iPhone Kamerası Bulanık Çekiyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 22 Görüntülenme

iPhone Kamerası Bulanık Çekiyor, Android telefonların kamera uygulamaları kadar gelişmiş özellikler sunmuyor. Apple, cihazın kamerasının gücünü ortaya çıkararak sizin için en iyi ayarları yaptı. Bir tek kamera uygulamasını başlatın ve Deklanşör düğmesine basın. Bu şekilde basit bir kamera uygulamasının sorunsuz çalışacağını düşünebilirsiniz, sadece öyle değil.

iPhone Şarj Soketi Değişimi

iPhone Şarj Soketi Değişimi, Şarj soket hasarı, şarjın bağlantılarını takıp çıkarmanın bir sonucu olarak zaman içinde ortaya çıkabilecek bir arızadır. Şarj pimlerinin ezilmesi yada kirlenmesi bir oldukça soruna neden olacaktır. Müşterilerimizin onarım formlarında belirttiği şikayetler aşağıda listelenmiştir.

iPhone Yamuldu Garanti Kapsamına Girer mi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 26 Görüntülenme

iPhone Yamuldu Garanti Kapsamına Girer mi, Cep telefonları, şık bir metal kasa taşıyan mendiller gibi arka cebinde binlerce kilo saydıktan sonra, aygıt sağlam görünse de, dizgesel basınç bükülme ve çarpık görülebilir. Dahası, cep telefonlarındaki gerginlik problemleri “iPhone” şeklinde pahalı cihazlarda daha yaygındır.

iPhone Ekranım Kırıldı İçindeki Verileri Kurtarma

iPhone Ekranım Kırıldı İçindeki Verileri Kurtarma, iPhone ekranı, almış olduğumuz tüm sorulara erişmek için yapmak ihtiyaç duyulan tüm bilgileri kurtarmak için verilerde bozuldu. Her şeyden önce, rahat olun. İPhone markalı cihazlarınızın ekranı bozulduğunda, telefonu sıfırlamadan ekranı değiştirebilirsiniz.

iPhone Kulaklık Soketi Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 33 Görüntülenme

iPhone Kulaklık Soketi Değişimi, şarj soket ve Mikrofon ile entegre edilmiştir. Kulaklık soketini değiştirmek için, tüm şarj soketi değiştirilmelidir. iphone kulaklıklardan ses yok benzer biçimde şikayetleriniz varsa, iPhone kulaklık soketi yerinden çıkar, iPhone kulaklıklardan biri çalışmıyor ve iPhone kulaklıklar çalışmıyor, muhtemelen tüm şarj soketinin değiştirilmesi gerekiyor.

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 36 Görüntülenme

Android Telefonda Reklam Virüsü Çıkıyor, Size Android kullanıcıları virüs can sıkıcı reklam virüsü hakkında bazı bilgiler vereceğiz. Genel olarak konuşursak, telefonu her kullandığımızda, kilit ekranındaki reklamlar can bunaltandır. Bu virüslü reklamlar aslına bakarsak cihazınızı zararlı virüslerden kaynaklanır.

Xiaomi Ekranım Kırıldı Ne Yapmalıyım
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 30 Görüntülenme

Xiaomi Ekranım Kırıldı Ne Yapmalıyım, Ekran değişiklik yapma ortalama 1 saat içinde ustalaşmış Xiaomi teknisyenleri tarafınca yapılır. Bu dönem 3 (üç) iş günü kullanırken bizim tek taraflı ücretsiz nakliye hizmeti. Bilgileriniz asla silinmeyecek. Orijinal Ürün kullanılır. Ekran kırık olmaktan ekran önlemek için ücretsiz bir kırılmaz cam koruyucu ile donatılmıştır.

Samsung Orta Kasa Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 31 Görüntülenme

Samsung Orta Kasa Değişimi, Samsung akıllı telefonlar etkilerden zarar görebilir. Kasa çizilebilir. Kırıklar veya çatlaklar oluşabilir. Zamanla, güzel duyu görünümün renk değişikliği veya aşınması gözlemlenebilir. Bu sorunların çözümü kapağı değiştirmektir. Önce, Samsung kasa kırılma,yamulma durumunda değiştirme, çok önemlidir sağlık için aletinizin aşağıdaki öğeleri dikkat etmek. Ustalaşmış bir SAMSUNG teknisyeni davayı değiştirmelidir. Orijinal durumda kullanılmalıdır. Yedek …

Birisi Aradığında Meşgul Çalıyor (Çalmasın)

Birisi Aradığında Meşgul Çalıyor (Çalmasın), Günlük yaşamımızda sevdiklerimizle telefon görüşmeleri yapıyoruz. Bu toplantılar esnasında, farklı arkadaşlar yada özel telefon görüşmeleri var. Böyle bir durumda, öteki taraf bir telefon görüşmesine geldi, hemen seni arayacağım, yahut kardeşim yakında geri döneceğimi söyleyerek birisini arıyor. Eğer o kişiyle konuşurken farklı bir çağrı onun ekranda düşüyor olmasıdır.

Şarj Soketi Oksitlenmesi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 23 Görüntülenme

Şarj Soketi Oksitlenmesi, Cep telefonları şeklinde elektronik cihazların oksitlenme şeklinde bazı problemleri vardır. Bu oksitle, metaller, demir, elektronik akşamları lehimleme benzer biçimde yerlerde meydana gelir ve cihazın yavaş çalışmasına ve hatta kötü koşullara niçin olabilir. Oksit nedir ve elektronik ürünlerdeki oksit nasıl giderileceği Bu makalenin konusu olacaktır. Oksit, çok nemli ve sulu ortamlarda elektronik cihazlarda …

iPhone Görüntülü Aramada Ses Gitmiyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 39 Görüntülenme

iPhone Görüntülü Aramada Ses Gitmiyor, İphone’unuzda akıllı telefonunuzla düzgüsel bir görüşme yaparsanız, sesiniz öteki tarafa gider, ancak sesiniz görüntülü görüşmenizle birlikte gitmezse, bu sorunun nedenlerini ve çözümlerini sizinle paylaşacağız.Genellikle whatsapp, facebook veya FaceTime gibi benzer uygulamalarla görüntülü görüşme yaparız.

Telefonum Gelen Aramalarda Çalmıyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 38 Görüntülenme

Telefonum Gelen Aramalarda Çalmıyor, Android telefonunuz çalmıyorsa, bunun birkaç olası nedeni vardır. En kötü durumlarda, telefon fiziksel olarak zarar görebilir veya kötü amaçlı yazılımlardan etkilenmiş olabilir. Ancak, büyük olasılıkla, yanlışlıkla telefonunuzu susturmanız, uçakta bırakmanız veya rahatsız etmemeniz, çağrı yönlendirmeyi etkinleştirmeniz veya üçüncü taraf bir uygulamada bir sorun olabilir. Telefonum Gelen Aramalarda Çalmıyor Çözümü Ses ayarlarınızı kontrol edin . Android …

iPhone Puk Kodu Öğrenme
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 36 Görüntülenme

iPhone Puk Kodu Öğrenme, PIN 1 kodu, sim karta verilen 4 basamaklı koddur. Telefonunuzu her açmış olduğunuzda, hattı kullanmak için PIN 1’i girmeniz gerekir. Telefonunuz sizin bilginiz olmadan başkaları tarafınca kullanılmasını önler. Hattınız ile sağlanan PIN 1 kodunu telefon ayarlarından değiştirebilirsiniz.

Honor Müşteri Hizmetleri Ve İletişim
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 39 Görüntülenme

Honor Müşteri Hizmetleri, Çin’in en büyük en iyi üreticilerinden önde gelen akıllı cihazları, Türkiye için distribütör anlaşması oldu. Artık resmi olarak Türkiye yer aldı. Haysiyet distribütörlük için Dora ile bir anlaşma imzaladı. Dora alanında çok deneyimli, çok sayıda marka dağıtır. Dora yıllardır birçok marka hizmet vermektedir. Güçlü personeli ve deneyimli satış ekibi ile şirket ünlü …

Telefonda Ram Temizleme
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 41 Görüntülenme

Telefonda Ram Temizleme, RAM temizleme telefonunuzun daha iyi performans ve pil daha uzun ömürlü yapacaktır. Orta tuşunu basılı tutarak açtığınız ekran aslına bakarsak Görev Yöneticisi değildir. Bu ekran bir tek son kullanılan uygulamaları gösterir ve uygulamayı oradan kapatmanın hiçbir faydası yoktur.

iPhone Bilgisayara Yedekleme Programı

iPhone Bilgisayara Yedekleme Programı  iPhone’u iPhone aktarma ve iPad’ den bilgisayara veri taşıma hiç bu kadar kolay olmamıştır. Ücretsiz iOS (iPhone) bilgisayara yedek alma programı EaseUS MobiMover’ i tanıyalım.

Tablete Bulaşan Virüsleri Silme Formatsız 2019

Tablete Bulaşan Virüsleri Silme Formatsız 2019 Artık küçük cihazlar yerine büyük bilgisayarların seçimi haline geliyor. Bugün, tablet kullanım oranları erken yaşlardan itibaren artmaktadır. Peki tabletleri enfekte eden virüsleri nasıl kaldırabilirim.

Telefonum Kapalıyken Alarm Çalar mı

Telefonum Kapalıyken Alarm Çalar mı ?  telefon kapalıyken alarmın çalıp çalmayacağı sorusuna cevap vereceğiz. Sabah işe giderken, okula giderken, erken kalkarken veya hatırlatıcı bir zaman geçirirken bir alarm belirledik. Düşük şarj nedeniyle veya telefon kapatıldığında alarmımızın çalıp çalmayacağını merak ediyoruz.

Telefonun Ekranı Kırıldı Garantiye Girer mi

Telefonun Ekranı Kırıldı Garantiye Girer mi Akıllı telefonların kullanımı her geçen gün arttıkça, yenilerinin maliyetleri artmaktadır. Telefonumuzun satın alma fiyatı oldukça fazla olabilir ve bize olacak küçük bir şeyde bir tür sorunla karşılaşacağız. Telefonunuzun ekran kırık veya kırık ise, rahatsız olacaktır. Telefonunuzun 2 yıllık bir garantisi olacaktır, bu nedenle ekranın garanti kapsamında olup olmadığı bilinmemektedir.

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 53 Görüntülenme

iPhone Ekran Kırıldı Ne Kadara Yapılır Türkiye’de iPhone kullanıcıları, alınan darbelerin sonucu en çok etkilenen sorunlardan biri kırık veya hasarlı ekran sorunlarıdır. Cep Hastanesi, sadece darbelere maruz kalmadan tüm ekran sorunları için yerinde onarım hizmeti ile İstanbul’da her zaman yanınızda.

iPhone Arka ve Ön Kamera Cam Değişimi

iPhone Arka ve Ön Kamera Cam Değişimi alanında uzman olan APPLE teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda özel üretim teknisyeni ekipmanı ve orijinal kamera kullanılarak gerçekleştirilir.

Huawei Hongmeng OS Nedir
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 65 Görüntülenme

Huawei Hongmeng OS Nedir ?  ABD’nin geçen hafta sonu yaptırım kararı ile Huawei için işler ters gitti. Google, Huawei’nin Android lisanslarını iptal etti ve telefonlarını Android’in sitesinden kaldırdı. Google ile birlikte, Intel, Qualcomm, ARM, SD Derneği, Wi-Fi Derneği ve diğer isimler huawei’yle iş askıya aldı.

Telefon Yazılım Güncellemesi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 68 Görüntülenme

Telefon Yazılım Güncellemesi Nedir ? Bilgisayarınızı yada akıllı telefonunuzu her zamanki benzer biçimde sorunsuzca kullandığınızda güncelleme ikazlarını anlamlandıramayanlardan biri misiniz? Her şey düzgüsel görünmüş olduğunde niçin güncellemeyi denemeliyim? Güncelleme esnasında beklemek istemeyebilirsiniz. Sadece, daha sonraki bir zamanda rahatsız olmak istemiyorsanız, yazılım güncelleştirmeleri için ihtarları düşünmelisiniz.

İkinci El Telefon Fiyatları

İkinci El Telefon Fiyatları, Birkaç araştırma ile göreceğiniz şeklinde, kullanılmayan, sıfır akıllı telefonlar fazlaca pahalıdır. Kısa sürede aynı anda piyasaya sürülen garantili bir telefon almak istiyorsanız, sizin için en iyi seçenek yenilenmiş bir telefon almaktır. Yenilenmiş telefonlarda en önemli şey güven. Türkiye’de güvenilir ve kurumsal yenilenmiş telefon hizmeti Cep Hastanesi ‘ nde sunulmaktadır. Hiç kimsenin satın almış …

İnstagram Hesap Dondurma
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 103 Görüntülenme

İnstagram Hesap Dondurma, süreci kısa bir süre için sosyal medyadan kurtulmak isteyenler için bir yardımcıdır. Bugünün popüler fotoğraf ve video uygulaması, instagram kullanıcılarına hesaplarını dondurma fırsatı veriyor. Bir süre hesabını donduranlar paylarını ve yorumlarını kaybetmezler. Instagram hesabınızı dondurduktan 24 saat sonrasında yeniden etkinleştirebilirsiniz. Instagram freeze tüm fotoğrafları ve videoları tutar ve gizli sever. Peki bir …

Android Q Güncellemesi Alacak Telefonlar
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 65 Görüntülenme

Android Q Güncellemesi Alacak Telefonlar 2019’un en yeniliklerinden biri şüphesiz Google’ın Google Q sürümüdür. Geçen yıl Ağustos ayında Android Pie sürümünün piyasaya sürülmesinden bu yana, birçok amiral gemisi ve yüksek donanımlı akıllı telefon bu güncellemeyi gerçekleştirdi. Şimdi 2019’un en büyük yeniliklerinden biri olan Android Q’nun özellikleri giderek netleşmeye başladı.

iPhone Bilgisayarda Fotoğraflar Görünmüyor sorununu nasıl çözeceğimizi açıklayacağız. Telefonunuzda, sadece fotoğraflar tüm dosyaları erişebilirsiniz. Bunun için alınması gereken bazı adımlar var.  

iPhone Etkinleştirme Kilidi Kırma

iPhone Etkinleştirme Kilidi Kırma  uygulamasını bul kayıp ve hırsızlık hırsızlığı önlemek için aktivasyon Kilidi gerektirir. İCloud şifrenizi ve postanızı unuttuysanız, aktivasyonun kilidini açmakta sorun yaşarsınız.

iPhone Arama Esnasında Ses Gelmiyor

iPhone Arama Esnasında Ses Gelmiyor yaşıyorsanız, en sinir bozucu hatalardan birini yaşıyorsunuz demektir. Çünkü önemli telefon görüşmelerinde, bu tür durum olumsuz geri bildirimlere sahip olabilir. iPhone cep telefonundan gelmiyor, sorunu çözmek için bu makaleyi yazdık.

Telefonun Flaşı Sürekli Yanıyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 72 Görüntülenme

Telefonun Flaşı Sürekli Yanıyor  Her akıllı telefonda bir özellik olan bildirim ışığı, kullandığımız programa göre atanabilen bir yapıya sahiptir. Hangi uygulamanın bildirimden geldiğini anlamak için, çeşitli ışık renklerini seçebiliriz ve bu özellik çoğu akıllı telefon kullanıcısında kendiliğinden yanıp söner. Bunun için çözümler listeledik.

iPhone XR Tamir İşlemleri ve Fiyatları Aşağıdaki onarım ve fiyatlar iPhone XR için geçerlidir. Ayrıntılı bilgi almak istediğiniz onarım işleminin altındaki bilgi bağlantısını tıklayarak işlem hakkında bilgi alabilirsiniz. Tüm onarımlar 6 ay garantilidir.

Telefonun Flaşı Çalışmıyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 116 Görüntülenme

Telefonun Flaşı Çalışmıyor Akıllı telefonlarımızda, genellikle gece veya karanlık yerlerde çekim yaptığımızda, bir kamera flaşına ihtiyacımız var. Gün boyunca çok fazla kullanmamamıza rağmen, flaş aydınlatması sayesinde keskin fotoğraflar çekebiliriz. Kameradaki bazı ayarlar nedeniyle flaşta çizgiler olabilir ve kamera gece çekimleri sırasında flaşı açmaz.

Dokunmatiği Bozuk Telefon Nasıl Düzeltilir

Dokunmatiği Bozuk Telefon Nasıl Düzeltilir , Dokunmatik ekranım çalışmıyor sorun ve çözümler iPhone veya Android ekran dokunmatik ekranı yanıt vermezse ne yapmalı? Dokunmatik ekranlar kesinlikle hayatımıza büyük kolaylık getirdi, ama tüketimimiz, dokunmatik ekran veya tüketim çalışma durduğunda, tüm bu kullanım kolaylığı pencere ve hayal kırıklığı doğar çok çabuk atılır.

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 104 Görüntülenme

iPhone Servis Fiyatlandırması 2019 ,Döviz kurundaki büyük artış, teknoloji sektörü üzerinde bir etkiye sahip olmaya devam ediyor. 01 Temmuz’da iPhone’lar da dahil olmak üzere Türkiye’deki tüm ürünlerin, Apple’ın iPhone servis ücretlerinin de değişmeye gittiği belirtildi.

iPhone Orta Tuş Bozuldu Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır , iPhone’larda orta tuş kullanmadan ekran görüntüsü almak için izlenmesi gereken aşamalara değineceğiz.Akıllı telefonunuzun güç veya ses düğmeleri kırık ve artık işlevsel mi? Bu durumda, cihazda gerçekleştirmek istediğiniz bazı işlemlerde zorluk çekeceğiniz kesindir.

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 121 Görüntülenme

Huawei Ekran Güncel Fiyat Listesi , Huawei ekran ve ön cam değiştirme işlemleri için 180 gün yedek parça ve işçilik garantisi hizmetimiz tarafından sağlanmaktadır. Huawei ekran değiştirme süresi yaklaşık 60/90 dk. Geldiği. Bu işlem sırasında telefonunuzda veri kaybı olmayacaktır.

Telefona Nasıl Format Atılır
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 127 Görüntülenme

Telefona Nasıl Format Atılır ,Belki de on yıl önce hayal edilen akıllı telefonlar artık hayatın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Akıllı telefon sahipleri, müzik dinlemek, fotoğraf çekmek, internette sörf yapmak için telefonunuzdan mobil ödeme ile alışveriş yapmak artık birçok şeyle ilgileniyor. Faturayı ödemek için daha fazla kuyruk yok. Mobil kullanıcılar tüm faturalarını ve diğer ödemeleri …

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 118 Görüntülenme

Telefondan Video İzlerken Ekran Yeşil Oluyor , YouTube’da bir video izlerken, video ekranı yeşil görünüyor, ancak ses çalmaya devam ediyor. Bu nasıl düzeltilebilir? ‘ Video oynatırken sıklıkla yeşil bir ekran görüyorum. Mozilla Firefox kullanıyorum. Telefon güncelleme veya tarayıcı sorunu nedeniyle mi? Videolardaki yeşil ekranı düzeltebilir miyim? ‘

Lenovo Teknik Servis

Lenovo Teknik Servis, 2009 yılında İstanbul’da Lenovo markası telefon modellerine özel hizmet sunmak için kurulmuştur. Hizmetimiz; yenilikçi uygulamaları ile sektörde takip edilen, yenilikçi yapısı yardımıyla kısa sürede gelişen, donanımlı teknik servis Laboratuvarı, ustalaşmış ekibi ve çözüm ortakları ile informasyon ve bildirişim teknolojilerini en iyi şekilde kullanan bir teknik servis haline gelmiştir.

Huawei P10 Lite Parmak İzi Sensörü Çalışmıyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 105 Görüntülenme

Huawei P10 Lite Parmak İzi Sensörü Çalışmıyor, Huawei P10 Lite muhteşem bir amiral gemisi modelidir. Avantajlı kullanım için birkaç ilginç özellik ile birlikte gelir. Bu modelin bazı dezavantajları vardır. Huawei P10’un oğlu özel özellik hakkında şikayet etti.

Huawei Mate 10 Lite Parmak İzi Çalışmıyor

Huawei Mate 10 Lite Parmak İzi Çalışmıyor Huawei’nin cep telefonlarında sık görülen görüşlerden biri parmak izidir. Parmak izi okuyucusu kimi zaman okumaz ve parmak izi açıksa, problemlerı düzeltmek için huawei’nin paylaşımına ulaşılır.

Lithium Polymer ve Lityum İyon Farkları
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 100 Görüntülenme

Lithium Polymer ve Lityum İyon Farkları Lityum-iyon pil, büyük elektronik şirketleri tarafınca benimsenen 1990’ların başında ilk kere popülerlik kazanan bir şarj edilebilir pil şeklidir.Lityum iyon Pil (Li-ıon) Şarj Edilebilir Pil türüdür. Çoğunlukla elektrikli araçlarda kullanılır.

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 104 Görüntülenme

Asus Zenfone Batarya Şarj Sorunu telefonlarıyla ilgili temel sorunlardan ikisi, pilin hemen bitmesi ve telefonun şarj olmamasıdır. Bu problemlerin başlıca sebepleri, pilin kısa süreli ömrü, pilin şişmesi ve şarj entegre devresindeki kısa devrelerdir. Çözüm, pili yada şarj soketini değiştirmektir.

Vestel Venüs Z20 Batarya Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 120 Görüntülenme

Vestel Venüs Z20 Batarya Değişimi Yerli markalı üreticilerin son zamanlarda ülkemin pazarına büyük rekabet verdiğini görüyoruz. Bu markaların en önemlilerinden biri vapur. Z10, kendi üretiminden sonrasında Türkiye’nin devasa bir Vestel olduğu bir dünya. Venus Z20 ile Bugün ortaya çıktı. Genel olarak, Vestel Venus Z20, hakikaten sevdiğimiz segmentin orta üst segmentini hak ediyor. Bize eksiklikleri ve artılarını …

nokia
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 104 Görüntülenme

Nokia Teknik Servis, tüm hizmetleri cep telefonlarına, tabletlere ve Nokia Türkiye ithalatını gerçekleştirdiler. Nokia telefon ve tabletlerin tüm teknik onarım ve bakım hizmetleri. Yazılım güncellemesi,  LG ve Nokia orijinal aksesuar desteği,  Ücretsiz teşhis ve Kredi kartı ile teknik servis aletinizin güvenli ödeme.

Telefonumun Dokunmatiği Bozuldu Ne Yapabilirim

Dokunmatik ekranlar mutlaka hayatımıza büyük kolaylık getirdi, fakat tüketimimiz, dokunmatik ekran veya tüketim çalışma durduğunda, tüm bu kullanım kolaylığı pencere ve hayal kırıklığı doğar çok çabuk atılır. En büyük sorun, bazı cihazlarda dokunmatik ekranın telefonunuzla veya tabletinizle etkileşimde bulunmanın tek yolu olmasıdır. Peki bozulursa sanki içinizden Telefonumun Dokunmatiği Bozuldu Ne Yapabilirim diye dediğinizi duyar gibiyim.

şarjım çok çabuk bitiyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 96 Görüntülenme

Şarjım Çok Çabuk Bitiyor ,telefonlarımız akıllı olduğundan beklentilerimizde  değişti. Geçmişte, sadece fotoğraf ve video çekme, gönderme, toplumsal medya hesaplarını seyretme, posta ve posta kullanma, iş ve izleme sistemlerimizle ilgili bazı uygulamalar benzer biçimde farklı alanlarda mesajlaşma için telefonları kullandık.

iPhone 5S Kamerası Kaç Megapiksel
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 132 Görüntülenme

iPhone 5S Kamerası Kaç Megapiksel, Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone 5S geçen hafta sunulan, bir oldukça rakip akıllı telefon farklı bir yer alır öne bir özelliği vardır. Dünyanın ilk 64-bit işlemci ve iPhone 5S parmak izi tarama özelliği, ilk değerlendirme tam puan oldu.

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 129 Görüntülenme

P Smart 2018 Orjinal Ekran Değişimi ,fiyatı 1 ay Huawei teknik servis ile şu demek oluyor ki dahili ekran + ön cam + dokunmatik alan + orijinal üründen oluşan harici açık oturum. Bilgileriniz silinmeyecek ve telefon performansında herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

A7 2017 Ekran ve Arka Kapak Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 120 Görüntülenme

A7 2017 Ekran ve Arka Kapak Değişimi ,Cihazınızın ekranının değiştirilmesi, alanında uzman deneyime haiz teknik servis personelimizde tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarımızda gerçekleştirilecektir. Teknik servis odalarımız 7/24 kamera sistemi ile kontrol altındadır. Bizim tarafımızdan yapılan ekran değişimleri sırasında, bilgisayardaki bilgiler silinmeyecek ve herhangi bir performans düşüşü olmayacaktır.

Samsung Galaxy A9 Bilinmeyen Özellikleri
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 117 Görüntülenme

Samsung Galaxy A9 Bilinmeyen Özellikleri , Samsung’un şaşırtıcı hareketi, sunrise iki veya üç arka kamera akıllı telefonu için standardizasyona doğru ilerledikçe geldi. Teknoloji devi, dört arka kameraya haiz dünyanın ilk akıllı telefonu; Samsung Galaxy A9 2018’i tanıttı.

iPhone Geri Yükleme Hatası , iPhone geri yüklendikten sonra açılmaz, iPhone geri yüklenemez, iPhone geri yükleme kesintileri… Sık sık iPhone geri yükleme sırasında hatalarla karşılaşırız; geri yükleme sırasında bir sorun varsa ne yapmalı?

iPhone 7 Bilinmeyen Özellikleri
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 119 Görüntülenme

iPhone 7 Bilinmeyen Özellikleri , Apple’ın basit işletim sistemi altında gizli birçok gelişmiş özellik bulabilirsiniz. İşte iPhone’un az bilinen 12 özelliği. Apple’ın yeni amiral gemileri iPhone 7 ve iPhone 7 Plus özellikleri birçok kaynakta paylaşılıyor. Bununla birlikte, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın bilinmeyen özelliklerini sizin için listeledik. makalemizde iPhone 7 ve iPhone 7 Plus …

Huawei Bluetooth Sorunu ÇÖZÜMÜ ,Apple’ın teknolojisi, Huawei Android cihazlarda Bluetooth üzerinden dosya gönderebilir ve alabilir, bilginizi paylaşabilirsiniz. Ayrıca Bluetooth kullanarak hoparlör, kablosuz kulaklık ve araç kiti bağlanabilir. Android telefonların Bluetooth sorununu ve sorunu çözmek için neler yapılabileceğini tartışıyoruz.

Telefon Aşırı Isınıyor Ve Kapanıyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 121 Görüntülenme

Telefon Aşırı Isınıyor Ve Kapanıyor ,Akıllı telefonunuz rahatsız edici derecede ısınırsa, bazı kontroller yaparak bazı sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Günümüzde kullanımı en yaygın olan ve hayatı kolaylaştırıdığı tartışmasız kabul edilen akıllı teleonlar bir zaman sonra bazı sorunlar yaşatabiliyor.

Telefon Yakınlık Sensörü Çalışmıyor

Telefon Yakınlık Sensörü Çalışmıyor , Telefonu kulağımıza götürdüğümüzde ekranı kapatmamızı ve telefonu kulaklarımızdan çektiğimizde ekranı açmamızı sağlayan bir yakınlık sensörü var. akıllı telefonlardaki gelen çağrıyı cevaplamak için, çağımızın vazgeçilmezi olan, düşmediğimiz ve her zaman yanımızda. Bu sensörün arızası akıllı telefonların sorunlarından biri olarak gösterilebilir

Touch ID Etkinleştirilemiyor Hatası Çözümü

Touch ID Etkinleştirilemiyor Hatası Çözümü iPhone Touch ID sorunu iPhone 5S ile hayatımıza girdi. Telefonun kilidini daha kolay açmak için kullanılabilen bu özellik bazen bir sebepten dolayı kırılır. Touch ID, parmak izinizi 2D olarak tarayıp haritasının çıkarılması ve sadece cihaz sahibine tanımlanan bir güvenlik sistemi olarak karşımıza çıkıyor.

Samsung Telefonumun Modelini Nasıl Öğrenebilirim , Samsung telefonunuz modelinimi unuttunuz ? iPhone’un birkaç modelinden farklı olarak, yüzlerce Samsung telefon var ve bunların çoğu kafa karıştırıcı isimlere sahip. Birisi size hangi telefonun olduğunu sorduysa ve model adını unuttuysanız ya da sadece referans için bilmek istiyorsanız, işte nasıl bulabileceğiniz konusunda sizlere yardımcı olacağız.

iPhone Telefonumun Modelini Nasıl Öğrenebilirim
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 115 Görüntülenme

iPhone Telefonumun Modelini Nasıl Öğrenebilirim , Benim telefon modeli öğrenmek için nasıl soru akıllı telefon kullanıcıları tarafından en sık sorulan sorulardan biridir. Bu yazıda, kullandığınız telefonun markasını ve modelini nasıl öğrenebileceğinizi ayrıntılı olarak paylaşacağız.

Apple Teknik Servis Randevu Alma

Apple Teknik Servis Randevu Alma Ne yazık ki, Apple mağazaları talebi karşılamak mümkün değildir ve müşteriler kurban haline çünkü günümüzde bir Apple Store hizmeti randevu almak çok zordur. Bu makalede, Apple Store’dan hızlı hizmetin nasıl alınacağını ve hizmet süresini kısaltmanıza yardımcı olacak taktikleri nasıl paylaşacağınızı anlatacağız.

iPhone 7 Plus Ses Entegresi Tamiri Fiyatı

iPhone 7 Plus Ses Entegresi Tamiri Fiyatı , iPhone 7 Plus modelleri için kronik problem ses problemlerini elle yapabilir ya da kargo ile bize ulaşabilirsiniz. Hızlı, güvenli ve veri kaybı olmadan biz cihazınızı tamir. iPhone 7 ve 7 Plus modelleri, en çok sahip olduğumuz sorunlardan biri ses problemidir.

iPhone 7 Ses Entegresi Tamiri Fiyatı , iPhone ses güvenliği, mikrofondaki veya ilgili donanımdaki veya yazılımdaki hatalarla ilgilidir. Bununla birlikte, iPhone 7 ve 7 Plus modellerinin çok yaygın bir ses sorunu var, bu da kronik bir rahatsızlık haline geldi ve bu da mikrofonlar veya yazılımlar dışındaki onarımlara ihtiyaç duydu. Hizmetimizde %99 onarım oranı ile bu …

iPhone Açılmıyor Kesin Çözüm , Akıllı telefon zaman zaman farklı sorunlarla karşı karşıya kalabilir. Hiçbir şey elektronik ortamda sorunsuz çalışacağımızın farkında değildir. Bu yazıda, telefonumu açmayacaksınız, iPhone açılmıyor, iPhone 5S açılmıyor, iPhone 6 açılmıyor, iPhone 6s açılmıyor, bu tür soruları çözmeye yardımcı olacağız.

iPhone Şarj Oluyor Gözüküyor Ama Açılmıyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 117 Görüntülenme

iPhone Şarj Oluyor Gözüküyor Ama Açılmıyor , Akıllı cihazların bireylerin yaşamlarına girmesiyle, cihaz yelpazesi arasındaki en yaygın sorunlardan biri, şarj edilebilir bir durumda şarj olmamasıdır. Bu soruna neden olan birçok neden var. Cihazın şarj edilmemesi ile ilgili bir sorun var.

iPhone Anakart Tamiri

iPhone Anakart Tamiri ,Kullanıcılarımızın sorun yaşamamasını sağlamak için dahili servisimizde iPhone anakart onarımı ve işlemleri büyük bir hızla gerçekleştiriyoruz Anakart arızaları, tamir edilmesi en zor olan akıllı telefonlardaki en sinir bozucu arızalardan biridir. Bu anakart arızaları genellikle darbe, elektrik kısa devre, sıvı teması ve pil şişmesi nedeniyle oluşan hasardan kaynaklanır. Cep Hastanesi olarak, anakart arızalarını onarmak …

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 120 Görüntülenme

Telefon Şarj Oluyor Ama Dolmuyor , Eski bir telefonumuz varsa, neden telefonun şarj olduğunu, ancak şarj olmadığını düşünüyoruz? Bu çoğumuz bir sorun var bir sorundur. Telefonda uzun bir günün sonunda şarj etmek için şarjı kapatmak için beklentileriniz ve hiçbir şeyiniz yok.

Samsung Cep Telefonu Yetkili Servis

Samsung Cep Telefonu Yetkili Servis ,Türkiye’nin en çok satan cep telefonu markası olan Türkiye’de de Samsung hizmetinde çok iyi çalışıyor. Aslında bir çok şikayet olsa da yetkili servis garantisi Samsung çok sattı çünkü yine çalışıyorlar.müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çok fazla sorun da Türkiye’de ortaya çıkarıldı son derece meşgul. Samsung yetkili servis merkezleri …

Samsung A5 Orjinal Ekran Değişimi Fiyatı
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 123 Görüntülenme

Samsung A5 Orjinal Ekran Değişimi Fiyatı  , Samsung Galaxy A5 ekran değiştirme 6 ay teknik servis garantisi için uzman Samsung teknisyenleri tarafından rezerve edildi. Ekran dağıtımda kuruldu ve sadece 40 dakika boyunca kuruldu.

iPhone Açılmıyor Logo Gelip Gidiyor Çözümü
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 189 Görüntülenme

iPhone Açılmıyor Logo Gelip Gidiyor Çözümü , iPhone logosu gelip Google Arama bulmak kolay olduğunu söylemek yazmak için git açmaz. Çünkü internette bulduğum bilgiler bir çözüm için yeterli değildi. Ancak, kendi çözümümüzü buldum.

iPhone İç Ekran Kırılması Nasıl Anlaşılır

iPhone İç Ekran Kırılması Nasıl Anlaşılır , Bu sorunla karşılaşmanızın nedeni, iPhone ekranı bozulurken ve kırılmayı görüntülerken dahili ekranın bozulmasıdır. Anakartın hasar görmesi durumunda. Net bilgi sağlamak amacıyla, cihazınız uzman APPLE teknisyenleri tarafından test edilecektir.

iPad Air Dokunmatik Çalışmıyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 186 Görüntülenme

iPad Air Dokunmatik Çalışmıyor , uzman ve deneyimli APPLE teknisyenlerimiz tarafından oluşturuldu ve cihazınızın özel olmasını bekliyor. Ekran değiştirmenin yapıldığı teknik servis odası sterilize edilir ve statik elektrikten arındırılır. Ayrıca 24/7 güvenlik kameraları ile kontrol altında tutulur. Bilgileriniz ekran ve dokunmatik ön cam değiştirme aşamalarında silinmez. Tablet performansında, yani dokunmatik hız, dokunmatik ekran ve dokunmatik …

Lenovo Z2 Pro Orjinal Ekran Fiyatı
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 183 Görüntülenme

Lenovo Z2 Pro Orjinal Ekran Fiyatı ekran değiştirme süresi 45 dakikadır. Teknik servisimizde tam ekran değişimi yapılır, yani kullanılan ekranlar dahili ekran, dokunmatik alan, ön cam ve dış panelden oluşan orijinal ürünlerdir. Ekran onarım işlemlerinin yapıldığı teknik servis odamızda, statik elektrikten arındırılmış, sterilize edilmiş ve güvenlik kameralarımız ile sürekli gözetim altında tutulmaktadır. Ekran değiştikten sonra …

Telefonum Şarj Almıyor Sorunu Çözümü
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 200 Görüntülenme

Telefonum şarj olmuyor teknolojik cihazların hızla gelişmesi, enerji kullanımı artan cihazlar ve hemen biten bataryalar gibi sorunlara bir yenisi daha eklenerek, telefonun şarj olmama sorunu gündeme gelmiştir. Akıllı telefon kullanıcıları, telefonun şarj olmama sorununu önemsemeyerek, kendi yöntemleriyle çözmeye çalışmaktadır.

Telefonu televizyona bağlamak

Telefonu televizyona bağlamak son dönemlerde gerek telefon olsun gerisi de televizyon olsun oldukça gelişim gösterdi. Akıllı teknolojiler ile birlikte bu konuda yapılan çalışmaların gerçekte kullanıcılar için iyi bir fırsat oluşturduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Micro HDMI ve normal HDMI kablo giriş çıkışları, kablolu bağlanma için bu konuda fırsat sağlayabilir. Alıştığınız telefon ekranı artık televizyon ekranı ile birlikte çok …

GM 5 Plus Orjinal Ekran Fiyatı
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 244 Görüntülenme

GM 5 Plus Orjinal Ekran Fiyatı , Genel Mobil markalı cep telefonları için, ekran değiştirme genellikle yere düşme sonucu dahili ekranı hasar gören cihazlar için yapılır. Yere düştüğünde sert bir zemine temas eden cep telefonu, ani darbe sonucu uygulanan basınç nedeniyle kırılabilir. Genel Mobil ekran değiştirme fiyat listesini gözden geçirirken, önce telefonunuzun ön camının veya …

S6 Edge Orjinal Batarya Fiyatı
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 210 Görüntülenme

S6 EDGE ORJİNAL BATARYA FİYATI 6 ay Cep Hastanesi  teknik servis garantisi ile orjinal olup 2550 mAh batarya kullanılmaktadır. Değişim işlemi uzman ve tecrübeli Samsung teknisyenlerimiz tarafınca sadece 30 dakika içinde yapılmaktadır. Batarya değişimi hemen sonra telefonunuzda bulunan bilgileriniz mutlaka silinmez ve şarj dayanıklılık süresi ilk günkü haline geri döner.

J7 Şarj Soketi Değişimi Fiyatı

J7 Şarj Soketi Değişimi Fiyatı , Telefonunuz şarj edilmiyorsa, şarj portu kırılır veya cihazı şarj cihazına bağladığınızda temassız olur, şarj soketini 45 dakika içinde deneyimli ve deneyimli teknisyenlerimiz tarafından değiştirebilirsiniz.

Kırık Ekran Tamiri Fiyatı
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 150 Görüntülenme

Kırık Ekran Tamiri Fiyatı ,Cep telefonlarında en sık karşılaşılan sorunlardan biri ekran kırılmasıdır. Sürekli cep veya el cep telefonu ekran cam bırakarak veya çökmesini gibi nedenlerden dolayı düştü. Bu sorun bazen sadece üst cam bölümüne zarar verebilir ve bazen arıza sorunlarına neden olabilir. Ön cam kırılması ile ilgili bir sorun varsa, cam değişimi ile kolayca …

iPhone Ekran Kırlması Garanti Kapsamına Girermi

iPhone Ekran Kırlması Garanti Kapsamına Girermi , iPhone 7, iPhone 8 veya artı ekranım kırılırsa ne yapmam gerekir? Orijinal bir ekran var mı? Ön camı değiştirmek veya görüntüler. Ekran değişiminden sonra kullanabilir miyim? Ekran kırılması garanti eder mi? bildiğiniz gibi akılda düzinelerce soru var. Sadece iPhone onarımını yapan bir hizmet olarak, bu makalede size rehberlik …

iPhone 7 Plus Camı Kırıldı Dokunmatik Çalışıyor

iPhone 7 Plus Camı Kırıldı Dokunmatik Çalışıyor , ise ne yapmam gerekir? Orijinal bir ekran var mı? Ön camı değiştirmek veya görüntüler. Ekran değişiminden sonra kullanabilir miyim? Ekran kırılması garanti eder mi? bildiğiniz gibi akılda düzinelerce soru var. Sadece iPhone onarımını yapan bir hizmet olarak, bu makalede size rehberlik etmeye çalışacağız.

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 120 Görüntülenme

iPhone 8 Plus Dokunmatiği Çalışıyor Camı Kırık , iPhone’unuz yere düştü ve ön cam kırıldı, görüntüde kullanabilirsiniz, o zaman neden ekranı değiştiriyorsunuz? Iphone’da, ekran ve ön cam ayrılabilir ve ön cam tek başına değiştirilebilir.

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 141 Görüntülenme

iPhone Ön Cam Değişimi Nasıl Yapılır , Akıllı cep telefonu kullanan herkes en az bir kez sahiptir. Telefonlar düştüğünde veya bir darbeye maruz kaldıklarında, ekran önce hasar görecek parçaların başında görünecektir. Kullanıcılar genellikle doğru olan yüksek ekran değiştirme maliyetinden şikayet ederler.

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 0 Yorum / 124 Görüntülenme

iPhone 6 Batarya Değişim Ücreti , Apple, geçen yıl iPhone pilinin eski cihazlarda uygun değişiklikler yapacağını açıkladı. Bu pil değiştirme indirim bant cihazı yavaşlama işareti politikası sonra Apple markası tarafından alınan bir karardı. Ancak iPhone indirimli pil değişimi, 31 Aralık 2018 tarihli son kullanma tarihine ulaşmadan patlamaya başladı!

Samsung Galaxy Parmak İzi Kilidi Çalışmıyor

Samsung Galaxy Parmak İzi Kilidi Çalışmıyor , Biz sadece yeni üyeler ve yeni sorunlar var, Samsung Android telefonlarda deneme yaklaşımı olup olmadığını. Samsung Android telefonlarında hemen deneme fırsatı bulduğum için Samsung samsung hakkında yazıyorum.

Huawei Mate 10 Lite Batarya Değişim Fiyatı , pili değiştirirken neler yapıldığını izleyebilmeniz için özel bir video paylaşımı yapıldı ve aynı zamanda onarım işleminin Cep Hastanesi teknik servis odamızda nasıl çalıştığını görebiliyoruz.

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 143 Görüntülenme

LG G5 Batarya Değişimi Fiyatı Nasıl Yapılır , Tüm cep telefonlarında bulunan LG G5’in pili de bir ömre sahiptir. Bu ömür, cihazı nasıl ve hangi durumlarda kullandığınıza bağlıdır. Örnek olarak, başlangıçta 20 saat süren piliniz zaman içinde ve hatta daha uzun bir süre sonra 10 saate düşürülebilir.

Huawei Mate 10 Lite Ekranım Kırıldı

Huawei Mate 10 Lite Ekranım Kırıldı Fiyatı ekranı bir darbe ile kırılmışsa ve ekran hiç görünmüyorsa, ekranın içinde tamamen değiştirilmesi gerekir. Huawei Mate 10 Lite ekran değişikliği 300 TL ve 6 ay Cep Hastanesi imzalı garanti belgesi verilmektedir.

samsung galaxy s10 plus ekran değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 149 Görüntülenme

Samsung S10 Plus Orjinal Ekran , ülkemizdeki yüksek fiyatlı modellerden biridir. Cihaz 6.1 inç ekran, üst düzey bir yonga seti ve 3400 mAh geleneksel bir pil kapasitesi ile birlikte gelir. Samsung S10 Plus ekran değişimi fiyatı bu anlamda merak ediliyor.

Whatsapp Saat ve Tarih Hatası
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 175 Görüntülenme

Whatsapp Saat ve Tarih Hatası , Biz sohbet kullanım için whatsapp uygulamasında iphone ve android telefonlarda saat tarih ayarlarını kapsayacak. Biz iPhone ve android telefonlara indirdiğiniz whatsapp uygulaması diğer indirilen uygulamalar gibi hata verebilir. Hatalar genellikle internet bağlantısı ile ilgilidir.

Ekranı Kırık Telefon Kullanmak Zararlımı
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 0 Yorum / 161 Görüntülenme

Ekranı Kırık Telefon Kullanmak Zararlımı , Telefon ekran çatlama akıllı telefonlarda yaygın durumlardan biridir. Ekran, telefon yere düştüğünde, istemeden uygulandığında, sert bir zemine çarptığında veya aşırı ısındığında düşebilir. Kullanıcılar tarafından en sık sorulan sorulardan biri, bu sorunun nasıl giderileceğidir.

Telefonun İç Ekranı Kırıldı Ne Yapmalıyım

Telefonun İç Ekranı Kırıldı Ne Yapmalıyım , Eğer akıllı telefon ekranında bir çatlak ile karşı karşıya iseniz, ilk yapmanız gereken karar vermek zor olabilir. Hangi onarım seçeneği en iyisidir, hatta onarılması gerekir? Bu yazıda, telefon ekranının kırılması noktasında neler yapılabileceğini tartışıyoruz.

Ekranı Kırık Telefonu Kullanmak Veri Kurtarma

Ekranı Kırık Telefonu Kullanmak Veri Kurtarma , ancak görüntü hala varsa, bir USB OTG ve bir fare kullanarak bu durumdan kurtulabilirsiniz. USB OTG, cep telefonunuzu diğer cihazlara bağlamanızı sağlar. Kısaca, Android telefon mini-USB portu vardır ve bir USB portu ile bir fare yükleyebilirsiniz. USB OTG bu iki cihazı birbirine bağlayacak.

Apple Batarya Şişti Değişi Ücreti Ne Kadar
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 0 Yorum / 136 Görüntülenme

Apple Batarya Şişti Değişi Ücreti Ne Kadar , iPhone pil şişmesi sorunuyla karşı karşıya kalıyorsanız, bu makaleyi iyice okumanızı şiddetle tavsiye ederiz. Pil şişmesinden sonra, ne yapmalı, cihazınıza ve size zarar, pilin nasıl değiştirileceği ve konuyla ilgili bilmenizde fayda olan tüm detaylar deneyimli ve deneyimli APPLE teknisyenlerimizle paylaşıldı.

Telefondan Silinen Dosyaları Geri Getirme

Telefondan Silinen Dosyaları Geri Getirme , Akıllı telefonlarda ara sıra teknik sorun veya kullanıcı hatası nedeniyle veri kaybı var. Bu durum için ne yapmamız gerektiğini sizinle paylaşıyoruz. İçeriğimizdeki adımların doğru bir şekilde uygulanmasıyla, silinen dosyaları hızlı ve basit bir şekilde geri yüklemek mümkündür.

Google Play Store Cihazınız Bu Sürüme Uygun Değil Hatası , Bu sürümle uyumlu olmayan Google play mağazanıza karşı hangi yolların izleneceğini merak ediyorsanız, işlem oldukça basittir. Google Play Store’da cihazınız bu sürümle uyumlu değildir. Google Play store uygulaması Android telefonlarda oyunlar, uygulamalar indirmek için vazgeçilmez bir programdır. Bu alandaki herhangi bir hata, telefonu kırmanıza neden …