Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Telefon Yamuldu Garanti Kapsamına Girer mi

Telefon Yamuldu Garanti Kapsamına Girer mi

Telefon Yamuldu Garanti Kapsamına Girer Mi?

Bugün en çok sorulan sorulardan biri Telefon Yamuldu Garanti Kapsamına Girer mi ? Bu sorunun cevabı çeşitli nedenlere bağlı olarak kabul edilir. Çoğunlukla kullanıcı kaynaklı olan bu durumun nedeni, telefonun dış malzemesi ile ilgilidir.

Telefon kasası hasar gördü ve bu sorunu çözmek için yetkili servise başvurdunuz. Servis personelinin size vereceği cevap aşağıdaki gibidir. Telefon bükme gibi sorunlar kullanıcı ile ilgilidir. Bu nedenle, garanti kapsamında değildir. Telefonun garanti kapsamında hasar görüp görmediği sorusunun cevabını aldıktan sonra, bu makaleden hasarlı telefon kasasının nasıl düzeltileceği hakkında ayrıntılı olarak yararlanabilirsiniz.

Yamulan Telefon Nasıl Düzeltilir ?

Telefon Yamuldu Garanti Kapsamına Girer mi ; Telefon Yamuldu Garanti kapsamında olup olmadığı sorusuna bir cevap aldıktan sonra, çözümler değerlendirilir. Ayrıca, telefon markası ve modeli bu değerlendirmede önemli bir ayrıntıdır.

Bir yamuk telefon nasıl düzeltilir? Kullanıcının böyle bir durumunda müdahale etmesi kesinlikle tavsiye edilmez. Çünkü geri dönüşü olmayan sorunlara neden olabilir. Özellikle donanım parçalarında, özellikle anakarta hasar görmesi muhtemeldir. Bu nedenle, müdahale edilmemesi önerilir.

İlginizi Çekebilir: Android Telefonumdan Ses Gelmiyor

Yamulan Telefon Kasası Nasıl Değiştirilir ?

Telefonum da ki hasar garanti kapsamında mı? Herkesin zihnindeki sorunun cevabı, kullanıcıların %90’ının neden olduğu bir sorun olduğundan, garanti dışıdır. Buna ek olarak, bu durumda, önerilen yöntem kasayı değiştirmektir ve telefon uzman teknik servisler tarafından tamir edilmelidir.

Kullanıcının kasayı değiştirirken bilmesi gereken şeyler aşağıdaki gibi listelenebilir:

  • Tabii ki, telefondaki bilgileriniz silinmeyecek.
  • Telefon kasasını değiştirmek için orijinal parçalar kullanılır.
  • Telefon kasasını değiştirdikten sonra telefonunuzu kullanabilirsiniz.
  • İşlem bittikten sonra, telefonunuzun dış kısmı sıfır olur.
  • Yukarıdaki bilgiler ışığında, telefonunuzu yetkili servis veya güvenilir teknik servislerle düzeltebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek şey, kullanılan parçanın zamanla deforme olmamasıdır.

Bu durumla karşılaşırsanız, telefonu yaptığınız servise başvurmanız önerilir.

Cep Hastanesi İletişim Bilgileri
Cep Hastanesi İletişim Bilgileri

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; Telefon eğilmesi garanti , Xiaomi telefon yamuldu , Huawei telefon yamulması garantiye girer mi , Samsung Yamulan telefon , Huawei yamulma sorunu , iPhone Yamuldu , Telefonun yamuk olduğunu nasıl anlarız , Telefon kasa aleti aleti.