Whatsapp Saat ve Tarih Hatası

Whatsapp Saat ve Tarih Hatası , Biz sohbet kullanım için whatsapp uygulamasında iphone ve android telefonlarda saat tarih ayarlarını kapsayacak. Biz iPhone ve android telefonlara indirdiğiniz whatsapp uygulaması diğer indirilen uygulamalar gibi hata verebilir. Hatalar genellikle internet bağlantısı ile ilgilidir.

Ekranı Kırık Telefon Kullanmak Zararlımı

Ekranı Kırık Telefon Kullanmak Zararlımı , Telefon ekran çatlama akıllı telefonlarda yaygın durumlardan biridir. Ekran, telefon yere düştüğünde, istemeden uygulandığında, sert bir zemine çarptığında veya aşırı ısındığında düşebilir. Kullanıcılar tarafından en sık sorulan sorulardan biri, bu sorunun nasıl giderileceğidir.

Telefonun İç Ekranı Kırıldı Ne Yapmalıyım

Telefonun İç Ekranı Kırıldı Ne Yapmalıyım , Eğer akıllı telefon ekranında bir çatlak ile karşı karşıya iseniz, ilk yapmanız gereken karar vermek zor olabilir. Hangi onarım seçeneği en iyisidir, hatta onarılması gerekir? Bu yazıda, telefon ekranının kırılması noktasında neler yapılabileceğini tartışıyoruz.

Ekranı Kırık Telefonu Kullanmak Veri Kurtarma

Ekranı Kırık Telefonu Kullanmak Veri Kurtarma , ancak görüntü hala varsa, bir USB OTG ve bir fare kullanarak bu durumdan kurtulabilirsiniz. USB OTG, cep telefonunuzu diğer cihazlara bağlamanızı sağlar. Kısaca, Android telefon mini-USB portu vardır ve bir USB portu ile bir fare yükleyebilirsiniz. USB OTG bu iki cihazı birbirine bağlayacak.

Apple Batarya Şişti Değişi Ücreti Ne Kadar
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 0 Yorum / 24 Görüntülenme

Apple Batarya Şişti Değişi Ücreti Ne Kadar , iPhone pil şişmesi sorunuyla karşı karşıya kalıyorsanız, bu makaleyi iyice okumanızı şiddetle tavsiye ederiz. Pil şişmesinden sonra, ne yapmalı, cihazınıza ve size zarar, pilin nasıl değiştirileceği ve konuyla ilgili bilmenizde fayda olan tüm detaylar deneyimli ve deneyimli APPLE teknisyenlerimizle paylaşıldı.

Apple Ekranı Kırıldı Değişim Fiyatı Ne Kadar
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 0 Yorum / 29 Görüntülenme

Apple Ekranı Kırıldı Değişim Fiyatı Ne Kadar , üzerine baskı uygulama, sert bir zemine çarpma veya istemsiz hataların bir sonucu olarak kırılabilir. Böyle bir durumda, ekran değiştirme gereklidir. Apple ekran değişim fiyatları telefon modeline göre değişir. Bununla birlikte, dokunmatik ekranın değiştirilmesi veya ekranın tamamen değiştirilmesi önemlidir.

Telefondan Silinen Dosyaları Geri Getirme

Telefondan Silinen Dosyaları Geri Getirme , Akıllı telefonlarda ara sıra teknik sorun veya kullanıcı hatası nedeniyle veri kaybı var. Bu durum için ne yapmamız gerektiğini sizinle paylaşıyoruz. İçeriğimizdeki adımların doğru bir şekilde uygulanmasıyla, silinen dosyaları hızlı ve basit bir şekilde geri yüklemek mümkündür.

Google Play Store Cihazınız Bu Sürüme Uygun Değil Hatası , Bu sürümle uyumlu olmayan Google play mağazanıza karşı hangi yolların izleneceğini merak ediyorsanız, işlem oldukça basittir. Google Play Store’da cihazınız bu sürümle uyumlu değildir. Google Play store uygulaması Android telefonlarda oyunlar, uygulamalar indirmek için vazgeçilmez bir programdır. Bu alandaki herhangi bir hata, telefonu kırmanıza neden …

Telefonumda Sesim Karşı Tarafa Gitmiyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 51 Görüntülenme

Telefonumda Sesim Karşı Tarafa Gitmiyor , Sesim telefonumun diğer tarafına gitmezse veya telefonun sesi düşükse, nedenlerin ne olduğuna bir göz atacağız. En hızlı gelişen teknolojiye ayak uydurmak telefonları her geçen gün yetişmek telefonları vardır. Akıllı telefonlar her geçen gün arttığından, her yıl başka ürünler satın alıyoruz. Ama bu akıllı telefonlarda herhangi bir hata yok mu?

iCloud Yedekleme Hatası Çözümü

iCloud Yedekleme Hatası Çözümü , iPhone telefonlarında yedekleme sorunu olan kullanıcılar için yedekleme sorunlarının nasıl giderileceğini açıklayacağız. iPhone iPhone yedekleme için birçok uygulama vardır. iCloud hesabınızı kullanarak, oluşturduğunuz hesapla verilerinizi düzenli olarak yedekleyebilir ve hemen bu yedeklere geri dönebilirsiniz. Bu süreç hakkında ayrıntılı bilgi almak için sitemizi arayabilir, resimli hesaplarımıza ulaşabilirsiniz. Bugün size icloud ekranında karşılaştığınız …