Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. Telefonda Servis Yok Nasıl Düzelir

Telefonda Servis Yok Nasıl Düzelir

Telefonda Servis Yok Nasıl Düzelir

Telefonda Servis Yok Nasıl Düzelir; Telefonlarla ilgili en sık karşılaşılan problemlerden biri olan hizmet hatası, pek çok kullanıcının karşılaştığı problemlerden birisidir. Servis arızası genelde bir takım nedenlerden kaynaklanır ve gerçek ayarlamalar yapılarak çözülür. Gerekenleri yapma durumunda hala bir iyileşme yoksa, yazılım veya donanım ile alakalı bir sorun hakkında konuşmak mümkündür.

Telefonda Servis Yok Nasıl Düzelir; Telefonlarında ağ sorunu olan tüm kullanıcıların cevap aradığı bir soru. Şebeke araştırması veya servis yok gibi ifadelerle telefon ekranlarına rastlayan herkes, yaşadıkları sorunun nasıl çözüleceği ile alakalı çok çeşitli araştırmalara katılmaktadır. Şimdi size hizmet hatası olmadan neler yapabileceğinizi söyleyeceğiz ve yaşamakta olduğunuz bu soruna bir çözüm bulmaya çalışacağız.

Telefonumda Servis Yok Sorunu Neden Olur Nasıl Düzeltilir

Hiçbir servis arızası derhal düzeltilecek bir arıza değildir. Çünkü bu aktivitelerin gerçekleştirilebilmesi için hiçbir ağ hatası olmamalıdır. Telefonlardaki şebeke, telefonun varsayılan işlevlerini yerine getirme bakımından en önemli unsurdur. Hiçbir telefon servisi nasıl iyileşmiyor? Soruyu cevaplamak için önce sorunun kaynağı ele alınmalıdır. Sorunu belirlemek için bazı kontrollerin yapılması önemlidir. Telefon ayarlarına bakmak ve ayarların tamamen yapıldığından emin olmak da önemlidir.

Kapsama Alanınızı Kontrol Edin

Hücresel ağ kapsama alanında bulunduğunuzdan emin olun. Ardından aşağıdaki adımları izleyin:

 • Hücresel veriyi açmak veya kapamak için Ayarlar’a gidin, ardından Hücresel’e ya da Mobil Veri’ye dokunun. IPad’inizi kullanıyorsanız Ayarlar > Hücresel Veri yolunu izlemeniz gerekebilir.
 • Yurt dışı seyahatindeyseniz aygıtınızın ülkelerarası dolaşım için ayarlandığından emin olun. Ayarlar > Hücresel > Hücresel Veri Seçenekleri > Uluslararası Dolaşım’a gidin.

Telefonda Servis Yok Nasıl Düzelir

Servis Yok Hatası Nasıl Düzeltilir

Hizmet yok problemi nasıl çözülür? Soruyu cevaplamadan önce telefonda servis olmadığında ne yapılamaz? Bunlara daha yakından bakalım.

İlginizi Çekebilir: Telefon Ekranının Kırılmaması İçin Önlemler

Şebeke yok hatası nedeniyle;

 • Mesaj alınamaz ve gönderilemez.
 • Çağrı yapılamaz ve hemde çağrı alınamaz.
 • Mobil veri kullanımı aktif olmaz.
 • Ayrıca ekranda yer alan sinyal göstergesinde sinyal gücünü gösteren çubuklar bulunmaz.

Ağ ayarlarınızı Kontrol Edin

 1. Ağ Ayarlarınızı sıfırlayın. Ayarlar> Genel> Sıfırla> Ağ Ayarlarını Sıfırla seçeneğine gidin. Bu, Wi-Fi şifreleri, Tercih Edilen Ağlar ve VPN ayarları dahil olmak üzere tüm kayıtlı ayarları siler.
 2. Başka biyerden arama yapmayı veya almayı deneyin.
 3. Başka bir ağ bandına geçin. Ayarlar> Hücresel> Seçenekler> LTE’yi Etkinleştir seçeneğine gidin ve LTE, 4G veya 3G’yi Etkinleştir seçeneğini kapalı olarak ayarlayın (bu seçenek operatörünüze ve cihazınızın modeline bağlıdır).

Telefonda Servis Yok Nasıl Düzelir

Telefonumda Servis Yok Arızası Şebeke Arızası Aynımıdır

Yukarıdaki adımları birer birer uyguladıktan sonra hala ağ kuramıyorsanız, burdaki sonuç profesyonel yardıma ihtiyaç duymanızdır. Böyle bir durumda, hem yazılım hem de donanımın neden olduğu tüm servis arızalarında firmamız yanınızdadır. Bizimle telefonunuzun servis dışı problemlerini çözebilir ve telefonunuzu problemsiz bir biçimde kullanmaya devam edebilirsiniz. Hemen bize ulaşın; telefondaki tüm arızaların bakım ve onarımında tam donanımlı bir servis aşamasına dahil olacaksınız.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; telefonda servis yok nasıl düzelir iphone , telefonda servis yok nasıl düzelir samsung , telefonda hizmet yok nasıl düzelir , huawei telefonda servis yok nasıl düzelir , apple telefonda servis yok nasıl düzelir , telefonda servis yok , telefonumda servis yok , samsung telefonda servis yok nasıl düzelir , telefon da servis yok nasıl düzelir , telefonda servis yok hatası , telefonda servis yok yazısı.