Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Telefona Youtube Video Nasıl İndirilir

Telefona Youtube Video Nasıl İndirilir

Telefona Youtube Video Nasil Indirilir

Telefona Youtube Video Nasıl İndirilir; Youtube dünyanın en fazla kullanılan video paylaşım programıdır ve hergün milyonlarca cep telefonu kullanıcısı tarafından ziyaret edilmektedir. Peki Youtube videolarını cep telefonuna nasıl İndirebilirim?

Telefona Youtube Video Nasıl İndirilir; Dünyanın en popüler video paylaşım platformu Youtube, hergün milyonlarca kullanıcı tarafından ziyaret edilmektedir. Binlerce farklı video türünü içeren Youtube platformu üzerinden video izlemek ve indirmek mümkündür. Peki Youtube’dan videoları nasıl indirebiliriz? İşte Program olmadan Youtube’dan video indirme yöntemi.

Youtube’Dan Video İndirmenin Yolu

Youtube, reklam tanıtımların atlanmasını istemediği için video indirmek istemiyor. Çünkü video her izlendiğinde reklam tanıtım döndürülür. Ancak, videoyu indirdiğinizde reklam tanıtımları izleyemez. Youtube Go’yu kullanmak için önce Google Play’den indirmeniz gerekir. Youtube Go herhangi bir video dokunduğunuzda, size videoyu indirmek için seçenek sunar. Video indirmeleri standart, yüksek veya düşük nitelikli indirme alternatifleri sunar.

Telefona Youtube Video Nasıl İndirilir
Telefona Youtube Video Nasıl İndirilir

İnternetsiz Cevrimdışı Video İzleme

Mobil cihazınızda video izlemek dilerseniz, Youtube en sevdiğiniz video izleme kanallarından birisidir. Evlerimizde Youtube videolarını izlemek ya da WiFi var nerde bir sorun değildir, ancak mobil internet kotaları sebebiyle, açık havada veya gezilerde videoları izlemek için bir sorun olabilir.

Bu yüzden çevrimdışı video izleme yöntemlerinden bahsediyoruz. Bu yöntemlerin en sağlıklı video indirme yöntemidir. Youtube, kullanıcıların yasal olarak kendi videolarını indirmelerine veya video sahibi tarafından izin verilirse bu videoları indirmelerine izin verir. Bu şekilde internet bağlantımız olmasa bile bu videoları izleyebiliriz. Aynı zamanda, mobil internet kota aşan zorluk önleyebilirsiniz.

Youtube videolarını masaüstü bilgisayarlarımıza indirmek için pek çok farklı alternatifimiz var; ancak mobil cihazlar söz konusu olduğunda seçeneklerimiz azalıyor. Bu yazıda, Android akıllı telefonlarınızda ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ücretisiz ve güvenilir Youtube video indirme çözümleri hakkında konuşacağız

İlginizi Çekebilir: Xiaomi Poco F1 Ekran Sararması

Mobil İnternet Tarayıcınız Üzerinden YouTube Videolarını İndirme

Android cihazınızın internet tarayıcısını kullanarak ve herhangi bir uygulama yükleme uğraşmadan YouTube videoları indirebilirsiniz. Ayrıca 2 farklı hizmetten de yararlanabilirsiniz. Bu hizmetlerin ilki Savefrom.Net.

Savefrom.net

Savefrom.Net kullanıcıların 2 farklı yöntem kullanarak Youtube videolarını indirmesine izin verir.

İlk yöntemi kullanmak için aşağıda belirtilen adımları izleyin:

  • Tarayıcınız üzerinden Youtube’u ziyaret ederek indirmek istediğiniz videoyu açın
  • Adres çubuğunuzdan videonun bağlantısını kopyalayın
  •  Bu bağlantıyı kullanarak Savefrom.net sitesini ziyaret edin

Site açılınca aşağıdaki resimde işaretli alana az önce kopyalamış olduğunuz Youtube bağlantısını yapıştırın:

 

Youtube Video Nasıl İndirilir

Bağlantıyı kopyaladıktan sonra kısa bir süre bekleyin, videonun kalite alternatifleri yüklenecektir.

Video kalitesi alternatifleri yüklendikten sonra, videoyu indirmek ve kaydetmek istediğiniz formatı seçin:

Kullanmak için başka bir yol Savefrom.Net çok daha pratik. Bu yöntemden faydalanmak için aşağıda belirtilen adımları izleyin:

Tarayıcınız aracılığı ile Youtube’u ziyaret ederek indirmek istediğiniz videoyu açın

Adres çubuğundan video bağlantısını kopyalayın

Video bağlantısını tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırdıktan sonra, bu şekilde düzenleyin ve adresin youtube bölümünden önce SS ekleyin

Video kalite seçenekleri yüklenince indirmek istediğiniz formatı seçin ve videoyu kaydedin

ClipConverter

ClipConverter ayrıca web tabanlı bir video indirme hizmetidir. Bu hizmetle ilgili güzel şey, VII’Yİ MP3 formatına dönüştürebilmesidir. Kötü kısım, çok sayıda reklam içermesidir. ClipConverter kullanırken en önemli nokta, açılır reklam sayfalarını kapatmak ve hiçbir şeyi tıklamamaktır. Bu adımları izleyerek clipconverter aracılığıyla video indirebilirsiniz:

Tarayıcınız üzerinden Youtube’u ziyaret ederek indirmek istediğiniz videoyu açın

Adres çubuğunuzdan videonun bağlantısını kopyalayın

Bu bağlantıyı kullanarak ClipConverter sitesini ziyaret edin

Apple,iPhone Telefonlara Video İndirme

Ne yazık ki, Apple videoları direk olarak iPhone veya ipad’inize indirmenize izin vermiyor. Bununla beraber, bir uygulama yardımı ile bunun üstesinden gelebilirsiniz.

Documents6’yı kullanarak, en sevdiğiniz videoları Youtube’dan telefonunuza indirebilir ve resimler bölümüne kaydedebilirsiniz.

Bu yazıda, Youtube’dan iPhone’a video indirmenin tüm ayrıntılarını sizinle paylaşıyoruz.

YouTube Video Bağlantısını Kopyalayın.

 

Telefona Youtube Video Nasıl İndirilir

Kaydetmek istediğiniz video Safari’de veya başka bir tarayıcıda açıksa, video bağlantısını tarayıcının adres çubuğundan kopyalayın. Bağlantı adresini YouTube uygulamasından kopyalamak için;

  • iPhone’unuzdan veya iPad’inizden YouTube uygulamasını açın.
  • Kaydetmek istediğiniz videoyu bulun.
  • Videonun altında bir “Paylaş” seçeneği göreceksiniz. Üzerine dokunun, ardından “bağlantıyı kopyala”yı seçin.

Bu işlemi başarı ile tamamladıktan sonra şimdi ikinci kısma geçebiliriz.

Videoları İndirme

App Store’dan Dokuments 6 uygulamasını indirin.

Uygulamayı yükleyin.

Uygulamanın sağ alt köşesinde bulunan tarayıcı simgesine dokunun.

Üst kısımdaki adres çubuğuna pickvideo.net yazın ve git seçeneğine dokunun.

Web sitesi açıldıktan sonra YouTube seçeneğine dokunun.

Video bağlantısını arama kutusuna yapıştırın. Yapıştırmak için, arama kutusunun içerisine dokunun, yazım işareti için bu kez basılı tutun ve ardından yapıştır’a dokunun. Bir mp4 bağlantısına dokunun ve basılı tutun. Ardından karşınıza gelen seçeneklerden indir bağlantısını seçin. Dosya ismini dilediğiniz gibi değiştirerek kaydet seçeneğine dokunun. Yalnız .mp4 uzantısını değiştirmeyin. İndirme başlayacak. İlerlemesini görmek için tarayıcının altındaki ok aşağı ok ” simgesine dokunabilirsiniz. Video tamamen indirildikten sonra, indirilenler klasörüne kaydedilir.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; telefona youtube video nasıl indirilir , telefona youtube den video nasıl indirilir , android telefona youtube video nasıl indirilir , youtube video nasıl indirilir telefona iphone , youtube video nasıl indirilir programsız telefona , youtube daki video telefona nasıl indirilir , youtube tan telefona nasıl video indirilir , youtube daki video telefona nasıl indirilir apple , youtube den android telefona nasıl video indirilir , youtube daki bir video telefona nasıl indirilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.