Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Telefon Yere Düştü Görüntü Yok

Telefon Yere Düştü Görüntü Yok

Telefon Yere Dustu Goruntu Yok

Telefon Yere Düştü Görüntü Yok, en hasarlı kısım ekranlardır. Peki ya telefon düşmenin bir sonucu olarak telefonu açmazsa, telefon yere düşmüş olduğunda ses yok mu?  Bahsettiğimiz gibi, telefonların en duyarlı kısımları ekranlarıdır.

Bu nedenle, herhangi bir darbe yada düşüşten sonrasında, telefon ekranı ilk ve çoğu zaman hasar görür. Bu hasar çatlama, kırılma biçimindedir. Telefonu açar ama nedeniyle zarar görmesini görüntülemek için fotoğraf yok.

Telefon ekranları 3 parçadan doğar; 1 ön cam 2 Dokunmatik alan 3 LCD / LED panel.

Genel olarak, telefon bir düşüş sonucu vurulduğunda ön cam kırılacak, ancak ön camı kırmak yalnız ön camı değiştirerek düzeltilebilecek bir sorun değildir. Çünkü, dokuma alanının hassasiyetini arttırmak için, üreticiler ön cam ve dokunmatik panele entegre edilmiştir.

Bazı durumlarda, ön camda çatlama olmamasına rağmen, iç ekranın kırılması sebebiyle görüntü yakalanamaz. Telefon yere düştü, ses problemi yok, bu yüzden telefonunuzun ön camı kırıldığında, Dokunmatik açık oturum hasar gördüğü için hala çalışıyor.

Telefonumu Yere Düşürdüm Ekran Açılmıyor Sebebi Nedir

Telefon yere düşmüş olduğunda, hasar görmesi ihtiyaç duyulan ilk yer ekrandır çünkü camdır. çoğu zaman, ön cam çatlama veya dahili ekran kırılır. Dahili ekran kırıldığında / kırıldığında, görüntü görüntülenmez. Bazı durumlarda, ön camda çatlama olmamasına rağmen, iç ekranın kırılması sebebiyle görüntü yakalanamaz. Birçok kullanıcıdan almış olduğumuz geri bildirim, ses yok fakat görüntü yok.

Telefon Yere Düştü Görüntü Yok, Telefonun yere düşmesi sebebiyle, görüntü ekranın bir kısmına tamamen gidebilir, dokunmatik alanın bir kısmı yada tamamı çalışmayabilir ve ekranda mürekkep benzeri renkler görünebilir. Tek çözüm ekranı değiştirmektir. Bu aşamada, maalesef anakartta düşen bazı telefonların bir mesele olabileceğini hatırlamaya kıymet.

LCD / LED açık oturum bilgisayarınızın bir monitör benzer biçimde davranır ve tek başına kırık yada cam alanı ile kırık olabilir. Ekranda boya sızıntıları yada görüntü yok benzer biçimde lekeler görünürse, LCD alanı bozulur. Bu durumda, maliyet değişir.

Yazımızın sonunda özetlemek gerekirse, telefonun yere düşmesi durumunda ne yapılması gerektiği görüntü yok; telefonun yere düşmesi sonucunda görüntü ekranın bir kısmına tamamen gidebilir, dokunmatik alanın bir kısmı veya tamamı çalışamaz hale gelir ve ekranda mürekkep dağılımı gibi renkler görünebilir.

Telefon Yere Düştü Ses Var Görüntü Yok

Tüm bu sorunların tek çözümü ekranı değiştirmektir. Telefon ekranı değişiklik yapma ücretleri fiyatlar, telefonunuzun markasına ve modeline bağlı olarak değişir. Telefonunuzun garantisi var ise, Cep Hastanesi verin. Yetkili servis tarafınca yapılan telefon ekranı değişikliği var ise, daha sorunsuz teslimat alacak ve problemler ortaya çıktığında arkasında durmak kişiyi bulacaksınız.

İlginizi Çekebilir: Xiaomi Arka Cam Kırıldı

Telefon Ekran Değişimi Nasıl Yapılmalıdır

Ekran değişiklik yapma cihazınıza özgü ekipman kullanarak profesyonel teknisyenler tarafından yapılmalıdır. Ekran değiştirmenin yapıldığı teknik servis odası lüzumlu koşulları karşılamalı ve kullanılan ürün orijinal olmalıdır. Ekran değiştirildikten sonra aletiniz garanti kartı ile birlikte teslim edilmelidir. Teknik servisimizde ekran değişiklik yapma;

  • Uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz tarafından yapılır.
  • Dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır.
  • Telefondaki bilgileriniz asla silinmez.
  • Teknik servis odamız tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. Ayrıca 24/7 güvenlik kameraları ile kontrol altında tutulur.
  • Değişim süresi 30 dakika bizim teknik servis söz konusu olduğunda ve 3 (üç) iş günü bizim 2 taraflı ücretsiz nakliye hizmeti kullanılır.

Telefonunuz 3 ay Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis güvence kartı ile size teslim edilecektir, böylece ekran ile ilgili kullanıcı hatası haricinde karşılaşılan herhangi bir teknik sorun ücretsiz olarak çözülebilir.

Buna ek olarak, bazı durumlarda telefonun ekranı kilitli veya donmuş kalabilir. Bu benzer biçimde anlarda, aygıt tamamen boşalıncaya kadar beklemek gerekir. Ayrıca mümkünse cihazı yeniden başlatmayı deneyin. Telefon boşaldıktan ve tekrar başlatıldıktan sonrasında ekranda hala görüntü yoksa, ekran değiştirme esastır. Cep Hastanesi, Huawei, Samsung, Xiaomi, iPhone, LG ve Nokia şeklinde tüm önemli markalar için ekran değişiklik yapma hizmetleri sunmaktadır.

Telefon yere ses düşürdüyse ve görüntü yoksa, LCD değişiklik yapma bu problemi 1 saat kadar kısa bir sürede çözecektir. Mağazamızda kullandığımız tüm LCD ‘ler, orijinal ekipman üreticisi yada kısa sürede OEM pulları olan üst derslik ürünlerdir. Bunlar telefondan çıkarılan parçalarla aynı ürünlerdir. Bundan dolayı maksimum dayanıklılık, renk kalitesi ve uzun ömür beklenebilir.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; telefon yere düştü ekran gelmiyor , telefonum yere düştü ekrana görüntü gelmiyor
samsung telefon yere düştü ses var görüntü yok , telefon yere düşünce ekran gitti ,telefon yere düştü ekran gitti , telefon düştü görüntü yok , telefon yere düştü ekran siyah , telefon yere düşünce ekran kararması , telefon yere düştü ses var görüntü yok ne yapmalıyım , telefonum yere düştü ekran gitti , telefon düşünce ekran gitti , telefon yere düştü açılmıyor.