiniz. Ve bundan sonra, telefonun kendini kapattığını görmeye başladın. Bu durumda, sorun indirilen uygulama ile ilgilidir. Yapmanız gereken tek şey tam telefonunuzdan indirilen uygulamayı kaldırmaktır. Bunu yaptıktan sonra, sorunun devam etmeyeceği şekilde telefonu kapatıp açalım.

İlginizi Çekebilir: Play Store Güncellemeleri Kapatamıyorum

İlgili uygulamayı kaldırdıktan sonra hala bir sorununuz varsa, ürünün garantisi varsa garanti servisine gönderebilirsiniz. Bu durumda bir garanti yoksa, telefona vermenizi tavsiye etmem. Bilgilerin yedek işlemlerini hemen gerçekleştirelim. Cihaz, şarj oranının %70’inin üzerinde olmalıdır. İşlemleri tamamladıktan sonra, cihazın ayarları sıfırla alanında ”Yedekleme ve sıfırlama” diyerek sıfırlama işlemlerini gerçekleştirin.

Sıfırlama tam çözümdür. Ancak hala sorunlarınız varsa, servise gönderebilirsiniz. Hizmetten geldikten sonra, sorun muhtemelen giderilecektir. Telefon, başlayan sorun için sürekli açılmıyor, yorumlarda bize söyleyebilirsiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; Telefon Sürekli Yeniden Başlıyor Açılmıyor telefon donup yeniden başlıyor, telefonum yeniden başlatıp duruyor, telefon kendi kendine kapanıp açılıyor samsung, s6 edge sürekli yeniden başlıyor, tablet sürekli yeniden başlıyor, samsung s7 edge sürekli yeniden başlıyor, telefonum yere düştü açılıp kapanıyor, telefon yeniden başlamıyor