zte ekran değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 20 Görüntülenme

ZTE Ekran Değişimi Ekranlarınızı tamir etmemek veya değiştirmemek olası sorunlardır, bu nedenle böyle bir durumla karşılaşırsanız servisimizle iletişime geçebilirsiniz. ZTE Cep Telefonu ekranı arızası Çoğunlukla etkilerin sebep olduğu hasarlardan kaynaklanır.ZTE cep telefonunuzun ekranı bozuldu, ZTE cep telefonunuzun ekranı çizildi, ZTE cep telefonunuzun ekranı kırıldı.

iPhone 11 pro max batarya degisimiiPhone 11 pro max batarya degisimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 19 Görüntülenme

iPhone 11 Pro Max Batarya Fiyatı ve Değişim Süreci Akıllı telefonlarımız, gece yapılan araştırmalara göre dahi kendimizin bir parçası haline geldi ve sabah kalktığımızda ilk baktığımız şey telefonumuz olduğu sonucuydu.

Sinir-bozan yeni iOS 11.3 Bug sorunu cözümü
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 18 Görüntülenme

IOS 11.3 Bug Sorunu Apple tarafından yakın zamanda piyasaya sürülen yeni uygulama iOS 11.3 hatası ile kusur kavgalarına düştü ve tekrar gündeme geldi. Şimdi yeni güncelleme ile alakalı yazımıza neden olan bu iOS 11.3 hata sorunu nedir ve nasıl ortaya çıkıyor? Bildiğiniz ve bildiğiniz gibi, Apple yeni güncellenmesi yayınladı, iOS 11.3, ve bir hayli sorun …

Telefon Ekran Görüntüsü Almıyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 30 Görüntülenme

Telefon Ekran Görüntüsü Almıyor , Çoğu telefonda, ekran görüntüleri almak için gereken adımlar, bir seferde birden fazla tuşa basmayı gerektirir. Bu anahtarlar başarısız olursa, bir ekran görüntüsü alamazsınız. Örneğin, bazı iphone’larda, ev tuşunu ve sessiz tuşunu kullanırken Android gibi diğer cihazlarda ses açma ve uyku düğmelerine basmanız gerekebilir. Ekran yakalama adımları biraz değişir, ancak her zaman …

Cep Telefonlarda Yetersiz Depolama Alanı Sorunu
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 33 Görüntülenme

Cep Telefonlarda Yetersiz Depolama Alanı Sorunu Hemen hemen her kullanıcının Android telefonlarda sahip olduğu yetersiz depolama alanı nedeniyle, kullanıcılar resimleri, videoları, uygulamaları ve oyunları silmek zorunda. Genel olarak, bu sorun ortaya çıkar, çünkü örneğin, 16 GB dahili depolama alanına sahip bir akıllı telefon 8 GB dahili uygulama alır.

Telefondaki Fotoğrafları Bilgisayara Aktarma Nasıl Yapılır
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 28 Görüntülenme

Telefondaki Fotoğrafları Bilgisayara Aktarma Nasıl Yapılır , Akıllı telefonlarımızı sadece oyun oynamak veya e-posta göndermek veya hatta çağrı yapmak için kullanmıyoruz, gelişmekte olan teknoloji sayesinde gerçek bir kameraya dönüştüklerini hatırlamak önemlidir. Fotoğrafları bilgisayara aktarma başlığı ile bu konuyla ilgili ayrıntıları sizinle paylaşmaya çalışacağız. Daha önce de belirttiğimiz gibi, gelişmekte olan dünya ve teknoloji sayesinde akıllı …

Telefon Ekranda Renk Bozulması
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 199 Görüntülenme

Telefon Ekranda Renk Bozulması , kamera açıkken daha belirgindir. Kamera açıldığında mor olan bu renk kayması, sarı, yeşil ve kırmızı renklerin normal ekranla karışmasına neden olur. Renk kayması bazen rahatsız edici ve düzeltilmiş, tabii ki, bir donanım olaydır. Bununla birlikte, bunları garanti veya servis departmanına göndermeden önce test edilebilecek basit uygulamalar vardır.

Akıllı telefon işlemcileri
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 77 Görüntülenme

Akıllı telefon işlemcileri Bir akıllı telefon satın alırken, hangi işlemci markasına ve modeline sahip olduğunuzu gördünüz mü? ya da işlemcinin ne kadarının dünya çapında testlere girdiğini, hangi sırayla. Bu makaleyi bitirdikten sonra, dikkat edeceğiniz ilk konulardan biri olacağından eminiz. Birkaç sene öncesine kadar bu makaleyi yazan benim, telefon alırken dikkat ettiğim konular belliydi. 3 temel …

Lenovo K5 Ekranı Kırıldı
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 84 Görüntülenme

Lenovo K5 ekranı Kırıldı , ön camı çatladı, iç ekranda kırılma/çatlama yaşandı, dokunmatiğinin bir kısmı ya da tamamı basmıyor, ölü piksel ekranda görünür, ve benzer sorunlarla  karşı karşıyayız bir tam tek parça Dahil ekran + ön cam + touchpad + harici panel Özgün ekran değiştirmek gerekir.

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 100 Görüntülenme

Samsung J Serisi Sarj Sorunu Çözümü  Samsung tarafından orta segment olarak üretilen J Serisi telefonlarla ilgili en yaygın sorun, şarjın hızlı bir şekilde bitmesidir. henüz önceki J Serisi modellerin yanı Dizi, Yepyeni Plus modellerinde de benzer meseleler yaygındır. Özellikle Samsung J3 ve Samsung J5 serisi, Pil şarj meselesi  çözmek için yöntemler vardır. Samsung J Serisi …

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 0 Yorum / 100 Görüntülenme

iPhone Ekran ve Ön Cam Değişimi  Telefonunuz siyah ise, ekran bir düşme sonucu siyahtır, telefonu açtığınızda ses duyulur, ancak imaj görünmez, ekranda ekran lekeli, ölü piksel veya dokunmatik çalışmıyor ne yazık ki LCD ekranınız hasar görür, gerilir veya kırılır. Bu veya benzeri sorunlardan rastgele biriyle karşılaşırsanız, ekranınız değiştirilmelidir.

/ Yazan:Cep Hastanesi / SamsungSensör DeğişimiTelefon Tamiri / 1 Yorum / 116 Görüntülenme

Samsung Yakınlık Sensör Değişimi ile cihazınızdaki ışık sensörü hataları, hareket sensörü sorunları, pusula ve jiroskop sorunları ortadan kaldırılır. Sensör, çoğunlukla ekranın kendisini kapattığı ışık sensörü sorunları için değiştirilir. Teknisyenlerimiz cihazınızı ücretsiz hasar tespiti ile inceler ve meselesi sizlere yorumlar. İşleminiz silinmez.

Telefon Ekran Dalgalanması Çözümü
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 110 Görüntülenme

Telefon Ekran Dalgalanması Çözümü Ekran dalgalanma sorunu uzun süreli kullanımda daha yaygındır. Android Telefonlar, daha yaygın ekran dalgalanma sorunu bir yazılım olarak süre vakit ortaya çıkabilir. Aletin açık olması ve uzun süre sıfırlanmaması sonucunda ortaya çıktığı düşünülen bu mesele, kullanıcıları rahatsız ediyor. Ekranda titriyor ve dalgalanmalar oluşabilir. Bu sorunun bir başka sebebi, şarj esnasında cihazla …

WhatsApp Yazışmalarım Silindi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 103 Görüntülenme

WhatsApp Yazışmalarım Silindi Whatsapp’ta gönderdiğiniz bir mesajı yanlışlıkla silerseniz, mesajdaki tüm fotoğrafları ve videoları bir kerede yitirdiğiniz anlamına gelebilir. Fakat paniğe gerek yok. Derin bir nefes alın, çünkü doğru adımları izlerseniz, kayıp fotoğrafı veya videoyu kurtarabilirsiniz.

Telefon Ekranda Gölgelenme Var
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 173 Görüntülenme

Telefon Ekranda Gölgelenme Var Özellikle akıllı telefonlar ve General Mobil, Sony, LG, Samsung, iPhone, Huawei, ASUS olursa olsun ekran yanık sorunu tüm modellerde, ekranda soluk noktalar soluk oluşumu ile oluşur.

WhatsApp Geçici Olarak Yasaklandınız Hatası
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 184 Görüntülenme

WhatsApp Geçici Olarak Yasaklandınız Hatası Bir sohbet sırasında bu mesajı neden aldığınızla ilgili bilgileri paylaşacağız. Telefonlarımıza yüklediğimiz tüm uygulamalarda olduğu gibi, whatsapp’ın kendi ihlal kuralları vardır. Hesap içinde istenmeyen hareketler yaparsanız veya başkalarını rahatsız ediyorsanız, bu Bilgi mesajını görmeniz an meselesidir. Whatsapp sohbet uygulamasını kullanan kişiler, hesaplarının yasaklanmasına neden olan işlemler hakkında bilgi sahibi olmak …

iPhone Kayıtlı Olan Şifreleri Görme
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 186 Görüntülenme

iPhone Kayıtlı Olan Şifreleri Görme  İphone’unuzda saklanan şifreleri bilmek istiyorsanız, ilişkili kontrolleri birlikte inceleyeceğiz. Telefon uygulamamızı aldıktan sonra İnternet taramamızı sağlıyoruz. Her şey için bir şifre belirledik, özellikle telefonlarımız. Biz giriş yapacak web sitelerinde bir bağlantı girdiğinizde, biz kaçınılmaz bir şifre gerektirir. Parola gerektiren alanlarda, parola sormayacak şekilde parola kaydedilmiş sekmesini tutuyoruz.

Telefondaki Numaraları Sim Karta Aktarma
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 224 Görüntülenme

Telefondaki Numaraları Sim Karta Aktarma Samsung Galaxy telefonlarında, kişilerinizin numaralarını ve bilgilerini sım karta kopyalayabilirsiniz. Numaraları sım karta aktarmanın yanı sıra, SIM kartınızdaki numaraları telefona aktarmak da mümkündür.

Tabletlerde Whatsapp Kullanılır Mı
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 226 Görüntülenme

Tabletlerde Whatsapp Kullanılır Mı Whatsapp uygulamasını tabletinize indirmek istiyorsanız ancak bu hatayla karşılaşırsanız, size çözüm hakkında bilgi vereceğiz. Bir tablette en popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olan whatsapp hesaplarını da açmak isteyebilirsiniz. Genel olarak, whatsapp uygulamasını cep telefonlarımızda daha yaygın olarak kullanıyoruz. Ayrıca, biz bilgisayarlarda whatsapp uygulamasını kullanabilirsiniz.

Telefonum Çalındı Ne Yapmam Lazım
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 220 Görüntülenme

Telefonum Çalındı Ne Yapmam Lazım İnsanlar için bir zorunluluk olan cep telefonunun kaybı, kişinin hayatında büyük sorunlara neden olabilir. Bu nedenle, mobil kullanıcılar tüm arkadaşlarının kayıtlı olduğu, tüm özel mesajlarının saklandığı ve çok özel fotoğraflarının saklandığı bu cihazlara bakıyorlar. Bununla birlikte, bu imkansız değildir ve telefonunuzu kaybedebilir veya bir gün çalabilirsiniz. PEKİ NE yapmalısın?

Android Telefonda SIM Kart Okumuyor Hatası
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 262 Görüntülenme

Android Telefonda SIM Kart Okumuyor Hatası , sorun her akıllı telefon kullanıcısının karşılaşacağı durumlardan biridir. Telefonun SIM kartımı tanımadığı sorunu çok fazla yaygara yapılmamalıdır çünkü çözülebilir bir sorundur.

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 263 Görüntülenme

Whatsapp Web QR Kod Okumuyor PC’nizde Whatsapp kullanmak için, bilgisayarınızda Whatsapp Web sitesini açtıktan sonra telefonunuzdan ekrandaki QR kodunu taramak gerekir.

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 266 Görüntülenme

WhatsApp Profil Fotoğrafını Göremiyorum Whatsapp’ta kullanıcıların profil resmini görememenizin birden fazla nedeni olabilir. Bu sorunun nedenlerini ve çözümlerini paylaşacağız. Whatsapp profil resminin görüntülenip görüntülenmediği, kullanıcının önünüzdeki gizlilik ayarlarına bağlıdır.

iPhone Yanıt Vermiyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 280 Görüntülenme

iPhone Yanıt Vermiyor, akıllı telefonunuz kapalı, ancak güç düğmesine bassanız bile açmazsınız. Sadece iPhone açılmıyor, düğmelere basılmış olduğunda tepki vermiyor, mesele ekranın donmasıdır. Tüm bu durumları organize ettiğinüzde, problemi çözmenin farklı yolları vardır. Akıllı telefon ekranınızda görüntü yoksa yada görüntü donmuşsa, cep telefonunu yeniden başlatmaya zorlayabilirsiniz.

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 282 Görüntülenme

iPhone Pil Sorunu, kullanıcıların en çok şikayet ettiği sorunların en üstünde. Bugün iPhone şarj problemlerini ve çözümlerini inceleyeceğiz. Her şeyden önce, cihazınızı tüm kurallara uygun olarak kullansanız bile, aletinizin pili belirli bir süre sonrasında ilk gün performansını sağlamaz. Yukarıda tarif ettiğimiz durumun çeşitli sebepleri vardır: planlı yaşlanma, teknoloji eksikliği ve zaman içinde mekanik parçaların aşınması.

iPhone Mavi Ekran
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 286 Görüntülenme

iPhone Mavi Ekran Bizler iPhone sahiplerinin korkulu rüya haline gelmiştir “mavi ekran hatası gelen hakkında bu problemi yaşamış olanlar için bir kılavuz hazırladık. Tüm iPhone modellerinde mavi ekran hatası oluşabilir (iPhone 4, iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6s). En yaygın iPhone problemlerindan biri. Bu probleminin Olası çözümlerine bakalım.

iPhone 6 Pili Değiştirin
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 285 Görüntülenme

iPhone 6 Pili Değiştirin, Apple, geçen yıl iPhone pilinin yaşlanma cihazlarında uygun değişiklikler yapacağını açıkladı. Pil değiştirme azalma Apple’ın ”cihaz yavaşlama” politikası tarafından alınan bir karardı. Ama iPhone indirim pil değişiklik yapma 31 Aralık 2018 son kullanma tarihinden önce patlak başladı! Pil servisi isteğini başlattıktan sonrasında, aletinizi ilgili müdahale Cep Hastanesi ‘ne götürün ve varsa …

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 289 Görüntülenme

Yazılım Güncelleme Sunucu Bağlantı Kurulamadı, IOS geri yüklemeye veya güncellemeye çalışmış olduğunuzda iTunes software update Server’a bağlanamıyorsanız ne yapmanız gerektiğini öğrenin. iPhone, iPad yada iPod’unuzu güncellemek veya geri yüklemek için iTunes’u kullandığınızda, internete bağlı bulunmadığınız için itunes’un Yazılım Güncelleme sunucusuna bağlanamadığına dair bir uyarı mesajı görebilirsiniz.

iPhone Güncelleme Doğrulanıyor Sorunu
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 305 Görüntülenme

iPhone Güncelleme Doğrulanıyor Sorunu, Apple’ın akıllı telefon serisi iPhone telefonları en kapsamlı yazılım desteği olarak kabul edilir. Android işletim sistemlerine haiz akıllı telefonlarla karşılaştırıldığında, iPhone akıllı telefonlar güncellemeleri daha sık ve daha uzun süre alır. Bu durumda, iPhone kullanıcılarının en çok araştırılan mevzularından biri, güncellemelerin doğru bir halde nasıl yapılacağıdır.

iPhone Ses Sorunları
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 314 Görüntülenme

iPhone Ses Sorunları, Bu yazıda, iPhone hoparlörlerinden ses yok yada ses kalitesinde azalma gibi problemleri olan kullanıcılar için genel çözümleri paylaşacağız. Hoparlör ve ahize aynı şey değildir. Nerede mesele var? Kulağınızı koyduğunuz ahize kısmınde mi yoksa müzik dinlemek için kullandığınız hoparlör bölümünde mi?

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 317 Görüntülenme

iPhone Facebook Sorunu, Son zamanlarda, iPhone üzerinden facebook ‘a bağlanmaya çalışan bazı kullanıcılar, uygulama yükleme şeklinde sorunlarla karşılaşıyor gibi görünüyor çok yavaş veya hiç yüklenmiyor. Bu problemi ortadan kaldırmak için yapılabilecek birçok farklı şey var, bu da facebook ‘a birçok insanın toplumsal yaşamında önemli bir yer açıyor. Şimdi bunları makalemize ekleyelim ve iPhone ‘da yaşadığınız …

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 323 Görüntülenme

iPhone Kamera Flaşı Çalışmıyor, Yazılım ve donanım sorunları iPhone akıllı telefonlarda flaş sorunu oluşabilir. Bu yazıda, APPLE teknisyenlerine danışarak flaş sorunlarımızın iyi mi çözülebileceğini sizinle paylaşmak istedik. Yazılım sorunlarının sizin tarafınızdan çok kolay çözülebileceğini belirtmek isteriz. Donanım sorunları durumunda, profesyonel bir teknisyen müdahalesi gereklidir.

iPhone Anten Sorunu
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 321 Görüntülenme

iPhone Anten Sorunu, Web sitemizin sık şikayetlerinden biri iPhone anten sorunu. Bu iPhone kullanıcıları rahatsız ve birçok nedeni olabilir bir hatadır. Ağ yok görmüş olduğunuzde bu hata doğar yada arama çubuğunda arama. Sonuç olarak, Arama, arama ve İnternet erişimi olması imkansız. İnternetteki en kapsamlı ağ mesele çözümüne hoşgediniz.

Samsung Galaxy Note 5 Şarj Hemen Bitiyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 356 Görüntülenme

Samsung Galaxy Note 5 Şarj Hemen Bitiyor Son zamanlarda bir pil sorunu olan bir Galaxy Note 5’e sahipseniz, bu yayındaki ilk durumu kontrol ettiğinizden ve önerilerinizin çalıştığını kontrol ettiğinizden emin olun. Devam etmeden önce, Android sorununuza çözüm arıyorsanız, lütfen bu sayfanın altındaki bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçin.

Telefon Ekranı Nasıl Kırılır
/ Yazan:Cep Hastanesi / Ekran DeğişimiTelefon Tamiri / 1 Yorum / 417 Görüntülenme

Telefon Ekranı Nasıl Kırılır bozuk olduğunda ne yapacağını telefonun iç ekranı kırmak ya da hakkında sorulara cevap arayan insanlar tarafından soruşturma. Dahili ekran kırılmasının birçok farklı nedeni olabilir. Bu nedenler arasında, pillerin ısıtılması ve şişmesi önce gelir. Bir süre sonra, şişmiş piller içeriden ekrana basınç uygular. Bu basınç arttığında, dahili ekran kırılabilir.

Rehber Silindi Nasıl Geri Getirebilirim
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 372 Görüntülenme

Rehber Silindi Nasıl Geri Getirebilirim Yanlışlıkla silinen dizini geri getirmek için birkaç önerimiz olacak. Cihaz yedekleniyorsa veya Gmail’i yedekliyorsanız bu daha kolay olacaktır. Silinen kişiler, Google Drive ve iCloud tarzı uygulamalarla geri yüklenebilir.

En Hızlı ve Garantili Ekran Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 402 Görüntülenme

En Hızlı ve Garantili Ekran Değişimi Bu yazıda en hızlı ekran değişikliği hakkında konuştuk. Cep Hastanesi hizmetimizdeki en yaygın telefon onarımları arasında çatlaklar ve kırık ekranlar bulunmaktadır. Her gün çok sayıda ekran / LCD değişimi ve gelişmiş ekipman ve tekniklerimizle yapıyoruz, İstanbul, Türkiye’de ekran değişiminin yanında hızla öncülük ediyoruz.

iPhone Ses Kaydı Yapmıyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 388 Görüntülenme

iPhone Ses Kaydı Yapmıyor veya yazılımla ilgili hatalarla ilişkilidir. Ancak bazı iPhone modellerinde ses sorunu kronik bir arıza haline geldi. Bu sorun aynı zamanda farklı bir onarım ihtiyacını da ortaya çıkardı. Uzmanlarımız bu tür sorunları teknisyenlerimiz tarafından kolayca onarabilirler.

Telefon Ekran Yapıştırıcısı
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 425 Görüntülenme

Telefon Ekran Yapıştırıcısı iPhone ekran çerçevesini yapıştırmak, incelikle ele alınması gereken bir sorundur. Cep Hastanesi gibi hizmetlerde, bu sürecin oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirildiğini görebilirsiniz. Ekran çerçevesi tutkal onarımı, hem güçlü yapıştırıcılar hem de özel iPhone desenleri kullanılarak yapılan bir süreçtir.

Revize Ekran Ne Demek
/ Yazan:Cep Hastanesi / Ekran DeğişimiTelefon Tamiri / 3 Yorum / 499 Görüntülenme

Revize Ekran Ne Demek ve revize ekran fiyatları, hizmetimizde sıkça karşılaştığımız sorular arasındadır. Gözden geçirilmiş ekran, arızalı akıllı telefonlardan çıkarılan kusursuz, orijinal bir ekrandır. Onlar OEM görüntüler farklı değildir. Sadece onlar orijinal olduğunu biliyorum ve bunun için ekstra ödeme.

Bilgisayardan Instagrama Fotoğraf Yükleme
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 457 Görüntülenme

Bilgisayardan Instagrama Fotoğraf Yükleme Sosyal medyanın ağır taşlarından biri haline gelen instagram , günlük kullanım oranları için en aktif uygulamalardan biri olmayı başardı. Instagram başarılarının en etkili noktası elbette uygulamanın güncellemelerle yeni bir şekil alması. Instagram’ın yeni özelliklerine bakarsak ve son birkaç aya bakarsak, ınstagam’ın hikayeleri bölümü, canlı yayın bölümü, sinema filmi gönderme özelliği, kayıp …

Garantili Telefon Tamircisi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 390 Görüntülenme

Garantili Telefon Tamircisi Birçok marka olduğu gibi, akıllı telefon garantileri belirli sınırlar içinde sunulmaktadır. Kullanıcı hatasının neden olduğu hasar genellikle garanti kapsamında değildir. Garantili telefon onarımı ne olacak?

Ucuz Ekran Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 400 Görüntülenme

Ucuz Ekran Değişimi Gorilla Glass gibi yeni teknolojiler artık mevcut olsa da, ekran koruyucular olsalar bile, telefonların ekranları talihsizliğin bir sonucu olarak kırılabilir. Bu telefon kullanılamaz hale getirir ve ekran değiştirme gerektirir. LCD ve dokunmatik ekranlar telefonun en hassas parçaları arasındadır. Bu nedenle, dikkat çekmek ve önlem almak için telefonu kullanan kişilerin çoğu ekranlardır. Hem …

Telefon Ekranı Yanıp Sönüyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 407 Görüntülenme

Telefon Ekranı Yanıp Sönüyor, Cep Hastanesi mağazamızı ziyaret eden müşteriler, telefon ekranının yanıp söndüğü ancak açılmadığı problemi ifade edebilir. Bu mesele birçok farklı nedenden kaynaklanabilir. Telefonun açılmaması aslen işe yaramadığı anlamına gelmez. Ekranın görüntülenmemesinin farklı sebepleri olabilir. LCD’nin direkt arızalanmasına ek olarak, tek başına LCD flex kablosuyla ilgili bir problem olabilir. Bu en iyi olasılıklardan …

Xiaomi Arka Cam Kırıldı
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 394 Görüntülenme

Xiaomi Arka Cam Kırıldı 6 aylık Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile Xiaomi Arka Cam değişiklik yapma fiyatı şu anda kampanyada. Arka Cam değişiklik yapma alanında uzman olan Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından teknik servisimize gelirseniz, 30 dakika içinde ve 2 taraflı ücretsiz gönderim servisimizin kullanıldığı 3 (üç) iş günü içinde gerçekleştirilecektir. Arka Camdan oluşan Orijinal Ürün …

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 398 Görüntülenme

Telefon Yere Düştü Görüntü Yok, en hasarlı kısım ekranlardır. Peki ya telefon düşmenin bir sonucu olarak telefonu açmazsa, telefon yere düşmüş olduğunda ses yok mu?  Bahsettiğimiz gibi, telefonların en duyarlı kısımları ekranlarıdır. Bu nedenle, herhangi bir darbe yada düşüşten sonrasında, telefon ekranı ilk ve çoğu zaman hasar görür. Bu hasar çatlama, kırılma biçimindedir. Telefonu açar …

Telefonum Çalışıyor Ama Ekranımda Görüntü Yok
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 398 Görüntülenme

Telefonum Çalışıyor Ama Ekranımda Görüntü Yok, Günümüzde, akıllı telefonlar büyüdükçe ve telefonlarda ve hatta kavisli ekranlı telefonlarda bile bir çerçeve olmadan tam ekran, bir cep telefonu için en önemli nokta bu ekran. Tabii ki, bu ekranlar kullananların en çok sorunla karşılaştıkları yerlerdir. Aslen, probleminin sebebinin çoğunluğu kullanıcı kaynaklı. Ekran telefonun büyük bir kısmını kapladığı için, …

Gözlük Takınca Telefon Ekranı Gözükmüyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Teknik ServisTelefon Tamiri / 1 Yorum / 423 Görüntülenme

Gözlük Takınca Telefon Ekranı Gözükmüyor , günümüzde artık yaygınlaşmış ve can sıkıcı bir olay olan bir durumdur bu. Sizlere bugün güneş gözlüğü takınca neden telefon ekranı kararıyor ve ya gözükmüyor sorununu çözümünü anlatacağız.

Samsung Edge Ekranda Yeşil Çizgi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 0 Yorum / 415 Görüntülenme

Samsung Edge Ekranda Yeşil Çizgi, Samsung’un geçen yıl tanıttığı Samsung Galaxy S7 edge, büyük ilgi gördü. Samsung son zamanlarda bu model için Android 7.0 Nougat güncellemesini dağıtmaya başladı. Galaxy S7 kenar modeli bu günlerde farklı bir sorun ortaya çıktı.

iPhone Yeşil Ekran Sorunu
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 421 Görüntülenme

iPhone Yeşil Ekran Sorunu, Bir iPhone kullanıcısı için en kötü şeylerden biri, aletin donması, tepki vermemesi ve ekranın renk değiştirmesidir. Bu renk değişiklikleri çoğunlukla mavi, sadece bazen yeşil bir ekran. Sitemizde alınan bildirimlerden ortak bir problem olmadığını söyleyebiliriz. Bu yazıda, iPhone yeşil ekran sorununu çözmenin 5 farklı yolunu açıklayacağız. Bunlardan biri problemi çözebilir ve bazı …

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 0 Yorum / 390 Görüntülenme

Telefonun Dokunmatiği Isınınca Çalışmıyor sorunu yaygın bir can sıkıcı sorundur. Bu sorunu gidermek için farklı adımlar vardır. Birincisi, cihazın tüm verilerini yedekleme, sıfırlama ve Geri Yükleme ile başlar. Daha sonra daha gelişmiş hasar tespit adımlarına geçin.

Telefon Şarj Adaptörünün Isınması
/ Yazan:Cep Hastanesi / Teknik ServisTelefon Tamiri / 1 Yorum / 418 Görüntülenme

Telefon Şarj Adaptörünün Isınması Akıllı cihazların özellikleri ve donanım gücü ile, piller büyüyor olsa bile, şarj tüketimi daha da hızlı olabilir. Bu, belirli markalı cihazlar hariç, özellikle orta segment cihazlar için daha büyük bir sorun olabilir.

Telefonu Şarja Takınca Isınıyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Batarya DeğişimiTelefon Tamiri / 1 Yorum / 474 Görüntülenme

Telefonu Şarja Takınca Isınıyor Eski telefonlarla çok sık karşılaştığımız sorunlardan biri, şarj sırasında telefon arızalarıdır. Paradan tasarruf etmek için, şarj kontrolünü umursamayan birçok markanın telefonu kırılır, böylece şarj sırasında tamir edilemez. Tabii ki, şarj sorunları sadece eski telefonlarda gerçekleşmez. Yeni nesil akıllı telefonlara verilen binlerce lira para, şarj sırasında bile patlamalar ve yolsuzluk çakışabilir. Aslında, …

Telefonlarda Ekran Işıklarında Titreme Sorunu
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 429 Görüntülenme

Telefonlarda Ekran Işıklarında Titreme Sorunu Yeni nesil telefonların tanıtımı farklı problemler getirdi. Eski telefonların basit yapısı, hataları basit yollarla bulmayı mümkün kıldı. Örneğin, telefonunuzun ekran ışıkları yanmadıysa, bir transistörü veya düzeltmeyi değiştirerek bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Yine, telefon şebekeyi çizmediğinde, sorun hava üfleyerek PFO’YU ısıtarak çözülebilir.

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 405 Görüntülenme

iPhone Arka Kamera Titreme Sorunu , iPhone normal olarak fotoğraf çekmeye devam edebilir ve fotoğraflarınız gerektiği gibi görünebilir. Bununla birlikte, titreme hız kesmeden devam ederken, kullanıcılar bir noktada bu sorunu nasıl çözebileceklerini merak ediyorlar. iPhone kamera sarsıntı sorunu genellikle Optik Görüntü Sabitleyici veya OIS özelliği ile ilgilidir. Çerçevedeki görüntüyü stabilize etmeye çalışırken telefonunuzdaki lens sürekli …

Telefonum Yere Düştü Şarj Olmuyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Teknik ServisTelefon Tamiri / 1 Yorum / 404 Görüntülenme

Telefonum Yere Düştü Şarj Olmuyor Bu sorunu ortadan kaldırmak ilk başta karmaşık görünebilir. Ancak, deneyimli Cep Hastanesi teknisyenlerimiz işlerinde en iyisidir. Teknisyenlerimiz öncelikle cihazınızla sorunu tanımlamak için çeşitli testler gerçekleştirecektir. Verilerin kaybolmamasını sağlamak için Devam etmeden önce telefonunuzu yedekleyeceklerdir. Sonra adımlar atılır. Telefonun şarj edilmemesi sorununun ilk adımı yere düştü, pili kontrol etmektir.

/ Yazan:Cep Hastanesi / Ekran DeğişimiTeknik ServisTelefon Tamiri / 1 Yorum / 475 Görüntülenme

Telefon Ekranının Yarısı Farklı Renkte Android telefonlarda yaygın olan renk solması sorunu, kamera açıkken daha belirgindir. Kamera açıldığında morlaşan bu renk kayması, sarı, yeşil ve kırmızı renklerin normal ekranla karışmasına neden olur. Renk kayması bazen rahatsız edici ve düzeltilmiş, elbette, bir donanım olayıdır. Bununla birlikte, bunları garanti veya servis departmanına göndermeden önce test edilebilecek basit …

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 411 Görüntülenme

Telefon Dış Cam Değişimi Akıllı cep telefonu kullanan herkesin en az bir kere başına gelmiştir. Telefonlar düştüğü zaman veya bir darbeye maruz kaldığı zaman ilk hasar görecek parçaların başında ekran geliyor. Kullanıcılar genellikle ekran değişiminin yüksek maliyetlerle değiştirilmesinden şikayetçi olurlar ki haklılardır.

Android Telefonları Hızlı Şarj Etme
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 414 Görüntülenme

Android Telefonları Hızlı Şarj Etme Android işletim sistemine sahip tüm telefon modelleri neredeyse Hızlı şarj şarj kablosu ile birlikte verilir. Bu tür cihazların belirli bir süre sonra işlev görmemesi ve orijinal ürünlerin satışı da çok pahalı olması nedeniyle, Android cihazlarda Hızlı şarj etmek için çeşitli uygulamalara ihtiyaç duyulabilir.

Kablosuz Şarj Çalışmıyor Sorunu
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 417 Görüntülenme

Kablosuz Şarj Çalışmıyor Sorunu çözmek için neler yapabilirsiniz. Kablosuz şarj teknolojisi son yıllarda akıllı telefonlarda çok şık hale geldi. Bu özelliği 90’lı yıllarda bazı elektrikli diş fırçalarında gördük. 2012’den beri akıllı telefonlar kablosuz şarj ile donatılmıştır.

Yavaşlayan Telefon Nasıl Hızlandırılır
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 422 Görüntülenme

Yavaşlayan Telefon Nasıl Hızlandırılır Akıllı telefonlar artık işletim sistemini bilgisayarlar gibi kullanıyor. Genel olarak, Android, iOS ve Windows Phone işletim sistemi şeklinde akıllı telefonlar görmeye başladığımız işletim sistemi birçok bilgisayar gerçekleştirebilir. Bu sayede artık sadece iletişim için kullanılmayan akıllı telefonları ajanda olarak, internete bağlanmak için, not tutmak için kısacası her alanda kullanabiliyorsunuz.

Samsung Şarjım Çabuk Bitiyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 419 Görüntülenme

Samsung Şarjım Çabuk Bitiyor Bildiğiniz gibi, hızlı boşalmış telefon her zaman bizi hayal kırıklığına uğratır. Gerektiğinde, “Düşük Pil” uyarısı alacağız ve o telefonu kırmak isteyebiliriz. Akıllı telefonlar çok kısa bir süre içinde şarj bittiğinde, hem ekran boyutu; telefonu nasıl kullandığınıza bağlıdır. Geçmişte, telefon daha uzun bir süre şarj edilmek üzere yapıldı, boyut önemsiz kalacaktı. Büyük telefonlarla …

Telefondan İnternet Geçmişi Nasıl Silinir Kullanıcılar periyodik gizlilik ve güvenlik veya çerezler ve önbelleğe alınan verilerin yükünü önlemek için kendi İnternet geçmişini temizlemek istiyorum. Bu makalede, Internet geçmişinizi silmek hakkında bilgi bulabilirsiniz. Bazı kullanıcılar, çerezlerin ve önbelleğe alınmış görüntülerin ve dosyaların yükünden kurtulmak için internet geçmişlerini periyodik olarak temizlemek isterler; diğerleri ise yalnızca gizlilik ve …

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 426 Görüntülenme

iPhone Wifi Bağlanmıyor, çok sinir bozucu olur (özellikle  iPhone’unuzda sınırsız veri planı yerine aylık hücresel veri limitiniz varsa  ). Wi-Fi’ye sahip olmamak , istediğiniz şeyleri yapmanıza engel olur, çünkü iOS’u güncellemek,büyük dosyaları indirmek ve müzik ve video akışı yapmak en iyi şekilde Wi-Fi bağlantısı üzerinden yapılır.

iPad Sorunları
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 403 Görüntülenme

iPad Sorunları, cihazları her geçen gün daha fazla kullanıcıya ulaşıyor. Kullanıcı sayısı arttıkça, cihazlardaki problemler daha belirgin hale gelir. Son olarak, iPad kullanıcıları sorunlarını Apple şikayetler kanalı vesilesiyle bildirdi. Bu şikayetlere nazaran, sizin için en yaygın iPad problemlerini ve çözümlerini inceleyeceğiz.

iPhone Depolama Sorunu

iPhone Depolama Sorunu, Bir 16GB iPhone kullanıyorsanız, kesinlikle “depolama nerede ise dolu” hatası yaşıyorsunuz anlamına gelir. Bu durumdan kurtulmanın en doğru yolu, daha fazla alan tüketen oyunları ve uygulamaları tek tek tespit etmek ve silmektir, sadece daha az süre harcayarak bu hata ihtarsından kurtulabilirsiniz. Bu yazıda, saniyeler içinde boş alanın iyi mi açılacağını açıklıyoruz.

iPhone Mikrofon Sorunu
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 402 Görüntülenme

iPhone Mikrofon Sorunu, Hangi iPhone modeliniz olursa olsun, kimi zaman mesele yaşayacaksınız. En yaygın sorunlardan biri, iPhone mikrofonunun çalışmamasıdır. Bazı insanoğlu bir telefon görüşmesi esnasında mikrofonun hiç çalışmadığını yada muntazam çalışmadığını söylüyor. Bir telefon görüşmesi yaparken, FaceTime kullanırken yada bir ses kaydederken iPhone mikrofonuyla ilgili problemler ortaya çıkabilir.

Kilitli iPhone Açma
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 391 Görüntülenme

Kilitli iPhone Açma, Biliyorsunuz, teknoloji gündemi Apple ve FBI arasındaki can sıkıntısı bir olay tarafından sallanıyor. FBI’dan yardım isteyen telefonda informasyon almak için telefonda terapisti kullanan bir iPhone 5c, iPhone siyasetin gündeminde ABD’nin koltuğunu almak için Apple ‘ın reddini kıramaz ve bununla beraber Silikon Vadisi bölünmüştü.

iPhone Ses Var Görüntü Yok
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 414 Görüntülenme

iPhone Ses Var Görüntü Yok, iPhone akıllı telefonlarla ilgili en yaygın sorunlardan biri, telefonu açmaya çalıştığınızda ses, ancak görüntü görünmüyor. Bu sorunun nedeni yazılım veya donanım olabilir. Yazılım sorunları sizin tarafınızdan çözülebilir, ancak donanım problemleri nitelikli bir APPLE teknisyeni tarafından ele alınmalıdır.

iPhone Takvim Sorunu
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 416 Görüntülenme

iPhone Takvim Sorunu, Kullanıcılar geçmiş etkinlikler için tarihleri kaydetme ile ilgili problemleri bildirebilirsiniz; birçok etkinlik geçmiş ile kendi takvimde sadece birkaç saniye ile göstermektir. Bu probleminin en olası nedeni, iphone’unuzun iCloud veya başka bir çevrimiçi takvim hizmeti ile senkronize edilmesidir ve iphone’unuz yalnızca iphone’unuzdaki en son olayları senkronize edecek şekilde ayarlanmıştır.

iPhone Jailbreak Sorunu
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 425 Görüntülenme

iPhone Jailbreak Sorunu, hakkında devamlı soruyoruz. Bu sayfa jailbreak için bir rehber olarak vazife meydana getirecek. Ben iPhone, iPod touch, iPad ve Apple TV için jailbreak iyi mi bu sayfayı cevaplamaya çalışacağız. Jailbreak’in ne olduğunu biliyorsanız ve yalnız jailbreak’in cevabını arıyorsanız, sayfanın altına gidebilirsiniz. Bu sayfanın alt kısmında çeşitli jailbreak yöntemleri hakkında bilgi vereceğiz.

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 405 Görüntülenme

Android Uygulamalar Donuyor, IOS mobil işletim sisteminin aksine, açık kaynaklı bir sistemdir ve bazen donma ve donma yapabilmemize rağmen, android telefonların cihazlarındaki en yeni model veya en eski modellerden birine sahibiz. En büyük nedenlerden biri, ücretsiz bir sistem ağı olmasıdır.

Android Android Durduruldu HatasıDurduruldu Hatası

Android Durduruldu Hatası Mobil işletim sistemleri içinde daha rahat ve modern Android hakkında bazı ayrıntılara dikkat etmek gerekir. Hepimiz Android durdu hata ve kullananlarının niçin olduğu sorunlardan önde gelen çözümü, sorunu sizi yönlendirmek isterim. Hangisini alacağını ve iyi mi düzeltileceğini söyleceğiz.

Android Ses Sorunu Çözümü
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 413 Görüntülenme

Android Ses Sorunu Çözümü Android işletim sistemi iOS gibi belirli cihazlar için tasarlanmadığından, her marka ve model için farklı sorunlara neden olabilir.

iPhone Hafıza Arttırma Fiyat Düşük iPhone bellek cihazınızın ömrünü kısaltır önemli bir faktördür. Telefonu en basit şekilde kullansanız bile, çektiğiniz fotoğraflar, videolar ve uygulamalar cihazınızı zamanla işgal edecektir. Bulut depolama sistemleri sizin için doğru seçim değilse, cihazınızın bellek donanımını değiştirme ve belleği artırma zamanı.

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 392 Görüntülenme

Sınırlı Erişim Değiştirildi Hatası Akıllı telefon kullanıcıları son zamanlarda İnternet ile ilgili bir sorun bildirdiler. Bu sorun, bildirim çubuğunda sınırlı bir erişim değişikliği hatası olarak gelir. Sorunun nedeni birden fazla sebep olduğundan, birden fazla şekilde çözülebilir.

iPhone Restore Nasıl Yapılır
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 403 Görüntülenme

iPhone Restore Nasıl Yapılır  iPhone modellerinde bazen yazılım güncellemeleri sırasında oluşan hatalar veya uygulamaları yüklediğinizde oluşan hatalar nedeniyle yavaşlık veya donma sorunları vardır. iPhone donma sorunları ve yavaşlık sorunları için bir çözüm olarak, geri yüklemeniz gerekebilir.

iPhone Uygulama İndirme Sorunu
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 417 Görüntülenme

iPhone Uygulama İndirme Sorunu Uygulama mağazasından dosya indirirken hataları ve çözümlerini paylaşacağız. Apple’ın çevrimiçi mağazası App Store üzerinden Uygulama indirirken, yavaşlık, dosya indirmiyor, indirme düğmesi çalışmıyor, uygulama indirmesi başlatılamadı vb. birçok hata oluşabilir. Bu hatalar genellikle dosyayı indirmeye çalıştığınız cihazınızla ilgilidir. Tüm ücretli ve ücretsiz uygulamalarda bu tür hatalarla karşılaşabilirsiniz.

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 408 Görüntülenme

iPhone Alarmı Çalmıyor iPhone’unuz muhtemelen sizin için her şey demektir. Bu nedenle, iphone’unuzdaki günlük alarmı ayarlamanız ve uygulamanın sizi uyandırmasını beklemeniz nadir değildir. Bununla birlikte, yakın geçmişte, iPhone alarmlarının kullanıcılar için bazı sorunlara neden olduğu bilinmektedir.

Çift Girişli Usb Bellek Telefon Okumuyor USB çubukları artık akıllı telefonlarda ve bilgisayarlarda kullanılabilir. Telefonun şarj yuvalarına göre yapılan USB bellek portu, Android işletim sistemli akıllı telefonlardan belleğe veri aktarımına izin verir.

iPhone Hoparlör Sorunu
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 392 Görüntülenme

iPhone Hoparlör Sorunu, iPhone 6 ve iPhone 6s kullanıcıları en sık şikayet edilenler arasındadır. İPhone hoparlörünün arızalanmasının kırık yada hasarlı olduğu anlamına gelmediğine dikkat edilmelidir. Bazen, bu şekilde bir soruna geçici bir yazılım çökmesi niçin olabilir. İPhone 6 hoparlörün çalışmayı durdurmasına yol açan yazılım sorunları birkaç bayağı şekilde çözülebilir. İşte iPhone hoparlör sorunu için çözümler:

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 358 Görüntülenme

iPhone Kamerası Siyah Çekiyor, iPhone şu anda sektördeki en iyi akıllı telefonlardan biri olmasına karşın, birçok kullanıcı iPhone x, 8, 7, 6 yada daha önceki sürümlerde sorun yaşıyor. Bu yazıda, iPhone kamera ile ortak problemleri derleyecek ve çözümler hakkında sohbet edeceğiz.

Telefon Ekran Değişimi Nasıl Yapılır
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 374 Görüntülenme

Telefon Ekran Değişimi, Telefonlar, günümüzün vazgeçilmezleri içinde yerini alan vazgeçilmez teknolojik cihazlar arasındadır. Hemen hepimiz bu aletleri sokakta görebilir. Birbir çok sık sosyal medyada takılmak ve bazı müzik dinlemek için kullanabilirsiniz. Bunlara kıyasla, informasyon edinmek için bu teknolojiyi kullanan kişi sayısı fazlaca düşüktür. Bu, hızla gelişen teknolojinin dezavantajlarının bir tesiri olarak gösterilebilir.

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 357 Görüntülenme

iPhone Gps Sorunu, Wi-Fi sorunları veya Bluetooth ile ilgili sorunlar kadar yaygın değildir, ancak bazı insanoğlu GPS’İN süre süre doğru olmadığını veya kullanıcının konumunun hiç fark edilemeyeceğini bildirmiştir. Çoğu zaman, kullanıcının cihazını ios’un son olarak sürümüne yükselttikten derhal sonrasında iphone’daki GPS problemleri ortaya çıkar.

iPhone Yakınlık Sensörü

iPhone Yakınlık Sensörü, iPhone modelleri ön tarafta bir yakınlık sensörüne haizdir. Bu sensör, telefonda konuşurken ekranı kapatır, doğrusu telefonu kulağınıza yakın tuttuğunuzda. Bununla birlikte, üst modeller de ekranın parlaklığını çevreye nazaran ayarlama kabiliyetine sahiptir.

iPhone Yankı Sorunu
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 346 Görüntülenme

iPhone Yankı Sorunu, iPhone zarar veremez yenilmez bir mobil cihazdır ve kullanıcı bilmedikleri bir iPhone ile karşı karşıya gelecek ortak sorunlar bir sürü değil. Çoğu zaman kendinizi en yaygın sorunlardan kabul edilen echo problemiyle sunacaksınız. Yankı sorunu, bir iPhone kullanıcısının kendilerini başka birini aramış olduğunu duymasına neden olan bir sorundur.

iPhone Klavye Sorunu, Teknoloji çağını açan iOS işletim sistemine haiz cihazlara giderek daha çok ilgi yayınlandı. Telefon kullananlarının tercihleri arasında yer edinen iPhone kullanıcıları son zamanlarda klavye problemlerini göstermeye başladı. Bu problemlerle ilgili olarak, kullanıcının klavyesinin bir kısmı çalışmıyor, bazıları donmuş, bazıları klavyenin hiç çıkmadığını söylüyor.

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 353 Görüntülenme

Power Bank Telefona Zarar Verir Mi, Kullandığımız akıllı telefonların pilleri artık yeterli değil. Nitekim, birçok fert Powerbank çözüm olarak dediğimiz usb taşınabilir Şarj cihazını kullanmaya başladı. O kadar ki, telefonu neredeyse Powerbank ayrılmaz bir ikili olarak taşımaya başladık. Powerbank dediğimiz şey aslına bakarsak telefon pilinden hakikaten farklı olmayan bir yedek güç ünitesidir.

iPhone Arabaya Bağlama Sorunu Çözümü

iPhone Arabaya Bağlama Sorunu Çözümü Cihazları iOS işletim sistemi ile araçlara bağlayarak, telefonunuzda izlediğiniz videoları ve müzikleri hoparlörden ve aracınızın ekranından kullanabilirsiniz.

iPhone Ölü Piksel Sorunu

iPhone Ölü Piksel Sorunu LCD ekranlı yeni bir elektronik cihaz satın aldınız, eve geldiniz, cihazı açtınız ve ölü pikselleri gördünüz. Muhtemelen Apple gizli bir elma bir sır korumuştur olarak internete gelmek istemem olayın bu tür düşmanlarından bile biri.

WhatsApp Herkesten Silinen Mesajı Okuma

Whatsapp Herkesten Silinen Mesajı Okuma Whatsapp’a çok kısa sürede eklenen whatsapp giden mesaj silme özelliği, birçok kişinin Whatsapp’ı daha fazla kullanmasına izin verir. WhatsApp uygulamasına gelen bu özellik sayesinde, artık bir mesajı kolayca çekebilir ve silmemize yardımcı olabiliriz. WhatsApp herkes silinmiş iletileri kalıcı olarak WhatsApp, gönderen ve alıcı silin. Bunu yapmak için, giden mesaja uzun basın …

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 368 Görüntülenme

Telefona Youtube dan Video İndirme nasıl yapılır birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Sizlere tanıtacağımız uygulama sayesinde youtube videolarını telefonunuza çok kolay bir şekilde istediğiniz kalitede indirebilir, internetinizden harcamadan youtube videolarını telefondan izleyebilirsiniz. Ayrıca tanıtacağımız Snaptube uygulaması ile youtube videolarını mp3 olarak da telefona indirebilirsiniz.

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 341 Görüntülenme

iPhone Silinmeyen Uygulamaları Kaldırma  Telefonunuza yüklediğiniz uygulamayı kaldırmak istediğiniz de kalkmıyorsa buna neden olan etkileri ve çözümü yazımızda aktaracağız. Aldığımız iphone telefonlarına Apple store üzerinden ücretli ve ücretsiz uygulamalarımızı indirebiliyoruz. İphone marka telefonlarımıza yükleme işlemi sağlarken bazen internet bağlantısından dolayı işlemler askıda kalabilmektedir.

iPhone Bu Aksesuar Desteklenmiyor Olabilir Sorunu Bir kulaklık veya şarj cihazını telefonunuza taktığınızda bir hata alırsanız, nedenini açıklayacağız. Bir iphone kullanıyorsanız, tüm aksesuarlar orijinal kutusunda sağlanır. Kutuda bulunan aksesuarları kullanmadığınızda çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sadece iphone telefonları için değil, aynı zamanda tüm teknolojik ürünler için özgünlük tehlikeye atılmamalıdır.