/ Yazan:Teknisyen / Genel / 0 Yorum / 30 Görüntülenme

Telefon Yedek Parça Nereden Temin Edebilirim ?

Telefon yedek parça konusu Ülkemiz cep telefonu pazarına her gün yeni bir cep telefonu girmekte ve bu çeşitliliğin ihtiyacı olan yedek parça çeşitliliği ülkemiz pazarında büyük bir yer oluşturmakta. Telefon yedek parça pazarında orijinal parça olduğu kadar hatta çok daha fazlası kadar yan sanayi yedek parçalar mevcut.

Ana sayfa » Haberler » Genel » Telefon Yedek Parça Nereden Temin Edebilirim ?

Telefon Yedek Parça Hakkında ?

Hem fiyatına hem de kullanışına bakıldığında yan sanayi ürünleri daha fazla tercih sebebi oluyor. Durum böyle olunca da ülkemize yan sanayi ürünleri çok fazla giriyor. Artık yedek parça temini çok kolay bir hale geldi. Yedek parçanın çeşitliliği ve kalitesi de pazarın vazgeçilmez konularından.


Yedek Parça Kalitesi ?

Telefon yedek parça ‘ları günümüzde orjinalleri ile neredeyse bire bir aynı durumda. Hatta kalitelerine baktığınız zaman orjinalini aratmayan yan sanayi ürünleri insanların tercih sebebi olmaktadır. Bazı orijinal yedek parçaların çok fazla fiyatlandırılması da insanları yan sanayi ürünlerine itmektedir. telefon yedek parça ‘larında git gide gelişen yan sanayi ürünleri kalitelerini her gün arttırmaktadır.


Telefonlarda Yedek Parça İhtiyacı ?

Her gün onlarca kez kullandığımız, yanımızdan ayıramadığımız cep telefonlarında herhangi bir problem meydana geldiğinde teknik servislerin yolunu tutuyoruz. Teknik servisler problemin çözümünde sık sık telefon yedek parça ‘larına başvurmak zorunda kalıyor. Arızalanan yedek parçaların tamirat işlemi zor olduğu için değişimi daha kolay bir seçenek haline geliyor. Bu işlemde parçaların piyasada çok fazla bulunmasına neden olmaktadır. Talebin çok artmasıyla da telefon yedek parça ‘larına ulaşım kolaylaşıyor. Yurtdışından ülkemize binlerce telefon yedek parçası ve aksesuarı girmektedir. Buna rağmen yedek parçaya olan talep git gide artmaktadır.

Cep telefonu tamirleri için tıklayınız.


Telefon Yedek Parça Temini ?

Telefonların yedek parçalarına ulaşmak artık çok kolay bir hale geldi. Daha çok büyük şehirlerde yurtdışından toptan olarak ucuza getirilen yedek parçalar ve donanımlar çok ucuz olarak satılmakta ve piyasaya sürülmektedir. Çin malı ürünlerin de çok fazla olduğu bu pazarda yedek parça temin ederken de dikkat edilmelidir. Kalitesiz yedek parça temin edilmesi ve cep telefonuna takılması, cep telefonunuza daha büyük sorunlar yaşatabilir, sizleri tekrar tekrar uğraştırabilir. Bu durumu engellemek için cep telefonu yedek parçası temin ederken güvenilir kişilerden kaliteli ürünler almakta fayda vardır.Size bir telefon kadar yakınız bize ulaşın


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi


Ana sayfa » Haberler » Genel » Telefon Yedek Parça Nereden Temin Edebilirim ?
Telefon Yedek Parça Nereden Temin Edebilirim ?
5 (100%) 1 oy mevcut

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir