Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. Telefondaki Numaraları Sim Karta Aktarma

Telefondaki Numaraları Sim Karta Aktarma

Telefondaki Numaraları Sim Karta Aktarma

Telefondaki Numaraları Sim Karta Aktarma Samsung Galaxy telefonlarında, kişilerinizin numaralarını ve bilgilerini sım karta kopyalayabilirsiniz. Numaraları sım karta aktarmanın yanı sıra, SIM kartınızdaki numaraları telefona aktarmak da mümkündür.

Telefonunuzu değiştirdiğinizde veya yeni bir telefon hattı satın aldığınızda, sayılarınızı kaybetmemek ve tekrar yeni numaralar yazmaya çalışmamak için sayıları aktarabilirsiniz. Telefondaki Numaraları Sim Karta Aktarma

 • Öncelikle İçe Aktar veya Dışa Aktar’ı bulmamız gerekiyor. Bunun için;
 • Kişiler > Menü Tuşu > Ayarlar > Kişiler’e gidelim.
 • İçe Aktar veya Dışa Aktarı seçelim.
 • Kısaca bunların ne demek olduğuna bakalım. İçe aktar Sim karttaki numaraları telefona taşımayı sağlar. Dışa aktar ise telefondan sim karta numara taşıma işlemini gerçekleştirir.
 • Şimdi bir adım seçmemiz gerekiyor.
 • SIM-karttan telefona irtibat kişilerini kopyalayın,
  Telefondan SIM-karta irtibat kişilerini kopyalayın

SIM Karttan Telefona Kişileri Kopyalama , (İçe aktarma)

Sim kartından al’a dokunun. Cihaz > Tümünü Seç > Tamam. adımlarını uygulayın.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; akıllı telefonda numaraları sim karta aktarma , telefondaki numaraları sim karta kopyalama , telefondaki numaraları sim karta nasıl aktarılır , telefondaki numaraları sim karta taşıma , telefondaki numaraları sim kartına aktarma
telefonda numaraları sim karta aktarma , ıphone telefondaki kişileri sim karta aktarma , telefondan sım karta numara aktarma ıphone , iphonede telefondaki kişileri sim karta aktarma , telefondan sım karta numara aktarma ios.