Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Telefon Yazılım Tamiri

Telefon Yazılım Tamiri

Telefon Yazılım Tamiri

Telefon Yazılım Tamiri noktasında özellikle cihazları artık çalışmayı bırakan müşterilerimize hızlı ve güvenilir yazılım tamiri yapıyoruz. Birçok cihazda siyah ekran gibi telefonu kullanmayı engelleyen sorunların kaynağında yazılım arızaları yatmaktadır. Bu arızalar genellikle virüs ya da cihazda root izniyle yapılan işlemlerden kaynaklı olabilmektedir.

Böyle durumlarda Gelişmiş Telefon Teknik Servis hizmetlerine ihtiyaç duyarsınız.

Yazılımsal Sorun mu Yoksa Teknik Sorun mu ?

Telefon Yazılım Tamiri ,Bazen telefon arızalarının yazılım mı yoksa teknik mi olduğunu söylemek zor. Bunun en basit örneği, telefonun açılmamasının bir yazılım ve ya teknik sorunu olabileceğidir.

Yazılım sorunu bir kullanıcı hatası gibi görünse de, telefon üreticileri tarafından yapılan bazı küçük hatalar, telefonun daha sonra yazılım olarak sorunlara neden olmasına neden olur. Bu durumlarda yapılması gereken, Türkiye’ye yeni bir güncelleme gelmesini beklemek. Güncelleme ayrıntıları beklediğiniz çözümü içeriyorsa ancak güncelleme konusunda sorun yaşıyorsanız cihazınızı bize teslim etmeniz gerekir.

Yazılımsal Sorun Mu Yoksa Teknik Sorun Mu

Bu hataların yanı sıra, bazen çok daha ciddi hatalar meydana gelir. Örneğin, internete bağlanmak istiyorsanız, ancak veri akışı sağlanmadıysa. Telefonun son sesini çıkarırsınız, ancak telefon ses çıkarmaz. Bu ve onlarca başka hata, telefonun yazılımından kaynaklanabilir.

Bunu daha iyi anlamak için biziler ile İLETİŞİME geçip bilgi alabilirsiniz. Son çözüm için bize cihazınızı göndermeniz gerekir.

Root ve Jailbreak Hataları

  1. Yazılım onarımına başlamadan önce cihazdan yedek alınmaya çalışılır ve eğer yedek aldıysanız bize bildirebilirsiniz.
  2. Cihazınız sektörün en tecrübeli teknisyenleri tarafından özenle ele alınır.
  3. Cihazınızda ki tüm yazılım kaynaklı sorunları tipik olarak aynı gün içerisinde ortadan kaldırıyoruz.
  4. Onarım işlemlerinin ardından cihazınız tekrar ilk günkü gibi performansını göstermeye başlıyor.

İlginizi Çekebilir: Telefonumun Sesi Azaldı

Cep Telefon Yazılım Sorunu Çözümü

Bu anlamda Huawei, Apple, Samsung, Xiaomi, LG, Oppo, General Mobile, Realme ve Vestel gibi markaların yazılımlarını , Cep Hastanesi onarabiliriz. Bu tür onarımlarda, verileriniz her zaman kurtarılamayabilir, ancak cihazınız ilk günkü gibi çalışmaya devam eder. Telefon yazılımı onarımları, iPhone’larda jailbreak ve Android’lerde root işlemlerinin neden olduğu arızaların giderilmesini içerir. Çünkü bu hatalarda, cihaz bazen tuğlaya dönüşebilir.

Cep Hastanesi İletişim Bilgileri
Cep Hastanesi İletişim Bilgileri

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; telefon yazılım tamir , cep telefonu yazılım tamiri , telefon yazılım tamir , ankara telefon yazılım tamir , cep telefonu tamir yazılımları , cep telefonu tamir yazılım.