Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Telefona Youtube dan Video İndirme

Telefona Youtube dan Video İndirme

Telefona Youtube Video Indirme

Telefona Youtube dan Video İndirme nasıl yapılır birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Sizlere tanıtacağımız uygulama sayesinde youtube videolarını telefonunuza çok kolay bir şekilde istediğiniz kalitede indirebilir, internetinizden harcamadan youtube videolarını telefondan izleyebilirsiniz. Ayrıca tanıtacağımız Snaptube uygulaması ile youtube videolarını mp3 olarak da telefona indirebilirsiniz.

Dünya çapında 40 milyondan fazla kişi tarafından kullanılan Snaptube uygulaması, youtube ve diğer video platformlarından saniyeler içinde telefonunuza video indirmenizi sağlar. Aşağıdaki adımları izleyerek YouTube videolarını telefonunuza indirebilirsiniz.

Telefona Youtube’dan Video İndirme

  • Youtube videolarını telefona indirmek için buraya tıklayarak Snaptube uygulamasını indirin.
  • Snaptube uygulamasını açtığınız zaman karşınıza Youtube arayüzü çıkacaktır. Ekranın üst kısmında yer alan “Youtube’da arayın” kutucuğuna indirmek istediğiniz videoyu yazın.
  • Video açıldığı zaman videonun altında yer alan İndir butonuna dokunun.
  • Açılan ekranda videoyu indirmek istediğiniz kaliteyi seçin. Buradan paylaşılan videonun kalitesine göre  480p, 720p, 1080p, 2k veya 4k olarak videoyu telefonunuza indirebilirsiniz.
  • Ayrıca seçeneklerde yer alan MP3‘ü seçerek videoyu şarkı olarak da telefonunuza indirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: WhatsApp Herkesten Silinen Mesajı Okuma

Snaptube ile Dailymotion, Vimeo, Facebook gibi platformlardan video indirme işlemi de aynı Youtube’dan video indirme işlemi gibi yapılmaktadır. Örneğin Dailymotion’dan video indirmek istiyorsanız, Snaptube uygulamasının ana ekranında yer alan Dailymotion simgesine tıklayın. İstediğiniz videoyu Dailymotion’da arayın ve videonun alt kısmında yer alan sarı renkli indirme butonuna dokunun.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; telefona youtube’dan video indirmek , telefona youtube den video indirme , android telefona youtube’dan video indirme , iphone telefona youtube’dan video indirme , telefona youtube video indirme , youtube dan telefona video indirme programı , youtube dan telefona video indirme programsız , telefona youtube video indirme uygulaması , telefona youtube video indir apple
youtube dan altyazılı video indirme telefona

Snaptube ile, Dailymotion, Vimeo gibi platformlardan video indirme, Facebook Youtube’dan video indirme ile aynıdır. Örneğin, dailymotion’dan video indirmek istiyorsanız, Snaptube uygulamasının ana ekranında Dailymotion simgesini tıklayın. Dailymotion’da istediğiniz videoyu arayın ve videonun altındaki sarı indirme düğmesine dokunun.

Snaptube ile telefonunuzun medya oynatıcısında youtube’dan telefonunuza indirdiğiniz videoları ve MP3’leri oynatabilir veya Snaptube uygulamasındaki Dosyalarım bölümünden erişebilirsiniz. Ayrıca YouTube hesabınızla uygulamaya bağlanmak ve en sevdiğiniz videoları, geçmişini erişmek, daha sonra izlemek ve YouTube hesabınızda listeleri olabilir.

Android cihazlarda, Google Play dışında apk yüklemek için izin izin vermelidir. Apk dosyasını ilk kez kuruyorsanız, Ayarlar > ekranı Kilitle ve Güvenlik bölümüne gitmeli ve bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini etkinleştirmelisiniz , Telefona Youtube dan Video İndirme.

Telefona Youtube’dan Video İndirme Videolu Anlatım