/ Yazan:Cep Hastanesi / Teknik Servis / 1 Yorum / 347 Görüntülenme

Telefon Tamiri istanbul ‘da Nerede Yaptırabilirim

Telefon Tamiri istanbul Çağımızın en önemli araçlarından haline gelen akıllı cep telefonları her an yanımızda bulunmaktadır. Bütün işlemlerimizi cep telefonları aracılığıyla kolayca yapabilmekteyiz. Ancak her teknolojik alette olduğu gibi akıllı cep telefonlarda da bir takım arızalar ortaya çıkabilmektedir.

Telefon Tamiri istanbul Hakkında Bilgi ?

Bu arızaların en başında ise ekran ve ön cam kırılmaları, çizilmeleri, donanımsal, yazılımsal ve teknik hatalar, cep telefonu aksesuarlarının bozulması, telefon kasasının arızası, yıpranması, batarya problemleri gibi bir çok arızalar sayılabilmektedir. Bunlar ve bunlara benzer arızalar için kesinlikle teknik servislerden yardım alınmalıdır.

Teknik servis ‘imizde telefon tamiri istanbul’da kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Çünkü kalabalık bir şehir olmasından dolayı İstanbul çok fazla akıllı cep telefonu kullanıcısı var ve buna oranlar teknik servis sayısı da oldukça fazladır. telefon tamiri istanbul gibi bir şehirde çok uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.


İstanbul’da Bulunan Teknik Servislerin Verdiği Hizmetler ?

Telefon tamiri istanbul denilince akla birçok ünlü teknik servis gelmektedir. Özellikle yedek parça olarak orijinal ürünler kullanan teknik servisler çok fazla tercih edilme sebebidir.

Kullanılan orijinal ürünler akıllı cep telefonlarınızı daha uzun ömürlü kullanabilmenizi sağlamaktadır. Hatta bir çok teknik servis kullandığı yedek parçalara 6 aya kadar garanti vermektedir. Ayrıca uygun fiyatlar ve ödeme şekilleri ile telefon tamiri yapan teknik servisler bulunmaktadır.

Ancak eğer ki akıllı cep telefonunuzun garanti süresi devam ediyorsa kesinlikle ve kesinlikle yetki teknik servisinize başvurmalısınız. Çünkü yetkili teknik servisler cihazınızda oluşan her türlü teknik, donanımsal ve yazılımsal sorunları ücretsiz olarak tamir etmektedir.

Ve hatta yetkili teknik servisler tamiri olmayan ya da kullanıcıya randıman vermeyeceğine inandıkları cep telefonlarını sıfırları ile değiştirerek kullanıcıya teslim etmektedirler. Ancak garanti süresi bitmiş ise bağımsız teknik servislerden çok uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Cep telefonu tamirleri için tıklayınız.


Yedek Parça Değişimi Fiyatları ?

Cep telefonları için kullanılan yedek parçaların fiyatları kullanılan malzemenin kalitesine ve orijinal olmasına göre değişkenlik göstermektedir. Eğer ki cihazınız yeni ise kesinlikle orijinal yedek parça kullanmalısınız.

Aksi takdirde cihazınızda başka arızaların ortaya çıkmasına ve cihazınızla ilgili başka sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Yedek parça fiyatları ayrıca kullanılacak olan parçanın ne olduğuna göre değişiklik gösterir. Örneğin batarya değişi ve cam değişimi fiyatları birbirinden farklıdır.

Garantili iPhone Teknik Servisimiz İçin Bağlantıya Tıklayınız.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri

0216 596 0532  0850 840 0532  0532 245 0532

Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik/Istanbul ( Yol tarifi için Tıklayınız. )

 


Telefon Tamiri istanbul ‘da Nerede Yaptırabilirim
5 (100%) 1 oy mevcut

1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir