Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Telefona Mesaj Bildirim Gelmiyor Android

Telefona Mesaj Bildirim Gelmiyor Android

Telefona Mesaj Bildirim Gelmiyor Android

Telefona Mesaj Bildirim Gelmiyor Android , Android telefonda düzeltmesi oldukça zor olan ve bazen yalnızca yazılım güncellemesi ile çözülebilen bir takım sorunlar vardır. Peki Android telefonda bildirim gelmiyor sorunu bunlardan biri mi?Android Telefonda Bildirim Gelmiyor Sorunu

Bozuk veya eksik bildirim sorunu birçok Android cihazlarda görülebilir. Bazı kullanıcılar, bildirim çubuğunda almaları gereken bildirimleri göremediklerini belirttiler. Bu, WhatsApp, Telegram ve Gmail gibi mesajlaşma uygulamalarında ciddi bir sorun haline gelir.

Pil Ömrü Artırıcı Uygulamaları Kaldırın

Telefonunuzu biraz daha uzun hayatta yardımcı uygulamalar bu tür kullanabilirsiniz. Pil ömründe bir artış bile görebilirsiniz, ancak bu uygulama bildirimlerinizi zamanında alamamanızın nedeni olabilir.

Wifi’yi Her  Zaman Açık Tutun

Yalnızca telefonunuzun Wi-Fi’sini açtığınızda bildirim alırsanız, telefonunuzu bu şekilde ayarlamış olabilirsiniz. Bu özelliğin devre dışı bırakılıp bırakılmadığını görmek için cihazınızın ayarlarına gidin ve Wifi seçeneğine dokunun.

Güç Tasarrufu Modunu Devre Dışı Bırakın

Güç Tasarrufu modu seçeneği, telefonunuzun çeşitli şeyler yapmasını engelleyerek pil gücünden tasarruf etmenize yardımcı olur. Örneğin, bu özellik arka planın işlenmesini önleyecektir ve bu nedenle bildirimlerinizi zamanında alamayabilirsiniz.

Belirli Bir Uygulama İçin Veri Kullanımına İzin Verin

Sorunlarınız sadece özel bir uygulama mı? Örneğin, WhatsApp gecikmeli bildirimlerinizi alan tek uygulama olduğunu varsayalım. Bunun nedeni, uygulamanın arka plan verilerini Kısıtla seçeneğinin açık olması olabilir. Bu olasılığı temizlemek için Ayarlar> Veri Kullanımı> WhatsApp gidin ve arka plan verilerini kısıtlamanın kapalı olduğundan emin olun.

İlginizi Çekebilir: LG Telefonlarda Bootloader Kilidi Kaldırma

Telefonda Bildirim Gelmiyor Sorunu Çözüm

Telefona Mesaj Bildirim Gelmiyor Android ,İşte bu gibi durumlarda yapabileceklerinizden bahsetmek adına birkaç basit adımdan söz etmek istedik.

Telefonunuz İlk Başta yapınız gerek

  1. Ayarlar Girin
  2. Bildirimler Girin Ordan Sonra
  3. Kilit Ekranı Bildirimler  Girin
  4. Göster kısmına tıklayın.

Telefonuma Mesaj Bildirimi Gelmiyor

 

  1. WhatsApp Girin
  2. Bildirimler İzin vere Tıklayın
  3. İzin Verdiğiniz Taktirde Bildirim gelecek

Telefon Mesaj Gelmiyor

 

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; telefonuma mesaj bildirimi gelmiyor , telefona mesaj bildirimi gelmiyor , telefonuma mesaj gelmiyor , telefonuma mesajlar gelmiyor , bildirimler telefonuma gelmiyor , bildirim gelmiyor android , mesajlarda bildirim gelmiyor , lg telefona mesaj gelmiyor , lg telefon mesaj gelmiyor , lg telefonuma mesaj gelmiyor.