Telefonda Siyah Ekran Sorunu Nasıl Çözülür?
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 0 Yorum / 143 Görüntülenme

Telefonda Siyah Ekran Sorunu Nasıl Çözülür?

Telefondaki siyah ekran sorunu genellikle Android telefonlarda ortaya çıkar. Bu nedenle, önce telefonunuzu iyi tanımalı ve daha sonra bu sorunu çözmek için bazı deneyler yapmalısınız. Siyah ekran sorunları durumunda, kullanıcılar genellikle telefonun açık olduğundan şikayet ederler, ancak ekran yoktur.

Telefon aslında açık ve hatta bir çağrı geldiğinde çalıyor. Ancak, ekrandaki siyah bir görüntü nedeniyle telefonu düzgün bir şekilde kullanmak mümkün olmuyor. Böyle bir durumda, çeşitli çözümleri denemek ve ekranı geri getirmek gerekir. Buna ek olarak, sorunun donanım veya yazılımdan kaynaklanıp kaynaklanmadığını öğrenmesi gereken şeyler arasındadır. Çünkü bu şekilde bir çözüme ulaşmak her zaman daha kısa bir sürece yol açacaktır.

Telefondaki siyah ekran sorunu hakkında bilmeniz gereken ilk şey, sorunun ne olduğunu bulmaktır. Çünkü siyah ekran sorunları ile ilgili sorunun nedeni yazılım veya donanım olabilir. Donanım ile ilgili sorunların çözümünde yapılması gereken şey uzmanlardan yardım almaktır. Bunun dışında, yazılımla ilgili sorunları kendi imkanlarınızla çözmek mümkündür. Telefon çalışıyor ancak ekran gelmiyor gibi sorunlarınız varsa, önce sorunun kaynağına gitmeli ve daha sonra size sunacağımız çözüm yöntemlerini uygulamalısınız. Şimdi, özellikle Android telefonlarda meydana gelen siyah ekran sorunları için ne yapılması gerekiyor? Daha yakından bir göz atalım.

Telefonda Siyah Ekran Sorunu Nasıl Çözülür?

Telefonda Siyah Ekran Sorunu Nasıl Çözülür? Akıllı telefonlarla ilgili siyah ekran problemlerinde, telefonun normal çalıştığı görülür, ancak ekran siyah olduğu için ekranla etkileşime girmek mümkün değildir. Çünkü siyah ekran ile telefon istenildiği gibi kullanılamaz. Bu nedenle, ekran mümkün olan en kısa sürede normale döndürülmeli ve sorun ne olursa olsun çözülmelidir. Şimdi, telefon ekranındaki siyah ekran sorunu hakkında ne yapabilirsiniz? Onlar hakkında konuşalım.

İlginizi Çekebilir: Samsung Batarya Değişimi

Her şeyden önce, telefonun bataryası kontrol edilmelidir. Çünkü telefonlarda yaşanan siyah ekran sorunları genellikle pil nedeniyle ön plana çıkıyor. Pil içindeki güç iletken parçalarının telefondaki iletken parçalarla temas halinde olup olmadığı kontrol edilmelidir.
Buna ek olarak, telefonun bataryası ömrünün sonuna ulaşmış olabilir ve bataryanın değiştirilmesi gerekebilir.
Eğer batarya kaynaklı bir sorun yoksa SIM kart başta olmak üzere hafıza kartı ve batarya tamamen ve yaklaşık olarak 15 dakika kadar beklenmesinin ardından hafıza kartı takılmadan telefon şarj edilir. Şarj olma esnasında ise telefonun açılmaması gerekir
Bu çözümlerden herhangi biri siyah ekran sorununu çözmenize yardımcı olmadıysa, telefon biçimlendirilebilir. Siyah ekran sorununu biçimlendirerek çözmek mümkün olabilir.

Tabletlerde Whatsapp Kullanılır Mı

Telefonda Siyah Ekran Sorunu ve ekran değişimi Garanti Kapsamında Mıdır?

Telefonlarda ortaya çıkan siyah ekran sorunları hakkında merak edilen sorunlardan biri, hizmetin garanti kapsamında elde edilip edilemeyeceğidir. Genel olarak, garantili hizmetler, kullanıcı kaynaklı olmayan onarımlar ve onarımlar için geçerlidir. Ayrıca, onarım ücreti yoktur ve ücretsiz destek sağlanmaktadır. Bununla birlikte, kullanıcının neden olduğu bir durumun bir sonucu olarak siyah ekran sorununun ortaya çıkması garanti dışıdır ve onarım ve onarım hizmetleri bir ücret karşılığında yapılır. Bu nedenle, siyah ekran sorunlarında kullanıcının neden olduğu bir hataya sahip olmak her zaman önemlidir.

Telefonda Siyah Ekran Sorunu İçin Profesyonel Çözümler

Telefonlarınızda siyah ekran sorunları ile karşılaşırsanız ve bu sorunu çözemezseniz, hemen şirketimizle iletişime geçin. Uzman ve deneyimli personel ile profesyonel hizmet almak ve siyah ekran sorunlarını kısa sürede çözmek için bizi seçebilirsiniz. Firmamız telefonlarınızdaki tüm arızaları gidermek için hızlı ve güvenilir çözümler sunmaktadır. Ekran değişiminden pil değişimine kadar tüm sorunlarınız için bize gelebilir ve ayrıca parça ve işçilik garantili hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Buna ek olarak, firmamız müşterilerimize makul fiyat aralıklarında hizmet vermekte ve kaliteden ödün vermeden çalışmaya devam etmektedir. Bu nedenle, telefonlarınızla ilgili sorunlarınız için profesyonel hizmetler almak istiyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden mümkün olan en kısa sürede şirketimize gelebilirsiniz.

Neden Cep Hastanesi?

  • Firmamız 15 yıllık tecrübeye ve markaya sahiptir,
  • Firmamızda kullanılan ürünler fiyatına göre orijinal yada muadildir,
  • Onarım işlemleri ve yedek parça 3 AY garanti belgelidir,
  • Yapılan işlemler sistemimizde kayıt altına alınır,
  • Telefonunuzu firmamıza gönderirken kargo ücreti ödemezsiniz.

Cep Hastanesi Adres Bilgileri

1. İstanbul içinde ikamet ediyorsanız firmamıza gelerek 2 saat süre içerisinde ekran değişimini yaptırarak teslim alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden kurumsal anlaşmalı yurt içi kargo ile 311748961 kodumuzu belirterek telefonunuzu ücretsiz şekilde bize gönderebilirsiniz. Cihazınız aynı gün yapılıp kargoya verilir.
2. Ödeme işlemi cihazınızın onarımı tamamlandıktan sonra hesap bilgileri kısmında bulunan hesap numaralarımız üzerinden EFT ve havale yöntemiyle yapabilirsiniz.

Cep Hastanesi İletişim Bilgileri
Cep Hastanesi İletişim Bilgileri

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir