Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Telefon Yere Düştü Ses Var Görüntü Yok

Telefon Yere Düştü Ses Var Görüntü Yok

Telefon Yere Düştü Ses Var Görüntü Yok

Telefon Yere Düştü Ses Var Görüntü Yok; Akıllı ve dokunmatik telefonlar yere düştüğünde veya bir yere çarptığında telefonda hasar oluşur, hasarlı kısım ekran parçasıdır. Çatlama veya ekranda çizilmeye durumunda, bazılarımız böyle telefonda boyama gibi bir sorun olabilir. Ekran çatlaması dediğimiz şey hâlbuki iç ekranın çatlamasıdır.

Telefon Yere Düştü Ses Var Görüntü Yok; Ön cam ve ekran beraber üretilmediğinden, herhangi bir çatlama veya hasar durumunda ekran ve cam değiştirilir. Telefon düştükten sonra açılmazsa, ekran olmadığı manasına gelir. Eğer test başarısız olursa, teknik servis dili anakart hasar neden olduğu söylenebilir. Bu bağlamda, hizmetimize ulaşarak, telefonunuzun açık olmamasının nedenlerine çözümler buluyoruz.

Telefonum Yere Düştü Ekran Açılmıyor Sebebi Nedir

Telefon yere düştüğünde, cam olduğu için hasar görmesi gerekli olan ilk yer ekrandır. Genellikle, ön cam çatlama veya dahili ekran kırılır. Dahili ekran çatlak / kırık olduğunda, hiçbir görüntü görülmez. Bazı durumlarda, ön camda çatlama olmamasına rağmen, dahili ekranın kırılması sebebiyle görüntü yakalanamaz.

İlginizi Çekebilir: Xiaomi Redmi Note 8 Pro Ekran Değişimi

Birçok kullanıcıdan almış olduğumuz geri bildirim, ses yok ama görüntü yok. Yere düşen telefon sebebiyle, görüntü ekranın bir bölümünde tamamen gidebilir, dokunmatik alanın bir bölümü veya tamamı çalışmayabilir ve ekranda mürekkep benzeri renkler görünebilir. Tek çözüm ekranı değiştirmektir. Bu noktada, ne yazık ki anakartta düşen telefonların bazılarının bir sorun olabileceğini hatırlamakta fayda var.

Yere Düşüp Açılmayan Telefonunuzu Teknik Servisimize Getirin

İletişimde önemli bir rol oynayan cep telefonları bugün çok sık kullanılmaktadır. Her türlü ve model alternatifleri hayatımıza dahil edilmiştir. Telefonların arıza gördüğü ve hasar gördüğü dönemler vardır. Bu konu da hizmet sunan teknik hizmetler, gün geçtikçe yeni uygulamalar ve gelişmeler sayesinde kendisini yenileyerek, telefon sorunlarına çözüm bulmaya çalışıyor. Telefonlarını yere düşüren ve ekrana zarar veren pek çok insan var.

Bazen telefon görüntülenmeyebilir veya telefon hiç açılmayabilir. Bu durumda, herhangi bir yaygara olmadan, teknik servisimizle iletişime geçerek yardım alabilirsiniz. İnsanların en fazla endişe duyduğu şeylerden biri, telefonda gerçekleşmekte olan bilgilerin silinmesidir. düşme sebebiyle Kırık ekran ve telefonun camı sebebiyle görüntü görünmeyebilir. Ekranı değiştirerek ve telefonunuzun hasarlı parçaları değiştirerek, geri yüklenir. Telefonun hasarlı parçaları orijinal parçalarla değiştirerek onarılır.

Ses Var Görüntü Yok
Ses Var Görüntü Yok

Ekran Değişimi

Düşen telefonda böyle bir sorunla karşılaşıldığında, ekran değiştirme en yaygın çözümdür. Çünkü görüntünün yokluğu yalnızca bir şeye işaret edebilir ve bu ekran arızasıdır. Telefon düştüğünde LCD panel hasar görebilir. Bazen yalnızca ekran esnek kablosu hasar görür. Bu gibi durumlarda, ekranın değiştirilmesi gerekmez.

Cep Hastanesi teknisyenleri çok daha hesaplı bir fiyata yalnızca Flex değişimi yapmak. Buna ilave olarak, bazı durumlarda telefonun ekranı kilitli veya donmuş kalabilir. Böyle anlarda, cihaz tamamen boşalıncaya kadar beklemek gerekir.

Ayrıca mümkünse cihazı yeniden başlatmayı deneyin. Telefon boşaldıktan ve yeniden başlatıldıktan sonra ekranda hala görüntü yoksa, ekran değiştirme esastır. Cep Hastanesi, Huawei, Samsung, Xiaomi, iPhone, LG ve Nokia gibi tüm önemli markalar için ekran değiştirme hizmetleri sağlamaktadır.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; telefon yere düştü ses var görüntü yok ne yapmalıyım , samsung telefon yere düştü ses var görüntü yok , iphone yere düştü ses var görüntü yok , telefon düştü ses var görüntü yok , telefonum yere düştü ses var görüntü yok.