Telefon Yamuldu Garanti Kapsamına Girer mi?
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 0 Yorum / 245 Görüntülenme

Telefon Yamuldu Garanti Kapsamına Girer mi?

Bugün en çok sorulan sorulardan biri Telefon Yamuldu Garanti Kapsamına Girer mi? Bu sorunun cevabı çeşitli nedenlere bağlı olarak kabul edilir. Çoğunlukla kullanıcı kaynaklı olan bu durumun nedeni, telefonun dış malzemesi ile ilgilidir.

Telefon kasası hasar gördü ve bu sorunu çözmek için yetkili servise başvurdunuz. Servis personelinin size vereceği cevap aşağıdaki gibidir. Telefon bükme gibi sorunlar kullanıcı ile ilgilidir. Bu nedenle, garanti kapsamında değildir.

Telefonun garanti kapsamında hasar görüp görmediği sorusunun cevabını aldıktan sonra, bu makaleden hasarlı telefon kasasınınnasıl düzeltileceği hakkında ayrıntılı olarak yararlanabilirsiniz.

Yamulan Telefon Nasıl Düzeltilir?

Telefon Yamuldu Garanti kapsamında olup olmadığı sorusuna bir cevap aldıktan sonra, çözümler değerlendirilir. Ayrıca, telefon markası ve modeli bu değerlendirmede önemli bir ayrıntıdır.

Bir yamuk telefon nasıl düzeltilir? Kullanıcının böyle bir durumunda müdahale etmesi kesinlikle tavsiye edilmez. Çünkü geri dönüşü olmayan sorunlara neden olabilir. Özellikle donanım parçalarında, özellikle anakartta hasar görmesi muhtemeldir. Bu nedenle, müdahale edilmemesi önerilir.

İlginizi Çekebilir: Huawei Arka Kapak Değişimi

Yamulan Telefon Kasası Nasıl Değiştirilir?

Telefonum da ki hasar garanti kapsamında mı? Herkesin zihnindeki sorunun cevabı, kullanıcıların %90’ının neden olduğu bir sorun olduğundan, garanti dışıdır. Buna ek olarak, bu durumda, önerilen yöntem kasayı değiştirmektir ve telefon uzman teknik servisler tarafından tamir edilmelidir.

Telefon Şarj Adaptörünün Isınması

Kullanıcının kasayı değiştirirken bilmesi gereken şeyler aşağıdaki gibi listelenebilir:

  • Tabii ki, telefondaki bilgileriniz silinmeyecek.
  • Telefon kasasını değiştirmek için orijinal parçalar kullanılır.
  • Telefon kasasını değiştirdikten sonra telefonunuzu kullanabilirsiniz.
  • İşlem bittikten sonra, telefonunuzun dış kısmı sıfır olur.
  • Yukarıdaki bilgiler ışığında, telefonunuzu yetkili servis veya güvenilir teknik servislerle düzeltebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek şey, kullanılan parçanın zamanla deforme olmamasıdır.

Bu durumla karşılaşırsanız, telefonu yaptığınız servise başvurmanız önerilir.

Neden Cep Hastanesi?

  • Firmamız 15 yıllık tecrübeye ve markaya sahiptir,
  • Firmamızda kullanılan ürünler fiyatına göre orijinal yada muadildir,
  • Onarım işlemleri ve yedek parça 3 AY garanti belgelidir,
  • Yapılan işlemler sistemimizde kayıt altına alınır,
  • Telefonunuzu firmamıza gönderirken kargo ücreti ödemezsiniz.

Cep Hastanesi Adres Bilgileri

1. İstanbul içinde ikamet ediyorsanız firmamıza gelerek 2 saat süre içerisinde ekran değişimini yaptırarak teslim alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden kurumsal anlaşmalı yurt içi kargo ile 311748961 kodumuzu belirterek telefonunuzu ücretsiz şekilde bize gönderebilirsiniz. Cihazınız aynı gün yapılıp kargoya verilir.
2. Ödeme işlemi cihazınızın onarımı tamamlandıktan sonra hesap bilgileri kısmında bulunan hesap numaralarımız üzerinden EFT ve havale yöntemiyle yapabilirsiniz.

Cep Hastanesi İletişim Bilgileri
Cep Hastanesi İletişim Bilgileri

Huawei Mate 20 Lite Arka Kapak Değişimi Videosu

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir