/ Yazan:Teknisyen / Genel / 0 Yorum

Telefon Tamiri istanbul ‘da Nerede Yaptırabilirim

Telefon Tamiri istanbul Çağımızın en önemli araçlarından haline gelen akıllı cep telefonları her an yanımızda bulunmaktadır. Bütün işlemlerimizi cep telefonları aracılığıyla kolayca yapabilmekteyiz. Ancak her teknolojik alette olduğu gibi akıllı cep telefonlarda da bir takım arızalar ortaya çıkabilmektedir.


Telefon Tamiri istanbul Hakkında Bilgi ?

Bu arızaların en başında ise ekran ve ön cam kırılmaları, çizilmeleri, donanımsal, yazılımsal ve teknik hatalar, cep telefonu aksesuarlarının bozulması, telefon kasasının arızası, yıpranması, batarya problemleri gibi bir çok arızalar sayılabilmektedir. Bunlar ve bunlara benzer arızalar için kesinlikle teknik servislerden yardım alınmalıdır. Teknik servis ‘imizde telefon tamiri istanbul’da kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Çünkü kalabalık bir şehir olmasından dolayı İstanbul çok fazla akıllı cep telefonu kullanıcısı var ve buna oranlar teknik servis sayısı da oldukça fazladır. telefon tamiri istanbul gibi bir şehirde çok uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.


İstanbul’da Bulunan Teknik Servislerin Verdiği Hizmetler ?

Telefon tamiri istanbul denilince akla birçok ünlü teknik servis gelmektedir. Özellikle yedek parça olarak orijinal ürünler kullanan teknik servisler çok fazla tercih edilme sebebidir. Kullanılan orijinal ürünler akıllı cep telefonlarınızı daha uzun ömürlü kullanabilmenizi sağlamaktadır. Hatta bir çok teknik servis kullandığı yedek parçalara 6 aya kadar garanti vermektedir. Ayrıca uygun fiyatlar ve ödeme şekilleri ile telefon tamiri yapan teknik servisler bulunmaktadır. Ancak eğer ki akıllı cep telefonunuzun garanti süresi devam ediyorsa kesinlikle ve kesinlikle yetki teknik servisinize başvurmalısınız. Çünkü yetkili teknik servisler cihazınızda oluşan her türlü teknik, donanımsal ve yazılımsal sorunları ücretsiz olarak tamir etmektedir. Ve hatta yetkili teknik servisler tamiri olmayan ya da kullanıcıya randıman vermeyeceğine inandıkları cep telefonlarını sıfırları ile değiştirerek kullanıcıya teslim etmektedirler. Ancak garanti süresi bitmiş ise bağımsız teknik servislerden çok uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Cep telefonu tamirleri için tıklayınız.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Yedek Parça Değişimi Fiyatları ?

Cep telefonları için kullanılan yedek parçaların fiyatları kullanılan malzemenin kalitesine ve orijinal olmasına göre değişkenlik göstermektedir. Eğer ki cihazınız yeni ise kesinlikle orijinal yedek parça kullanmalısınız. Aksi takdirde cihazınızda başka arızaların ortaya çıkmasına ve cihazınızla ilgili başka sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Yedek parça fiyatları ayrıca kullanılacak olan parçanın ne olduğuna göre değişiklik gösterir. Örneğin batarya değişi ve cam değişimi fiyatları birbirinden farklıdır.

Garantili iPhone Teknik Servisimiz İçin Bağlantıya Tıklayınız.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri ?

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Bilgilendirme Sayfası
Yazı Tarihi
İncelenen Sayfa
Telefon Tamiri istanbul 'da Nerede Yaptırabilirim
Değerlendirme
51star1star1star1star1star

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir